Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Puchar Świata T20 2024: Zwycięstwo Anglii nad Australią pozwoli im zmienić narrację

Puchar Świata T20 2024: Zwycięstwo Anglii nad Australią pozwoli im zmienić narrację

Można również argumentować, że Anglia jest lepsza, gdy stoi tyłem do ściany.

Swój pierwszy Puchar Świata T20 wygrali w Kensington Oval na Barbadosie, miejscu ich ostatniego spotkania z Australią, w 2010 roku. Wcześniej w tym turnieju zostali pokonani przez Indie Zachodnie i zakwalifikowali się do pierwszej fazy grupowej jedynie dzięki wskaźnikowi runów netto . .

Kiedy w 2022 roku, w ostatniej edycji turnieju, ponownie zdobyli tytuł, Anglia przegrała w fazie grupowej z Irlandią.

Nawet słynne zwycięstwo w pięćdziesięciu meczach w 2019 r. sprawiło, że ponieśli porażkę w fazie grupowej z Pakistanem, Sri Lanką i Australią, przez co do zdobycia tytułu musieli wygrać cztery mecze z rzędu.

Kiedy Anglia zakwalifikowała się w fazie grupowej, w Champions Trophy 2017 lub w Pucharze Świata T20 2021 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nie zawiodła w półfinale.

Jednak pomimo tego wszystkiego nadal istnieje poczucie, że sobota jest decydującym momentem, a także zmianą nastrojów wokół całego składu białych bil.

Słusznie czy źle, i niezależnie od tego, jak bardzo Jos Buttler chce od tego odejść, ich zmagania w Indiach w zeszłym roku w finałach Pucharu Świata ponad 50 osób rzucają się w oczy w tym aspekcie.

Deszcz w Anglii, a następnie na Barbadosie, w połączeniu z napiętym kalendarzem krykieta drużyny, oznacza, że ​​drużyna Buttlera rozegrała zaledwie 10 pełnych meczów białą piłką w ciągu prawie siedmiu miesięcy od Indii.

Poza boiskiem czują się komfortowo.

W czwartek Jofra Archer zabrał Phila Salta do swojego domu rodzinnego, aby zobaczył swoje psy i dwie domowe papugi, po czym Harry Brook trenował w hawajskiej koszuli jako słabszy mecz towarzyski reprezentacji Anglii.

Zwycięstwo nad najstarszymi krykietowymi rywalami sprawi, że wszyscy znów będą mogli odetchnąć z ulgą.

„Byłoby to dobre dla dynamiki wyścigu i pewności siebie” – powiedział reprezentant Anglii Jonny Bairstow o perspektywie zwycięstwa w Bridgetown.

READ  Australijska legenda Lauren Jackson zagra z Opalem na Mistrzostwach Świata po przejściu na emeryturę w 2016 roku

„Ale jednocześnie, jeśli tak się nie stanie, nie wykolei to grupy”.

Oczywiście historia Bairstow w Australii jest długa i pełna historii.

Będąc częścią drużyny Andrew Straussa, która upadła w sezonie 2013/2014 w Ashes, i zwycięzcą serii po powrocie w 2015 roku, zeszłego lata znalazł się w centrum uwagi, kiedy został zwolniony z drużyny Lord's przez Alexa Careya.