Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rebecca Sariago: samotna matka i walcząca z rakiem oszukana podczas poszukiwania biletów na koncert Eda Sheerana

Rebecca Sariago: samotna matka i walcząca z rakiem oszukana podczas poszukiwania biletów na koncert Eda Sheerana

Samotna mama walcząca z rakiem ma złamane serce po tym, jak została oszukana, próbując kupić bilet w ostatniej chwili na wyprzedany koncert Eda Sheerana.

Rebecca „Becca” Sariago była tak zdesperowana, by zabrać swoją młodą córkę na występ swojego muzycznego bohatera na stadionie Optus w niedzielę wieczorem, że zaczęła sprzedawać meble na Facebooku, aby zebrać pieniądze na dwa bilety.

Ale jej nadzieje na zobaczenie występu brytyjskiej gwiazdy pop na żywo są rozwiane, gdy oszuści zostawiają jej 300 $ z kieszeni, a ona nigdy nie zbliża się do zobaczenia Sheerana.

„Powiedziałem, że bardzo mi przykro, nie będziemy mogli iść do Eda Sheerana i nie mogłem przestać płakać” – powiedział Sariyago w telewizji. A (jej córka) wyśmiewała się ze mnie i powiedziała: „Jesteś naprawdę głupi”.

Pani Sariaju, u której trzy lata temu zdiagnozowano raka piersi i miała tylko 40 procent szans na przeżycie do 2025 roku, powiedziała, że ​​słuchanie muzyki Sheerana od tego czasu „przyniosło radość w naprawdę trudnej sytuacji”.

ikona aparatuRebecca Saryagu kredyt: Facebook

Podobne historie fanów, którzy desperacko chcą dostać bilety na koncert Sheerana w ostatniej chwili, by paść ofiarą oszustów, krążą w mediach społecznościowych w okresie poprzedzającym niedzielny występ na żywo.

„Emocje sięgają zenitu, ludzie desperacko próbują zdobyć bilet, a oszuści wiedzą, że będą do zdobycia” – powiedziała Trish Blake z Consumer Protection.

Pilne ostrzeżenie ze strony władz wzywające fanów do unikania nieoficjalnych witryn odsprzedaży online pojawia się po tym, jak organizatorzy wydarzeń wydali w sobotę kolejną rundę biletów, które wyprzedały się w ciągu kilku godzin.