Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja St Kilda Football, zarządzanie składem, rekruci, transakcje, David Noble, Andrew Passat, Nick Rewoldt

Mistrz St Kilda, Nick Ryault, uważa, że ​​trwające przeglądy piłkarskie klubu są „absolutnie konieczne”, zachęcając urzędników do zdekonstruowania składu i strategii rekrutacyjnej.

Święci potwierdzili w czwartek, że przegląd ich dywizji piłkarskiej rozpoczął się w zeszłym miesiącu, prowadzony przez prezydenta Andrew Passata i obejmował wkład byłego trenera North Melbourne i doświadczonego menedżera Davida Noble.

Przemawiając w AFL 360 Plus, Riewoldt powiedział, że prowadził „nieformalne rozmowy” z niektórymi członkami hierarchii klubu i opowiadał się za recenzją po rozczarowującym sezonie, który może kosztować ich miejsce w finale.

Oglądaj wszystkie popularne mecze NFL w ten weekend na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Nowa transmisja FOX FOOTY – Szczegóły dramatu Dons, zapowiedź finałowej rundy

Posłuchaj poniżej lub zasubskrybuj Podcast Apple lub spotify

„To absolutnie niezbędne, szczególnie pod względem struktury dyżurów i przyszłej strategii kadrowej” – powiedział.

„To naprawdę krytyczny czas dla St Kilda, w ciągu najbliższych 12 do 24 miesięcy, ponieważ jeśli spojrzysz na poprzednią strategię; poszli drogą wprowadzania dojrzałych graczy, co doprowadziło ich do przeciętności, i to jest wszystko, co w tym jest.

„Ale jeśli spojrzysz poniżej, na młode talenty, które będą stanowić podstawową elitę tego klubu w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat, nie ma ich zbyt wiele. Więc jaka jest strategia? Ponieważ nie jest dobrym pomysłem przebijanie się z Hannebery i Hill, Jones i ci ludzie, gdy nie masz wzrostu organicznego, pochodzi z dołu.Więc cała ta strategia musi być przyjrzana się i zdemontowana”.

Jeśli chodzi o to, co może się wydarzyć dalej, Reyoldt powiedział, że niektóre trudne decyzje przy stole handlowym mogą być potrzebne, aby rozpocząć reorganizację składu.

„Wyrażam swoją opinię na takich forach, ale będę ciąć i ciąć mocno. Myślę, że to bardzo ważne, aby przynieśli więcej młodych talentów do tej grupy” – powiedział.

READ  Australian Open 2022: Benoit Bayer szaleje po pozytywnym wyniku testu na COVID-19 „po raz 250”

Patrzysz na mniej niż 24 (rangi), jest Max King, jest (Marcus) Windhager, jest (Mitch) Owens i kilku z nich; wciąż wielu z nich jest w nieznanych ilościach.

To stąd musi pochodzić organiczny wzrost, a oni nie mają wielu takich graczy, więc zamierzam handlować z niektórymi graczami, których znasz.

Współgospodarz i czterokrotna gwiazda premiery Jordan Lewis był mniej przekonany do recenzji, która przyjmuje punkt widzenia Noble – głos z zewnątrz.

„Może mam prostszy pogląd na to, jak patrzeć na sytuację, ale z pewnością kluby piłkarskie mają ludzi w klubie piłkarskim, którzy mogą oceniać siebie i swoje własne dywizje?” Powiedział.

„Nie rozumiem, dlaczego zawsze musimy angażować osoby z zewnątrz i powiedzieć nam, co możemy już wiedzieć? Kiedy jest to tak oczywiste, po prostu patrzy ci w twarz”.

Ryoldt odpowiedział: „Ponieważ ludzie tam już podjęli decyzje, które mogą nie być właściwymi decyzjami, więc jeśli dokonają przeglądu, czy będą wobec nich dłużni? A może ludzie będą się chronić w tym przypadku?”

„Myślę, że to mądra praca. Zbierz jak najwięcej informacji, zrozum, czy ludzie podejmujący decyzje są zgodni z przyszłą strategią i czy to się zgadza z całym kierunkiem działania klubu piłkarskiego. Myślę, że to jest jego cel”.