Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja St Kilda Football, zarządzanie składem, rekruci, transakcje, David Noble, Andrew Passat, Nick Rewoldt

Recenzja St Kilda Football, zarządzanie składem, rekruci, transakcje, David Noble, Andrew Passat, Nick Rewoldt

Mistrz St Kilda, Nick Ryault, uważa, że ​​trwające przeglądy piłkarskie klubu są „absolutnie konieczne”, zachęcając urzędników do zdekonstruowania składu i strategii rekrutacyjnej.

Święci potwierdzili w czwartek, że przegląd ich dywizji piłkarskiej rozpoczął się w zeszłym miesiącu, prowadzony przez prezydenta Andrew Passata i obejmował wkład byłego trenera North Melbourne i doświadczonego menedżera Davida Noble.

Przemawiając w AFL 360 Plus, Riewoldt powiedział, że prowadził „nieformalne rozmowy” z niektórymi członkami hierarchii klubu i opowiadał się za recenzją po rozczarowującym sezonie, który może kosztować ich miejsce w finale.

Oglądaj wszystkie popularne mecze NFL w ten weekend na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Nowa transmisja FOX FOOTY – Szczegóły dramatu Dons, zapowiedź finałowej rundy

Posłuchaj poniżej lub zasubskrybuj Podcast Apple lub spotify

„To absolutnie niezbędne, szczególnie pod względem struktury dyżurów i przyszłej strategii kadrowej” – powiedział.

„To naprawdę krytyczny czas dla St Kilda, w ciągu najbliższych 12 do 24 miesięcy, ponieważ jeśli spojrzysz na poprzednią strategię; poszli drogą wprowadzania dojrzałych graczy, co doprowadziło ich do przeciętności, i to jest wszystko, co w tym jest.

„Ale jeśli spojrzysz poniżej, na młode talenty, które będą stanowić podstawową elitę tego klubu w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat, nie ma ich zbyt wiele. Więc jaka jest strategia? Ponieważ nie jest dobrym pomysłem przebijanie się z Hannebery i Hill, Jones i ci ludzie, gdy nie masz wzrostu organicznego, pochodzi z dołu.Więc cała ta strategia musi być przyjrzana się i zdemontowana”.

Jeśli chodzi o to, co może się wydarzyć dalej, Reyoldt powiedział, że niektóre trudne decyzje przy stole handlowym mogą być potrzebne, aby rozpocząć reorganizację składu.

„Wyrażam swoją opinię na takich forach, ale będę ciąć i ciąć mocno. Myślę, że to bardzo ważne, aby przynieśli więcej młodych talentów do tej grupy” – powiedział.

READ  Kim jest Gabriel Słonina? Mówi się, że Real Madryt i Chelsea ścigały „Gagę” po zaangażowaniu USMNT w Polsce

Patrzysz na mniej niż 24 (rangi), jest Max King, jest (Marcus) Windhager, jest (Mitch) Owens i kilku z nich; wciąż wielu z nich jest w nieznanych ilościach.

To stąd musi pochodzić organiczny wzrost, a oni nie mają wielu takich graczy, więc zamierzam handlować z niektórymi graczami, których znasz.

Współgospodarz i czterokrotna gwiazda premiery Jordan Lewis był mniej przekonany do recenzji, która przyjmuje punkt widzenia Noble – głos z zewnątrz.

„Może mam prostszy pogląd na to, jak patrzeć na sytuację, ale z pewnością kluby piłkarskie mają ludzi w klubie piłkarskim, którzy mogą oceniać siebie i swoje własne dywizje?” Powiedział.

„Nie rozumiem, dlaczego zawsze musimy angażować osoby z zewnątrz i powiedzieć nam, co możemy już wiedzieć? Kiedy jest to tak oczywiste, po prostu patrzy ci w twarz”.

Ryoldt odpowiedział: „Ponieważ ludzie tam już podjęli decyzje, które mogą nie być właściwymi decyzjami, więc jeśli dokonają przeglądu, czy będą wobec nich dłużni? A może ludzie będą się chronić w tym przypadku?”

„Myślę, że to mądra praca. Zbierz jak najwięcej informacji, zrozum, czy ludzie podejmujący decyzje są zgodni z przyszłą strategią i czy to się zgadza z całym kierunkiem działania klubu piłkarskiego. Myślę, że to jest jego cel”.