Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rekordowa porażka Geelong Cats z Gold Coast Suns, nowe wątpliwości po koszmarnej porażce po ujawnieniu „mugolskiego pomocnika”

Rekordowa porażka Geelong Cats z Gold Coast Suns, nowe wątpliwości po koszmarnej porażce po ujawnieniu „mugolskiego pomocnika”

Pojawiły się nowe obawy co do wiarygodności Geelonga po rekordowej porażce z Gold Coast Suns, która prawdopodobnie ujawniła niepokojący brak głębi.

W czwartkowy wieczór drużyna Cats pokonała 64-punktową przewagę nad Suns, które jako pierwsza drużyna AFL od Melbourne w 1994 roku uzyskała tak wysoki wynik – 26,8 (164) – w meczu przeciwko Geelongowi.

Był to z pewnością najwyższy wynik w historii drużyny Cats za czasów Chrisa Scotta, który wyprzedził Sydney 22,16 (148) w 11. rundzie 2014 roku.

W drużynie nie było 22 najlepszych zawodników, w skład których wchodzili Patrick Dangerfield, Tom Hawkins, Jeremy Cameron, Mitch Duncan i Sam de Kooning. Jednak brak głębi został poważnie ujawniony – do tego stopnia, że ​​eksperci Fox Footy zaniepokoili się, że nie był to jednorazowy przypadek.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

„To ogromny wynik do rozdania, a łatwość, z jaką strzelono niektóre gole, moim zdaniem byłaby najbardziej niepokojąca dla osób odpowiedzialnych za drużynę Geelong, trenerów, a nawet kibiców, którzy tam siedzieli. ” „To nie jest koniec Geelonga” – powiedział Fox Footy legenda Hawthorn, Jason Dunstall, po meczu, gdy drużyna straciła bezpośrednie bramki.

Premier Double Kangaroo, David King, zwrócił uwagę, że Geelong to jedna z najlepszych drużyn w zatrzymywaniu czołowych drużyn w odległości od 0 do 30 metrów od bramki, przy średniej zaledwie sześciu meczach na mecz. W czwartkowy wieczór Suns strzelili w tym obszarze 13 bramek.

Tom Stewart z Kotów. Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty ImagesŹródło: Getty Images

„To jest ich terytorium i zaciekle go bronią” – powiedział King Fox Footy.

READ  Polska szkoła świętuje Dyrektora Roku w Maine

„Cóż, jest tam kilku (graczy) – nie ma Duncana, nie ma De Kooninga – więc wygląda to inaczej, gdy do tego dodamy Camerona i Hawkinsa.

„Trzymali się swojego długoterminowego planu dbania o zdrowie przez ostatnią połowę roku – i być może te cztery punkty nie były absolutne, więc może jest to odbicie w ich życiu”. wydajność. Ale o mój Boże, to ogromna liczba.

Australijski duet Lee Montana dodał: „Czy to tylko mulligan? To bardzo źle dla Cats, że ich skreślasz. Pięć lub sześć swoich gwiazd zostawili w domu, a niektórzy z innych czołowych graczy wyglądali, jakby tego nie chcieli być tam tak, jak grali. Umm. Czy są to jakieś obawy i sygnały?

Montagna zasugerował, że Suns nie byli jedyną drużyną pomocy, która zdominowała Geelong w tym roku, wskazując na duże liczby, jakie Power and Blues zanotowali w zeszłym miesiącu.

Chris Scott, starszy trener kotów. Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty ImagesŹródło: Getty Images

Kiedy kapitan Dangerfield jest na uboczu, Cats mają „mugolskiego pomocnika” – powiedział King.

„Bez Dangerfield nie ma magii” – powiedział. „Są dobrzy w pracy i są bardzo uczciwi. Podoba nam się to, kim są jako indywidualności i są dobrymi, przeciętnymi graczami NFL. Jednak trzeba szybko się tym zająć”.

King zasugerował, że gracze tacy jak Jerrian Myers, Max Holmes i Oisin Mullen powinni spędzać więcej czasu przy piłce, natomiast Montagna powiedział, że Scott „musi wykazać się kreatywnością w wyborze tego, czego chce” w środku pola.

„Potrzebują więcej fizyczności, gdy Dangerfield nie gra, ponieważ są bardzo lekkie” – powiedział Montagna.

Dunstall dodał: „Nie można tam siedzieć i liczyć, że Dangerfield wszystko naprawi. Jest u schyłku swojej kariery”.

READ  Cyrk Djokovica pozwala nam zobaczyć wszystkie nasze uprzedzenia Covida w grze | Emma John

„Szukają nowej generacji pomocników, którzy przejmą stery, ale w tej chwili daleko im do tego”.