Reprezentacja Stanów Zjednoczonych wycofała się w ostatniej chwili i pokonała Uzbekistan 3:0

piłka nożna

Stany Zjednoczone wygrały swój pierwszy mecz podczas drugiej kadencji Gregga Berhaltera na stanowisku trenera męskiej piłki nożnej, pokonując Uzbekistan 3:0 w sobotnim meczu pokazowym w St. Louis po bramkach Tima Weaha, Ricardo Pepe i Christiana Pulisica.

Weah wyprowadził Stany Zjednoczone na prowadzenie w czwartej minucie, Pepe podwoił prowadzenie w doliczonym czasie gry w drugiej połowie, a Pulisic strzelił rzut karny w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Mistrzostwa Europy: Ukraina pobiła doskonały rekord Anglii w eliminacjach do Euro 2024, a gol Oleksandra Zinczenki w pierwszej połowie pomógł zapewnić remis 1:1 we Wrocławiu.

Zinchenko wyprowadził Ukrainę na prowadzenie po strzale stopy w 26. minucie, po czym Kyle Walker w swoim 77. występie wyrównał, zdobywając pierwszego gola dla Anglii w 41. minucie.

Po ostatnim gwizdku ukraińscy kibice świętowali tak, jakby to było zwycięstwo, a piłkarze odwzajemnili kibicom brawa. Zespół wszystkie swoje mecze u siebie rozgrywa w Polsce w związku z wojną z Rosją.

Obrońcy tytułu Włochy zremisowali u siebie 1:1 z Macedonią Północną i nadal zajmują trzecie miejsce w swojej grupie, za Anglią i Ukrainą.

Samochód wyścigowy

Seria pucharów NASCAR: Christopher Bell zdobył pole position w niedzielnym decydującym wyścigu na torze Kansas Speedway, stawiając się na dobrej pozycji, aby przebić bańkę kwalifikacyjną i sprawić, że przyszłotygodniowe cięcia będą nieco mniej stresujące.

Bell był jedynym z 10 kierowców ostatniej rundy kwalifikacji, który przekroczył 280 mil na godzinę, uzyskując czas okrążenia 180,276 z wygodną przewagą nad Kylem Larsonem, który dzięki zwycięstwu w zeszłym tygodniu zapewnił sobie miejsce w kolejnej rundzie kwalifikacji. w Darlington.

Larson, który w wiosennym wyścigu w Kansas zajął drugie miejsce za Dennym Hamlinem, wystartuje w pierwszym rzędzie obok Toyoty z numerem 20. Inny zawodnik play-off, Martin Truex Jr., zakwalifikował się jako trzeci. Chase Elliott, który nie brał udziału w kwalifikacjach, zajął czwarte miejsce, a Tyler Reddick był piąty.

READ  Halowa runda World Athletics 2024 Orlean Copernicus Trophy: co warto wiedzieć

Xskończoność: John Hunter Nemechek zdominował wyścig Xfinity Series na torze Kansas Speedway, pozbawiając drugiego miejsca Brandona Jonesa zwycięstwa, które zapewniłoby mu awans do play-offów i pozwalając Parkerowi Kligermanowi przesunąć się na ostatnie miejsce.

Sheldon Creed był trzeci, Kligerman był czwarty, a pierwszą piątkę uzupełnił Austin Hill.

Koszykówka

Narodowy Związek Koszykówki: Zespół Seattle Storm podpisał wieloletni kontrakt z obrończynią All-Star Jewell Lloyd, która kończy najlepszy sezon w swojej karierze.

Warunki nie zostały ogłoszone, ale nowa umowa utrzyma jeden z filarów Seattle w ramach franczyzy, która będzie się odbudowywać po odejściu Brenny Stewart i przejściu na emeryturę Sue Bird.

Kolarstwo

Hiszpańska Vuelta: Rimko Evenbol wygrał 14. etap górski w Lara-Pelagua w Hiszpanii dzień po tym, jak jego próba utrzymania tytułu doznała poważnego ciosu, a Amerykanin Seb Kos utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej trzytygodniowego wyścigu.

golf

Trasa europejska: Rory McIlroy pokonał swoje dwa ostatnie dołki w Straffan w Irlandii i zaczął walczyć o swój drugi tytuł Irish Open, podczas gdy większość graczy nie dawała mu szans w trzeciej rundzie.

McIlroy zakończył zawody z wynikiem 6 poniżej 66 dzięki krótkiemu birdie puttowi na 18. pozycji i awansował na trzecie miejsce, dwa strzały za niemieckim liderem Hurleyem Longiem.

Long potrzebował birdie na ostatnim dołku, aby odzyskać dwustrzałową przewagę nad McIlroyem, którego 70 punktów w sumie dało mu par 13 do 203. Jordan Smith, który przez noc miał część prowadzenia z Shubhankarem Sharmą, również poprawił par- 5 i awansuje na 18. miejsce na drugim miejscu, jeden strzał za Longiem.

LPG: Dwukrotna mistrzyni Minjie Lee rozpoczęła grę trzema kolejnymi birdie, odrobiła sześciostrzałowy deficyt na turnie i zdobyła wynik 7 poniżej 65 w Cincinnati, dzięki czemu objęła dwustrzałowe prowadzenie przed ostatnią rundą mistrzostw Kruger Queen City Championship .

READ  Fani Rosji buczą z powodu kontuzji kolana Belgii, FA obawia się takiej samej reakcji na Wembley przed Anglią vs Chorwacją

Li przed Charliem Hallem z Anglii i Biyunem Shinem z Tajwanu, który wyzdrowiał po trudnym początku i wrócił do formy na cały dzień, tylko po to, by przebiec obok 18. greenu i spudłować putt z odległości 1,5 metra.

hokej

Narodowa Liga Hokeja: Tampa Bay Lightning rozwiązał kontrakt z weteranem napastnika Joshem Archibaldem po tym, jak przejęcie poza sezonem poinformowało zespół, że bierze sobie przerwę od hokeja.

Lightning podpisał kontrakt z wolnym agentem Tylerem Motte, który zastąpił go roczną umową o wartości 800 000 dolarów.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Gdy podasz adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetującym.

były

Sobotnia runda College’u: Stan Dakota Północna wycofuje się, pokonując Maine 44-7