Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert Rothgib 1947-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Robert Rothgib 1947-2023 | Wiadomości, sport, praca


Boardman – Robert R. 76-letni „Ty” Rothgup jest spokojnie otoczony przez swoją rodzinę we wtorek, 18 kwietnia 2023 r., w szpitalu St Elizabeth Boardman Hospital.

Urodził się 15 stycznia 1947 roku w Youngstown jako syn zmarłego Randalla i Edith May Hunter Rothgib. Ukończył Boardman High School w 1965 roku. Był także weteranem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, służąc przez trzy lata na USS Essex. Po zakończeniu kariery wrócił do domu, aby poślubić miłość swojego życia i ukochaną ze szkoły średniej, byłą Sandy Beckman, i razem mieli dwoje dzieci i razem zbudowali niesamowite życie.

Był utalentowanym samozatrudnionym sprzedawcą, ostatnio pracował dla Communication Broker, zarówno w dziale sprzedaży, jak i instalacji. Jego waleczność nie ograniczała się do kariery zawodowej. Jeśli coś się zepsuło, był „panem napraw”, aby wszystko wróciło do porządku.

W wolnym czasie zajmował się ogrodnictwem i gotowaniem. Uwielbiał przebywać na łonie natury, zwłaszcza w pobliżu wody. Miał łódź pontonową, na którą zabierał rodzinę, uczył swoje dzieci jazdy na nartach wodnych i często można go było spotkać z wędką, czy to na Pymatuning, czy na różnych jeziorach w okolicy. Ale przede wszystkim był prawdziwym człowiekiem rodzinnym. Dożył ich szczęścia i był wspaniałym ojcem i dziadkiem.

Robert pozostawia, by pielęgnować swoją pamięć, swoją ukochaną żonę Sandy; Ma Shannona (Gary) Bueno z North Jackson i Ryana (Amandę) Rothgipa z Liberty; jego wnuki, Garrett Bueno, William Rothgib, Abigail Bueno i Addison Rothgib; jego siostra Judy Carson z Polski; oraz siostrzeńcy i siostrzeńcy, Jay (Jill) Carson, Carrie Carson, Ashley (Kenny) Lucas i Lindsey (Jeff) Naumoff.

Został poprzedzony śmiercią przez rodziców.

Świętowanie życia odbędzie się później.

Organizacja pogrzebu została zlecona w Domu Pogrzebowym Davisa Bakera w Boardman. Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby złożyć kondolencje rodzinie.

READ  Simone Biles kryminalizuje niegodziwe nadużycia, określane jako „słabe” po rzuceniu palenia

(specjalne zawiadomienie)