Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jakie są najlepsze bokserskie gry wideo wszechczasów?

Jakie są najlepsze bokserskie gry wideo wszechczasów?

Sport stał się podstawą niektórych niezapomnianych gier wideo, a boks z pewnością przyczynił się do powstania popularnej formy rozrywki.

Od początków konsol po najnowsze gry z rozszerzoną rzeczywistością boks pozostaje stałym elementem rozwijającej się dziedziny sportu.

oszołomiony Przyjrzymy się niektórym z najlepszych gier wideo o boksie, jakie kiedykolwiek wydano.

Uderzenie Mike’a Tysona!! (1987)

Prawdziwy „OG” gier bokserskich, Punch Out !! Zaryzykowała, gdy skojarzyła swoją rozwijającą się markę z młodym bokserem o imieniu Mike Tyson. Nazwisko Tysona pomogło zwrócić uwagę graczy, którzy w 1987 roku przestawili się z automatów do gier na kartridże NES, ale uzależniająca rozgrywka i wymagający przeciwnicy sprawiły, że ta gra stała się obowiązkowa dla graczy bez względu na ich zamiłowanie do tego sportu.

Od Glass Joe po samego Iron Mike’a, niezapomniani przeciwnicy sprawili, że gra stała się klasykiem.

Mistrz nocy walk (2011)

Tym, co sprawia, że ​​boks jest tak wciągający, jest narracja otaczająca wielkie walki i słynnych wojowników, a ten wpis od EA Sports doskonale oddaje dramatyzm tego sportu, otaczając go zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi.

Uważana przez wielu za najlepszą grę bokserską wszechczasów, Fight Night Champion była pierwszą grą EA Sports, która otrzymała ocenę dla dorosłych od ESRB ze względu na szorstką narrację, która nie powstrzymuje się od brutalności tego sportu. Być czasem.

Włączenie prawdziwych legendarnych wojowników wzbogaca fabułę gry – kto nie chciałby zmierzyć Mike’a Tysona z premierem Muhammadem Alim?

Sport Wii (2006)

Nie do końca gra bokserska, Wii Sports była rewelacją w 2006 roku, kiedy Wii pozornie przejęło świat gier.

Niesamowita grafika nie umniejszała przełomowej rozgrywki, która pobudzała ludzi do ruchu. Bokserska część gry była uzależniająca, zwłaszcza przeciwko przyjacielowi lub członkowi rodziny.

READ  WHP Global podpisało umowę z Fashioncenter GmbH na obuwie i odzież sportową Lotto w Niemczech i Polsce

Tylko pamiętaj, aby trzymać się konsoli.

Knockout Kings 2001 (2000)

Kolejna pozycja EA Sports na tej liście i duchowy poprzednik serii Fight Night.

Jest to znacznie prostsza gra pod względem fabuły – ponieważ tak naprawdę nie ma jej wiele. To, co gra ma, to ogromna lista prawdziwych bokserów i komentatorów, którzy trzymają się sposobu EA na jak najdokładniejsze odtwarzanie sportu na żywo.

Gotowy 2 Rumble Boxing (1999)

Ready 2 Rumble ma bardziej arkadowy charakter niż gra NBA Jam lub NFL Blitz niż prawdziwy symulator boksu i to jest w porządku. Dzięki równie wyjątkowym postaciom i błyskotliwej akcji ta gra przemawia do szerszej grupy graczy niż tylko fanów sportu czy boksu.