Rycerze wyrzuceni za „lekkomyślny łokieć” David Klemmer kontra South Sydney Rabbitohs, dziki koniec, szalone oczy

Gwiazda Newcastle Knights, David Clemmer, został sensacyjnie zwolniony za „lekkomyślne połączenie” w brutalnym dziwacznym zakończeniu przeciwko Souths.

South Sydney odniosło zwycięstwo 40-28 nad Knights, ale mecz zakończył się wykluczeniem napastnika Newcastle, Davida Clemmera.

To był mecz o wysoką punktację, ponieważ Południowi napięli mięśnie ataku, ale powolny start i niespójna obrona pozwoliły Rycerzom pozostać w grze.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Dwie minuty przed końcem meczu, zawodnik Souths Keawan Kulamatangi i Clymer stanęli do walki.

To był stary Klemmer, gdzie szalone oczy wychodziły na duszny koniec.

Komentując Fox League, Dan Jenan powiedział: „Może uda im się rozwiązać ten problem podczas głównego wydarzenia w lecie”.

Steve Roach dodał, że „może mieć (osiedlić się) na parkingu”.

Ale kolejna interwencja została ponownie uruchomiona, gdy ognisty Klemmer oddał strzał w Daniela Soluca Vivitę z Rabbitohs i wydawał się wylądować na nim łokciem.

„Daj spokój, teraz traci swoją drogę Dave Klemmer” – dodał Jenan.

Latrell Mitchell podbiegł i wyciągnął Clymera z dwóch drużyn.

Chociaż żadne ciosy nie zostały rzucone, a obie drużyny rozdzieliły się, sędzia Todd Smith zaskoczył wszystkich, wysyłając Clymera za „lekkomyślny kontakt z ziemią prosto w głowę” za radą z ziemianki.

„David Clemmer wszedł i to jest poczucie zakończenia tej gry” – powiedział Jenan.

„Myślę, że chodziło o pracę przedramieniem na podłodze, ale to nie jest pożegnanie” – dodał Roach.

Latrell Mitchell musi postawić na 10, wiem, że to koniec gry, ale nie możesz biegać i tego robić.

„To nie jest pożegnanie, chodź.”

Jinan kontynuował: „Brudność to duża sprawa, zajmie kilka tygodni, jeśli będzie ciągle poprawiał mecz. Co za dziwne zakończenie gry. Bunkier zobaczył coś, czego nie widzieliśmy”.

READ  Anglia pokonała Chorwację 1:0, aby rozpocząć kampanię Euro 2020 na ulotce dzięki zwycięzcy tytułu Raheemowi Sterlingowi

Przemawiając po pełnym wymiarze godzin, Cooper Kronk powiedział: „Szczerze, David Clemmer przekroczył granicę. Mecz się skończył, nie będą się opierać, miał wcześniej małą awanturę z teatralnym Kolomatangi i posunął się za daleko. „

Kronk powiedział, że łokieć nie wyglądał ładnie, ale miał szczęście, że nie usiadł na łokciu i że patrzył na głowę Soluca Vivity.

– Ale nie musiał tego robić, nie było to konieczne – powiedział Kronk.

Benji Marshall dodał: „Jeśli to się utrzyma, będzie znacznie gorzej niż było, ale takie są uczucia. To właśnie dzieje się na tle bombardowań”.

Wiedząc, jakie będzie pierwsze pytanie, trener Knights Adam O’Brien powiedział, że „nie widział tego”.

Ale powiedział, że Clymer już przeprosił za swoje czyny.

„David rzeczywiście skierował to do swoich kolegów z drużyny, przeprasza ich” – powiedział O’Brien.

„Ma świetny współczynnik opieki nad Clemem. Wkłada 60 minut, z grubsza 70 minut i jest sfrustrowany i pozwala, by swoje emocje przejęły kontrolę. To nie Robinson Crusoe, żeby tak się stało”.

Bez względu na ich niesforne ostatnie momenty, zwycięstwo Królików przenosi drużynę na piąte miejsce w rankingu.

Przed rozpoczęciem meczu Rabbitoh stracił Marka Nicholsa i Alexa Johnstona z powodu kontuzji, a obrońca Lachlan Elias zszedł z boiska w pierwszej minucie po starciu głową.

Souths strzelił pierwszego gola, ale Knights odbiły się, strzelając trzy gole, aby otworzyć prowadzenie 16-6.

Jednak The Rabbitohs odbiły się ponownie, prowadząc w pierwszej połowie 24-16.

Alternatywny skrzydłowy Richie Kinnear strzelił gola, podczas gdy Rabbitoh utrzymał prowadzenie, mimo że Knights wrócił do domu.

Przeczytaj powiązane tematy:Sydnej