Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sagicor prezentuje talent

Końcowy akt wieczoru, Avia Aiken Brown, poraża salę poruszającą duszą interpretacją słuchania Beyoncé.

Sagicor’s Got Talent, konkurs mający na celu zaprezentowanie i rozwój członków zespołu Sagicor Group Jamaica, odbył się niedawno w Wolmer’s Boys’ School Auditorium w Kingston.

Sagicor’s Got Talent to jeden ze sposobów, w jaki firma celebruje swoich różnorodnych i kreatywnych członków zespołu, jednocześnie przyczyniając się do filantropii, powiedziała Coretta Foster, wiceprezes Grupy ds. Zasobów Ludzkich – Sagicor Group Jamajka.

Powiedziała: „Ten konkurs jest jednym z głównych wydarzeń Tygodnia Pokazu Uznanych Talentów i Pracowników (STARS), ponieważ stale ujawnia i celebruje wiele darów i talentów, które posiadają członkowie naszego zespołu”.

„Ten koncert wspiera również wizję Sagicor dotyczącą poprawy życia osób w naszych społecznościach, ponieważ cały dochód z tego koncertu zostanie przekazany na cele charytatywne tegorocznego Tygodnia STARS – Santa Cruz Infirmary, Kingdom Kids oraz Cure and Conquer Foundation”.

Po wieczorze pełnym rozrywki i intensywnej rywalizacji dwie kobiety zostały wspólnymi zwycięzcami, z których każda otrzymała po 100 000 $.

Finaliści Sagicor Got Talent wykonują swój taniec otwierający przy owacjach na stojąco ze strony licznej publiczności dla członków zespołu Sagicor Group Jamaica i ich rodzin.

Avia Aiken-Brown, specjalista ds. wsparcia produkcji w Sagicor Investments, wykonuje poruszający występ dla Beyoncé On słuchaPodczas gdy Candiece Knight, PR i CSR Officer z Działu Marketingu Grupy, wygłosiła autorski dramatyczny monolog pt na dobre i na złe.

Obaj byli mile zaskoczeni wygraną.

„To wspaniałe uczucie” – powiedział Knight. „Zawsze uważałem się bardziej za pisarza niż wykonawcę, więc nie byłem pewien, jak dobrze mój występ będzie się wyróżniał na scenie obok niesamowitych śpiewaków, aktorek i tancerzy tutaj w Sagicor, zwłaszcza ze wspaniałym Glennem „Titusem” Campbell w panelu sędziowskim. Dostałem się tylko dla zabawy, ale skończyło się na tym, że dużo się nauczyłem i poznałem wielu wspaniałych ludzi w tym procesie.

READ  37. Warszawski Festiwal Filmowy. Nagrody konkursowe przyznane. „Cud” Bogdan George Aptri zdobywa Grand Prix Warszawy

Aiken Brown wyznała, że ​​chociaż zawsze śpiewała, to był to pierwszy raz, kiedy wystąpiła solowo w zawodach.

Drugi wicemistrz Ondre Harris (z lewej) i pierwszy wicemistrz Nathan McCarthy (z prawej) dołączają do zwycięzców Avy Aiken Brown i Candice Knight po koncercie. Wszyscy czterej otrzymali nagrody pieniężne i inne nagrody, a cały dochód z pokazu został przekazany trzem lokalnym organizacjom charytatywnym.

„To wielki zaszczyt zostać wybraną jedną z laureatek spośród tak utalentowanej grupy ludzi” – powiedziała. „Ta wygrana dała mi licencję na realizowanie mojej pasji bez przeprosin. Muzyka to ujście, dar, moja pasja, a ten konkurs sprawia, że ​​jeszcze bardziej ekscytuję się swoją muzyczną przyszłością”.

Do jury dołączy Judy Kay James, nauczycielka muzyki i weteran teatru, zdobywca nagrody Glen Campbell. Digicel Wschodzące Gwiazdy 2015 i Miss Jamaica World 2015 Dr. Sanita Miri, która jest również wyszkoloną tancerką i aktorką.

Obaj zwycięzcy podziękowali praktykantce teatralnej i osobowości telewizyjnej Neishy-Yen Jones, która zapewniła im szkolenie w ramach przygotowań do wydarzenia, za pomoc w dopracowaniu ich sztuk do konkursu, a także pogratulowali dziewięciu innym uczestnikom, którzy wzięli udział w ceremonii.

Candiece Knight wygłasza zwycięski, dramatyczny, emocjonalny monolog dla podekscytowanej publiczności w programie Sagicor’s Got Talent.

Nathan McCarthy, asystent przetwarzania z Sagecor Bank, został ogłoszony pierwszym wicemistrzem swojej oryginalnej piosenki sagecor leć wysoko, Natomiast Aundre Harris, doradca finansowy Sagicor Life z oddziału w Holborn, zajęła trzecie miejsce po zaprezentowaniu ekscytującej kolekcji lokalnych i międzynarodowych piosenek o miłości. Dostali odpowiednio 75 000 i 50 000 dolarów.