Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sam Walker, Sydney Roosters, Wiadomości z ligi rugby, Koguty muszą wygrać, Reakcja

Sam Walker, Sydney Roosters, Wiadomości z ligi rugby, Koguty muszą wygrać, Reakcja

Kiedy Sam Walker z drużyny Roosters wybiegnie w sobotni wieczór na mecz z Tygrysami, który trzeba wygrać, minie cztery i pół miesiąca od debiutu utalentowanego rozgrywającego na poziomie NFL.

21-latek został kontrowersyjnie zdyskwalifikowany po przegranej w siódmej rundzie z Sharks. Następnie w Pucharze Nowej Południowej Walii doznał kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry przez większą część sezonu.

Po dwóch meczach z kontuzjami w drużynie North Sydney Bears, w których rozegrał po 80 minut i wykazał się dużą kontrolą nad swoją grą i zespołem, Walker zrobił wystarczająco dużo, aby zaimponować trenerowi Trentowi Robinsonowi i zapewnić mu miejsce z powrotem w drużynie NRL.

Oglądaj na żywo każdy mecz w każdej rundzie sezonu NRL Telstra Premiership 2023 w Kayo Sports. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już teraz >>>

Walker zacznie grać na pozycji bocznego obrońcy drużyny Red Hot Roosters, która po zwycięstwie nad Tygrysami może zbliżyć się o krok do mało prawdopodobnego miejsca w finale.

Praith Anasta z NRL 360 zastanawiała się, czy włączenie Walkera było dla kogokolwiek zaskoczeniem.

„To był trudny rok. Najwyraźniej doznał kontuzji kolana, ale wróci. Czy to dziwne?” Anasta umieszcza to na tablicy.

„Nie jestem zaskoczony, biorąc pod uwagę beznadziejną formę Roosters, a kiedy sytuacja była gorsza, dowiedzieliśmy się z klubu, że gdy tylko Sammy Walker będzie w dobrej formie i będzie gotowy do ponownej gry, otrzyma klucze do drużyny – odpowiedział James Hooper.

„Może grać po obu stronach boiska, a my oddamy kontrolę młodemu rozgrywającemu.

„Był mocny w dwóch meczach Pucharu Nowej Południowej Walii dla North Sydney i jestem pewien, że w meczu z Tygrysami spisze się dobrze”.

Więcej aktualności z NRL

„On wyznacza standardy”: JD stanowczo odrzuca wielkie twierdzenie Latrella i broni tych przeklętych działań

READ  Skład rundy 14, selekcja, Richmond Tigers vs Carlton Blues, drużyny MCG, AFL, wiadomości o drużynie, dodatkowe szczegóły i wyniki, skład drużyny

Dogrywka: plan Keveya, by utrzymać Broncos razem, gdy Billy ujawnia rozmowę o „trudnej miłości”

„Nikt tak nie myśli”: kwestionowanie przez J.D. odejścia Burgessa w obliczu buntowniczych roszczeń Południa

Chociaż zwolnienie na początku sezonu było zaskoczeniem, Walker nie był w najlepszej formie podczas zwycięstwa Roosters 3:3 na rozpoczęcie sezonu 2023.

W kolejnych miesiącach po upadku Walker i Roosters musieli uporać się z szumem na temat jego przyszłości w klubie, próbując dojść do siebie po kontuzji.

Właściwie to porzucili, co było wówczas bardzo kontrowersyjne. Czy spodziewamy się, że wróci do najlepszej formy?” – powiedziała Anasta.

„To było niezwykle kontrowersyjne” – przerwał Hooper.

„Być może zmienią swój styl w zakresie stylu, w jakim mu wolno grać. Wcześniej grało się głównie po jednej stronie boiska.

„Kiedy po raz pierwszy wszedł do National Football League i strzelił z armaty, grał na całym boisku i zasadniczo pozwolono mu wykorzystać niektóre swoje triki i grać we własnym stylu reklamowym”.