Sania Mirza – Zhang Shuai płynie do finału otwartego debla Ostrawa | wiadomości tenisowe

Ostrawa [Czech Republic]Indyjska gwiazda tenisa Sania Mirza i jej chiński partner Zhang Shuai popłyną do finału gry podwójnej kobiet podczas turnieju tenisowego Ostrava Tennis Open 2021 w Czechach.
Indyjsko-chiński duet pokonał japoński duet Eri Hozumi i Makoto Ninomiya 6-2 7-5 w sobotnim meczu półfinałowym, który trwał około godziny i 20 minut, donosi olympics.com.
Sania Mirza-Zhang Shuai od samego początku miał na nogach swojego czwartego przeciwnika z rozstawu i nigdy nie zdejmował nogi z gazu.
W finale Sania Shway zmierzy się albo z Polską Magdą Linate i Bernardą Perą z USA, albo z amerykańską drużyną Kiwi Kaitlin Christian i Irene Rotliff.
Sanya-Shuai zaczął dobrze i otworzył prowadzenie 4-0. Mimo, że przełamali się w piątym meczu, nie przeszkadzało to drużynie indyjsko-chińskiej, ponieważ wkrótce potem zakończyli seta.
Eri Hozumi i Makoto Ninomiya radzili sobie znacznie lepiej w drugim secie i jako pierwsi prowadzili przerwę w piątym meczu.
Ale japońska para oddała prowadzenie w dziesiątym meczu. Sania Mirza i Zhang Shuai rozpoczęli stamtąd, aby zakończyć mecz w równych setach.
Sania Mirza zagra w swoim drugim finale sezonu podczas Ostrava Open 2021. We współpracy z Christiną Machali z USA, indyjska asa zdobyła w zeszłym miesiącu tytuł w turnieju Cleveland Women’s Championship, ale przegrała.

READ  Przewodnik telewizyjny: Gdzie oglądać Australia-Sri Lanka T20Is