Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Selwyn Cobo mówi, że Kevin Walters nie jest dobrym trenerem w zakresie podcastów, wideo i reakcji Brisbane Broncos

Brisbane Broncos poza bocznym obrońcą Selwyn Cobo twierdził, że został „wyrwany z kontekstu” po tym, jak pojawiły się komentarze, w których nazwał Kevina Waltersa „nie dobrym trenerem”.

Komentarze, o których mowa, pochodziły od Cobbo Podcast „Tył 135” pod koniec października ubiegłego roku, ale od tego czasu pojawił się ponownie na Reddicie w sobotnią noc.

W nim Cobo został zapytany, czy uważa Waltersa za dobrego trenera i był uczciwy w swojej ocenie byłego zwycięzcy Premiership.

Oglądaj każdy mecz na żywo i bez reklam, grając w FOX LEAGUE z Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz >

Najnowszy wybawiciel Tytanów ląduje w sektorze | 01:09

„Myślę, że jest dobrym człowiekiem” – powiedział Cobo.

„To dobry facet, jak dobry facet, ale nie sądzę, żeby był dobrym trenerem. Nie jest najlepszym trenerem, ale jest w porządku.

„Czuję, że to po prostu dobry facet, ale nie sądzę, żeby był trenerem. Mimo że ma doświadczenie w piłce nożnej, przeszedł wszystkie wielkie finały i tak dalej, ale czuję, że nie jest trenerem.

„Ale to dobry człowiek, dobry facet i wiele robi dla klubu. Ale sposób, w jaki trenuje, jest trochę dziwny, tak myślę. To jednak dobry człowiek. Jest dobrym trenerem”.

Brisbane Broncos z tyłu Selwyn Kubo. Zdjęcie: Jared WilliamsŹródło: News Corp Australia

Broncos wydali oświadczenie później w niedzielę rano, w którym Kubo przeprosił za „śmieszne komentarze”, twierdząc jednocześnie, że zostały „wyrwane z kontekstu”.

„Dzisiejszy artykuł na temat podcastu, który zrobiłem w zeszłym roku, został wyrwany z kontekstu” – powiedział.

„Było to dwoje ludzi rozmawiających i żartujących o głupich rzeczach, takich jak komentarze na temat tego, jak Tyson je stworzył.

„Prawda jest taka, że ​​Keef jest bardzo dobrym trenerem, podobnie jak wszyscy nasi trenerzy w Broncos. Miałem szczęście grać w Origin dla Queensland w zeszłym roku i jest to dalekie od trenowania Keefa i jego zespołu.

„Kev nauczył mnie tak wiele, odkąd dołączyłem do składu NRL i był wielkim wsparciem, gdy dostosowywałem się do profesjonalizmu NRL.

„Kilka razy spóźniłem się na trening i zamiast mnie skrzywdzić, uczył mnie i wspierał.

„Kiedy pod koniec roku czułem się wyczerpany, Keef mnie zwolnił, a kiedy uznał, że jestem gotowy, powierzył mi więcej obowiązków.

„Zadzwoniłem już do Keefa, aby przeprosić i chciałbym rozszerzyć to na jego rodzinę i cały klub Broncos za nieuzasadnione zaniepokojenie niektórymi śmiesznymi komentarzami, które wygłaszałem pod moim adresem”.

W omawianym podcaście gospodarz Cobbo powiedział, że ma „kumpla w Brisbane”, który chciał wiedzieć, czy Walters jest dobrym trenerem, czy nie, poprzedzając pytanie: „Nie musisz na to odpowiadać”.

Broncos udzielają urlopów osobistych | 00:26

Chodź Po tym, jak były rozgrywający Broncos Tyson Gamble został zbadany w zeszłym sezonie za pojawienie się w podcaście, w którym również poruszył kwalifikacje trenerskie Waltersa.

Przemawiając w podcaście „Marshie’s Corner”, Gamble nazwał linebackera Broncos, Adama Reynoldsa, „mózgiem” i „wszystkim człowiekiem”.

„Jak się ma trener, ale Reno jest ulubieńcem wszystkich. Jeśli masz pytanie dotyczące drużyny lub piłki nożnej, idź do nich „, powiedział wówczas Gamble.

To nie jest hit Keefa, ale „Reyno” istnieje już od dłuższego czasu.

„Kefy naprawdę rozumie piłkę nożną i jest dobrym facetem budującym zespół, ale współczesna era bardzo różni się od sposobu, w jaki Keefy gra w piłkę nożną.

„Istnieją pewne podobieństwa do tego, jak powinno być z sytuacjami i rzeczami, ale w tej chwili Renault zaplanowało nasz atak”.

Szansa kibicuje „wybitnej” młodzieży | 01:42

Gamble upierał się, że komentarze były „żartem” i zostały wyrwane z kontekstu i przekształcone w „coś, czym nie jest”, ale według Red Hill nie poszło dobrze The Daily Telegraph Dawid Riccio.

„Poszli w dół jak ołowiany balon” – powiedział wówczas Riccio w Triple M.

„To dla nich ostatnia runda sezonu, jeśli nie mogą zapewnić sobie miejsca w finale, a jeden z kluczowych rozgrywających komentuje, że to nie Kevin Walters jest mózgiem.

„To niesamowita informacja zwrotna, która spadła jak duży balon”.

Na nieszczęście dla Cobo, jego komentarze raczej nie będą lepsze. Reynolds skontaktował się z Gamble w następstwie dramatu, mówiąc Potrójne M Odchodzący rozgrywający był „przepraszany”.

Trener Kevin Walters z Tysonem Gamblem, trenerem Brisbane Broncos, Red Hill. Fotograf: Liam KidstonŹródło: News Corp Australia

„Zadzwoniłem do Tysona, aby spróbował oczyścić tam trochę powietrza, a on przeprosił Kevina” – powiedział Reynolds.

„Znając Tysona, nie wyszedłby celowo, aby powiedzieć coś takiego lub skrzywdzić trenera lub coś w tym rodzaju.

„Mam dużo szacunku dla Keviego. Ułatwił mi pracę i moją rolę w klubie.

„Nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy jako klub, gdyby nie Kevin. Wszystko, czym karmię się poprzez zestaw, pochodzi od Kevviego.

„Te komentarze są trochę nie na miejscu, ale rozmawiając z Tysonem, bardzo przepraszał za te słowa i powiedział, że źle to zrozumiał”.

Cobbo cieszył się sezonem 2022, osiągając średnio 122 m i strzelając 15 przyłożeń w 21 składach, 92 dośrodkowania, a później został nagrodzony debiutem w State of Origin.

20-latek był bardzo poszukiwany, ale w czerwcu ubiegłego roku podpisał nowe przedłużenie, aby pozostać w Red Hill co najmniej do końca sezonu 2025.

READ  wynik marton voskovic kontra janik siner; Aktualizacje Stefanos Tsitsipas vs Talon Griksspor; Prezydent AO, Craig Tiley, odpowiada na krytykę harmonogramu Murraya; Czterowyrazowy tweet Tanasi Kokkinakisa po druzgocącej porażce Andy'ego Murraya