Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Seria ikon Ash Barty Golf: Champion Aussie olśniewa międzynarodowym powrotem sportowym, wynikami, wynikami i sposobem oglądania

Australijska legenda Ash Party po raz pierwszy po przejściu na emeryturę wkroczyła w swój międzynarodowy powrót do sportu w ten weekend.

Ash Party powraca do międzynarodowego sportu w kultowej sieci golfa w New Jersey, tysiące mil od Wimbledonu.

Trzykrotna mistrzyni Wielkiego Szlema ogłosiła w zeszłym miesiącu, że Zamień rakietę tenisową na kij golfowy Aby wziąć udział w wydarzeniu wystawienniczym.

Barty subskrybuje serię Icon, w której będzie widziana przez globalną publiczność telewizyjną, gdy zmierzy się z niektórymi z największych nazwisk w tym sporcie, w tym 23-krotnym złotym medalistą olimpijskim Michaelem Phelpsem, rozgrywającym NFL Benem Roethlisbergerem i supergwiazdą boksu Canelo . Alvarez, angielski piłkarz Harry Kane i australijska legenda krykieta Ricky Ponting.

Oglądaj każdą rundę 150. Otwartych Mistrzostw od 15 do 18 lipca wyłącznie na żywo w FOX SPORTS dostępnym na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Party reprezentuje Drużynę Światową w formie Ryder Cup przeciwko Drużynie USA w dziewięciodołkowej rozgrywce drużynowej.

Były mistrz Masters Fred Kobles prowadzi drużynę USA przeciwko czterokrotnemu zwycięzcy Erniem Elsowi i jego międzynarodowej drużynie.

Barty wygrała zawody kobiet w Brookwater Golf and Country Club Na przedmieściach Brisbane w kwietniu gra z handicapem 4 osób.

Ale granie na światowej scenie to kolejny poziom presji i Barty to przyznał poczujesz się zdenerwowany Na pierwszej koszulce.

„Zdecydowanie będę walczyła” – powiedziała ekspertowi Fox Sports od golfa Paulowi Gowowi w wywiadzie dla Fox Sports i Cayo przed serią Icons.

„Moje serce biło bardzo szybko, grając w mistrzostwach klubowych w finale, nie mając nic do stracenia, więc będzie to świetna zabawa.

„Będę cieszył się wszystkim, jeśli (mój pierwszy hit) pójdzie źle, to w porządku, tak właśnie jest, po prostu wyjdź i ciesz się tym z uśmiechem”.

Widziano, jak Barty otrzymywała porady w ostatniej chwili od Els, a jej swing był płynny, ponieważ była jedyną kobietą, która rywalizowała w tym wydarzeniu.

READ  Robert V Stein 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

Gary Kesick, narzeczony Barty’ego, początkującego golfisty, uderza w puszki dla 26-latka.

Jej pierwsze uderzenie w koszulkę rozpoczęło się w piątek (AEST), kiedy ruch rozpoczął się w Liberty National Golf Club.

Wyniki pierwszego dnia były mieszane dla Barty’ego, który połączył siły z gwiazdą Tottenhamu Kane, aby wygrać remis „Greensome”.

Ale duet przegrał czteroosobowy mecz z byłym baseballistą Johnem Smoltzem i byłą gwiazdą NBA JR Smithem.

Barty następnie połączył siły z innym australijskim Buntingiem, ale przegrał swój czworonożny mecz z byłymi graczami NFL Reggie Bush i Michael Vick.

Po pierwszym dniu, drużyna USA ma 10-5 przewagi nad resztą świata.

Drugi dzień zawodów będzie transmitowany na cały świat, a dla golfa obejrzyj serię ICON Na Fox Sports i Kayo od 4 rano (czasu AEST) W sobotni poranek.

Przeczytaj powiązane tematy:Popiół Party