Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Shawn Johnson, Josh Duggan, Aaron Woods: Trzy słynne rekiny wyjdą z poprawką menu planu Cronola

Cronulla powiedział gwiazdorowi trio, Shawnowi Johnsonowi, Joshowi Dugganowi i Aaronowi Woodsowi, że ich kontrakt w klubie nie zostanie przedłużony, ponieważ klubowa książeczka czekowa jest skierowana w stronę partnera scrum base Nisho Haynesa i wsparcia z tylnej linii.

NRL.com rozumie, że urzędnicy klubowi powiedzieli w czwartek dobrze zarabiającym Johnsonowi i Doganowi Woodsowi, że ich przyszłość leży gdzie indziej po 2021 roku.

Decyzja nadal zmienia skład pod kierownictwem nowego trenera Craiga Fitzgibbona po tym, jak pozyskał Haynesa do gry w dwóch połowach w przyszłym sezonie.

Trwają rozmowy na temat retencji z Mattem Moylanem, który stoi w obliczu drastycznie zmniejszonej oferty pozostania w Cronulla, po tym, jak Johnson zaproponował roczną umowę, która jego zdaniem jest warta mniej więcej połowę jego obecnej pensji 800 000 dolarów.

Niechęć Johnsona do przyjęcia tej oferty, w połączeniu z oczekiwanym zwolnieniem Dugana i Woodsa, uwalnia większą część z 2 milionów dolarów limitu wynagrodzeń Cronoli.


Dotychczasowy sezon: Runda 7-12

NRL.com rozumie, że Cronulla nie wykluczył zabezpieczenia innego producenta gier na rynku, jeśli umowa nie zostanie zawarta również z Moylanem.

Połowa kopii zapasowej Brayden Trindall pozostaje priorytetem przy ponownym podpisaniu kontraktu, ponieważ klub kontynuuje rozmowy z 21-letnim rozgrywającym.

Rekiny wciąż są na rynku ze względu na wiele infekcji, które w tym roku szeroko ujawniły ich głębokość, podczas gdy zarówno urzędnicy Cronola, jak i agent Del Finucane odrzucili wszelkie pościgi za sternikiem sztormowym poza kontraktem.

Cronulla ma już przybycie Camerona McInnesa jako lokaut w przyszłym roku, a ponowne podpisanie kontraktu z Tobym Rudolphem wraz z takimi jak Braden Hamlin-Oli, Franklin Pele i Andrew Vivita zapewnia im dobrze wyposażone z przodu.

W przypadku Storm, odejście Hynesa uwalnia trochę miejsca na pułapy wynagrodzeń, aby zwiększyć ich szanse na utrzymanie Finucane, chociaż wymiana narzędzi jest również priorytetem.

Zrozumiałe jest, że Melbourne złożył niedawno ofertę Bronco w połowie Tyson Gamble, ale jego priorytetem jest pozostanie w Red Hill, ponieważ rozmowy o przedłużeniu są kontynuowane.

Broncos Warriors byli jednymi z klubów rywalizujących według harmonogramu Heinza, a Kevin Walters potwierdził w środę, że gwiazdy Queensland Jagai, Kurt Capwell i Jayden Sawa pozostają na jego radarze.

przemawianie w Brisbane Radio 4BC, nowy dyrektor generalny Dave Donaghy powiedział, że klub przyjrzy się swoim dotychczasowym akcjom – głównie najwyższej randze nastoletniemu Selwynowi Kubo, który zadebiutuje w NFL w czwartek w Kogara, oraz obecnemu opiekunowi Jamainowi Isaku – aby wypełnić koszulkę numer 1 po meczu. brak. na Heinza.

„Jeśli chodzi o obrońców, będziemy patrzeć wewnętrznie i starać się wzmocnić inne części naszego składu w przyszłości” – powiedział Donaghy.


Bronco young bak kubo już w porównaniu do GI i Latrell

„Selwyn Cobbo to utalentowany dzieciak, ale wciąż jest dzieckiem i chcemy, żeby dobrze sobie radził [against the Dragons] Dla nas i dla niego – ciężko pracował, aby Kevvie miał pewność, że go wybierze i ponownie podpisze”.

Dla Hynesa szansa na zdobycie regularnej roli w NRL w Sharks i zobaczenie imponującego Fitzgibbona na tak wielu spotkaniach okazały się decydujące.

Po podpisaniu umowy o 12-miesięczne przedłużenie Storm pod koniec zeszłego sezonu po tym, jak przez kilka lat skakał po pułapkach, jego oszałamiająca forma w 2021 nagle uczyniła go rozchwytywanym mężczyzną po raz pierwszy w swojej karierze.

Ale 24-latek wciąż miał smutne serce, gdy nadszedł czas, aby powiedzieć Stormowi, że będzie to jego ostatni sezon w kolorze fioletowym, ponieważ wygłosił szczere przemówienie do swoich kolegów z drużyny w bazie Sunshine Coast.

„Było trochę emocji” – powiedział kapitan sztormu Jesse Bromwich.

„Myślę, że miał trudności z wypowiedzeniem słów, ale był w stanie wstać i zrobić to przed zespołem, a to naprawdę wiele znaczy.


Storm vs. Titans – runda 13

„Chcielibyśmy go zatrzymać, a on bardzo by chciał zostać, ale musi zaryzykować.

„Ma wielu kolegów z drużyny w tym klubie. Jest naprawdę dobrym facetem i wszyscy chłopcy go kochają.

„Jeśli jestem samolubny, to trochę frustrujące. Ale nie sądzę, żebyśmy mogli to zachować. Byłem zgorzkniały i rozczarowujące jest, gdy odchodzi.

„Ale cieszę się, że odszedł i mam nadzieję, że osiągnie swój potencjał i ma naprawdę długą karierę w NRL”.

READ  Belfast Irish Millers Meet: Ireland Global Women's Relay Team 4 x 200m odbędzie się 29 maja