Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Chicago House AC Signage Wojciech Wójcik

We wtorek Chicago House AC pozyskał Wojciecha Wójcica. Ten dodatek to trzeci raz, kiedy główny trener i menedżer CJ Brown podpisał kontrakt z inauguracyjną drużyną.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani podpisaniem kontraktu z Wojciechem Wójcikiem! Czujemy, że zdobywamy duże doświadczenie i zajmujemy dziewiąte miejsce z miękkimi stopami, które mogą naprawdę połączyć się z pomocą” – mówi Brown. Polak, który dorastał w Chicago gra w młodzieżową piłkę nożną, a teraz wraca do domu, aby grać przed przyjaciółmi i rodziną w Wietrznym Mieście. Ma cechy przywódcze, jakich oczekujesz na boisku i poza nim”.

Transfer Wójcika jest z pewnością zgodny z determinacją klubu, by sprowadzić do Chicago mocny skład, z większością graczy związanych z miastem.

Wójcik to napastnik, który ukończył pobliski Bradley University. Grał również w obszernej liście profesjonalnych zespołów, w tym Indy Eleven i New York Cosmos. Ostatnio grał z Forward Madison z USL League One.

„Odkąd przeniosłam się do Chicago z Polski w wieku trzech lat, Chicago było moim domem” – powiedział Wójcik. „To miejsce, w którym zakochałem się w piłce nożnej, gdzie przechowuję wszystkie wspomnienia z dzieciństwa, mam najbliższą rodzinę i przyjaciół”.

Chicago House rozpocznie swój sezon w Pucharze Niepodległości Nysy w lipcu.


Użyj kodu obserwując jego ruchy kiedy się zarejestrujesz!
* Dotyczy graczy w wieku 21 lat i starszych w Illinois i Iowa
READ  Zakaz lotów: Indie najprawdopodobniej nie zabraknie w Polsce na Igrzyskach Olimpijskich w kwalifikacjach sztafet