Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spare: Piers Morgan krytykuje książkę księcia Harry’ego

Spare: Piers Morgan krytykuje książkę księcia Harry’ego

Piers Morgan zareagował wściekle na nadchodzącą książkę księcia Harry’ego dodatkowymówiąc, że król „wysadził to w powietrze” wraz z rodziną.

W jego przebojowej autobiografii tak było Książę Sussex Bierze na cel swojego brata, macochę i szereg innych członków rodziny królewskiej w serii brutalnych obaleń.

podczas jego prezentacji Piers Morgan bez cenzuryjest dostępny do przesyłania strumieniowego Lampa błyskowagospodarz Sky News Australia odniósł się do pamiętnika Harry’ego, krytykując go za ujawnianie tajemnic dotyczących jego rodziny.

Streamuj Piers Morgan Uncensored najpierw we Flashu, od wtorku do soboty. Flash zapewnia dostęp do ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

„Nie ma wątpliwości, że miejscami jest to bardzo interesujące, przyciąga wzrok, jest niesamowicie natrętne. Nie możesz uwierzyć w to, co czytasz” – powiedział prezenter.

To będzie bestseller numer jeden, powodzenia.Zarobi miliony, ale jakim kosztem?

„Zmarnował to z całą swoją rodziną. Nie ma takiej kwoty na świecie, która zmusiłaby mnie do zrobienia tego mojej rodzinie. ”

Morgan powiedział wtedy, że jest „jedna rzecz” do zrobienia z pamiętnikiem Harry’ego.

„Zamiast kupować go i opiekować jego chciwe gniazdko”, powiedział, „zrób to, co zamierzam teraz zrobić”.

„Trwa dodatkowy I wyrzuć go tam, gdzie jego miejsce, do kosza”.

Morgan podniósł swój egzemplarz książki i wyrzucił go do kosza.

Wcześniej w odcinku spiker nazwał Harry’ego „wiejskim idiotą” i skrytykował króla po tym, jak odwołał zarzuty rasizmu, które skierował przeciwko swojej rodzinie.

Podczas poniedziałkowego wywiadu dla brytyjskiego kanału ITV, książę zaprzeczył oskarżeniom swoich bliskich o rasizm po nim i jego żonie. Meghan Markle Nienazwany członek rodziny rzekomo miał obawy co do koloru skóry ich syna Archiego.

READ  Phoebe Waller-Bridge pisze serię Tomb Raider dla Amazon

Poprzedni garnitur Aktorka zasugerowała nawet, że może to zrobić ich syn Nie otrzymać tytułu księcia Wśród „rozmów” o tym, jak ciemno będzie.

W dramatycznym zwrocie Harry powiedział dziennikarzowi Tomowi Bradby’emu, że nie wnoszą oskarżenia o rasizm.

Bradby poprosił 38-letniego monarchę o wyjaśnienie komentarzy, które on i jego żona skierowali do Oprah Winfrey w 2021 roku.

„Oskarżyłeś członków swojej rodziny o rasizm” – zapytał Bradby, a Harry odpowiedział: „Nie, nie zrobiłem tego, brytyjska prasa tak powiedziała”.

Następnie Harry Bradby zapytał: „Czy Meghan kiedykolwiek wspomniała, że ​​są rasistami?”

Bradby powtórzył twierdzenie Meghan, że pojawiły się „niepokojące komentarze na temat koloru skóry Archiego”.

– Były… były obawy co do koloru jego skóry – odpowiedział Harry.

Następnie zapytano go: „Czy nie określiłbyś tego jako zasadniczo rasistowskiego?”

– Nie zrobię tego – odpowiedział zagadkowo Harry – ponieważ nie mieszkałem w tej rodzinie.

the Dzień dobry Brytanio Prezenter eksplodował komentarzami księcia

„Przejdę do rzeczy, rasistowska prasa brytyjska obwiniła sześć godzin z rzędu przestarzałego Netflixa za wyrzucenie Meghan z naszego rasistowskiego kraju” – zirytował się.

Zepchnięta na pierwszy plan przez rasistowską rodzinę królewską, wydaje się, że prasa jest winna twierdzeniu, że oskarżenia Meghan Markle o rasizm były zarzutami o rasizm.

„Teraz, kiedy to miało konsekwencje, to, co powiedzieli Oprah Winfrey, zmusiło mnie do odejścia z poprzedniej pracy Dzień dobry Brytaniopraca, którą naprawdę lubiłem.

„Ponieważ powiedziałem, że nie wierzę w te zarzuty bez twardych dowodów, nie było żadnych, a teraz powiedziano nam, że to nie był rasizm, co było dokładnie tym, co wtedy podejrzewałem”.

Prezenter zapytał również, czy on i gość Sharon Osbourne mogliby odzyskać pracę po tym, jak skrytykowali zarzuty pary.

„Czy dostanę przeprosiny? Czy Sharon Osbourne, jedna z moich dzisiejszych gości, kiedykolwiek wróci do swojej pracy w CBS?” Zapytał Morgan.

READ  Sekretarz obrony Lee skupia się na rozmowach zbrojeniowych w Polsce

„Ponieważ została zwolniona za wspieranie mnie na Twitterze za moje prawo do własnej opinii, ponieważ najwyraźniej powiedziałem rasistowskie rzeczy.

Okazuje się, że te rasistowskie rzeczy nie uwierzyły w rasistowskie zarzuty Meghan Markle, a teraz mówią, że nie chce być rasistką, więc czy Sharon odzyska swoją pracę?

Czy zwrócą nagrodę za bohaterską walkę ze strukturalnym rasizmem w rodzinie królewskiej? Teraz wiemy, że nie było rasizmu”.

Morgan powiedział dalej, że rodzina Sussex „sprzedała swoje królewskie dusze” za życie „gwiazd rzeczywistości”.

„Postawmy sprawę jasno, Harry i Meghan sprzedali swoje królewskie dusze za życie jako gwiazdy rzeczywistości, wymieniając każdy kaszel prywatny i Meghan na gotówkę” – powiedział.

Bez tytułów, Harry i Meghan, cóż, czym oni są?

„Są po prostu kolejną wersją rodziny Kardashianów”.

– ze słońcem

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry