Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Specjalista ds. marketingu i projektowania cyfrowego

Specjalista ds. marketingu i projektowania cyfrowego

Specjalista ds. marketingu i projektowania cyfrowego

Wykorzystaj swój talent do projektowania cyfrowego, aby pomóc nam poprawić zdrowie ludzi

Reklamy wygody

Fitzroy, Melbourne, Vic

Projektowanie cyfrowe/marketing (marketing i komunikacja)

Pełny etat

o nas: the Zestaw komfort Obejmuje trzy agencje, których wspólnym celem jest poprawa zdrowia i dobrostanu ludzi. Poszukujemy menedżera ds. marketingu z dużym doświadczeniem w projektowaniu cyfrowym i proaktywną postawą stawiającą na pierwszym miejscu zespół, który dołączy do naszego zespołu współpracującego.

Reklamy wygody to australijska sieć reklamowa łazienkowa, prowadząca skuteczne kampanie uświadamiające i zmieniające zachowania dotyczące szerokiego zakresu problemów zdrowia publicznego. Kreatywna korzyść Tworzy aplikacje, strony internetowe i programy zapobiegające chorobom przewlekłym i poprawiające ogólny stan zdrowia. DYGENOSTYCZNY jest wiodącym australijskim twórcą aplikacji cyfrowych związanych ze zdrowiem dla lekarzy zaangażowanych w zapobieganie chorobom i chorobom przewlekłym.

Dzięki naszemu wyjątkowemu połączeniu reklamy, kreatywnej komunikacji i specjalistycznej wiedzy w zakresie technologii cyfrowych – opartej na danych i ludzkiej wiedzy na każdym kroku – zapewniamy dostępne, wymierne kampanie marketingowe i dotyczące zdrowia publicznego oraz wiodące na świecie narzędzia do internetowych badań przesiewowych stanu zdrowia.

Rola: Podlegając dyrektorowi ds. komunikacji i marketingu, będziesz wykorzystywać swoje umiejętności w zakresie projektowania cyfrowego i marketingu do opracowywania strategii i tworzenia treści, które nie tylko wypromują nasze trzy marki, ale także będą promować świadomość zdrowia publicznego i pozytywne zmiany społeczne.

Będziesz skuteczny w tworzeniu angażujących wizualnie treści w e-mailach, witrynach internetowych, blogach, kreacjach reklamowych, mediach społecznościowych, produkcjach wideo, publikacjach i prezentacjach, aby angażować i edukować szerokie grono odbiorców.

Podstawowe zadania:

 • Projektuj i twórz kreatywne i wpływowe treści marketingowe skupiające się na inicjatywach w zakresie zdrowia publicznego.
 • Wspieraj rozwój i realizację strategicznych planów marketingowych w naszych trzech agencjach.
 • Mierz i raportuj wydajność cyfrowych kanałów marketingowych oraz identyfikuj możliwości ulepszeń.
 • Wspieranie projektów badawczych.
READ  Pierwszy zwiastun Immortality przedstawia „interaktywną trylogię filmową”

Czego szukamy:

 • Licencjat z marketingu, projektowania cyfrowego lub dyscypliny pokrewnej, z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach związanych z projektowaniem cyfrowym lub marketingiem.
 • Wysoka biegłość w oprogramowaniu do projektowania cyfrowego (w tym Adobe Creative Suite – InDesign, Photoshop i Illustrator) oraz portfolio demonstrujące umiejętność tworzenia atrakcyjnych wizualnie treści.
 • Udokumentowana umiejętność zrozumienia i wykonania założeń projektowych, przy wykorzystaniu wysokich umiejętności kreatywnych i rozwiązywania problemów.
 • Dobra znajomość narzędzi marketingu cyfrowego, w tym platform oprogramowania EDM, systemów zarządzania treścią stron internetowych, baz danych CRM, najlepszych praktyk Google Analytics, SEO i doświadczenia użytkownika.
 • Ktoś, kto stawia na pierwszym miejscu zespół i ma dociekliwy umysł, któremu zależy na dostarczaniu wysokiej jakości, znaczącej pracy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • – Bądź częścią organizacji zorientowanej na misję i dokonaj wymiernych zmian w zdrowiu publicznym.
 • – Pracuj w ciekawym i innowacyjnym środowisku z zespołem, który ceni kreatywność, wpływ i współpracę.
 • – Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych, w tym możliwości rozwoju zawodowego.
 • – Kultura wsparcia, w której Twoja praca przyczynia się do pozytywnych zmian społecznych.

Nasza siedziba znajduje się w Fitzroy i jest to idealna praca na pełen etat, jednak dla odpowiedniego kandydata rozważamy możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.

Aby przeprowadzić poufną rozmowę, skontaktuj się z naszym dyrektorem HR, Tonym Birkinem z Free Agent Focus on 0415527788Lub wyślij list motywacyjny, w którym opisz nasze kryteria selekcji i opisz swoje motywacje wraz z CV, korzystając z przycisku „Aplikuj teraz”.