Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Specjalne wyprzedaże sprzętu śniegowego Aldi przyciągają tłumy

Specjalne wyprzedaże sprzętu śniegowego Aldi przyciągają tłumy

Miała przerwę w 2022 roku, a teraz „niesławna” wyprzedaż sprzętu narciarskiego Aldi powraca, a kupujący ustawiają się w kolejce przed supermarketem po artykuły zimowe.

Niemiecki dyskont przywrócił swoją „słynną” kolekcję śniegu, której ceny zaczynają się od 5 USD do 119,95 USD, a zapasy trafią do sklepu w sobotę.

Media społecznościowe pokazywały klientów ustawiających się w kolejce przed swoimi Aldi na ponad 30 minut przed otwarciem sklepów.

Chloe, która publikuje na TikTok jako Hahahahahaklip wideo, na którym próbuje zdobyć przecenione zimowe produkty z niesławnej „Wyprzedaży” Aldiego.

Jej wideo pokazało, jak musi siedzieć w kolejce po schodach, zanim kołowrotki zostaną podniesione i kupujący zostaną wpuszczeni do środka.

Niektórzy przynieśli nawet własne krzesła, aby przygotować się na tę okazję.

Jedna z kobiet opublikowała zdjęcie przed swoim lokalnym Aldi z podpisem: „30 minut do otwarcia, to jest w kolejce, co najmniej dwa razy tyle za mną”.

We wszystkich sklepach Aldi nie było takich scen, a wielu użytkowników mediów społecznościowych donosiło, że byli w stanie przejść bez obaw.

Zanurkował o 9.30, złapał dwie koszulki termiczne z merynosów i parę spodni z merynosów, uśmiechnął się i podziękował facetowi z dwójką dzieci, który właśnie rozładował ostatni zapakowany wózek z jedzeniem na pasku, pozwalając mi stanąć przed sobą, pchnął i podskoczył o 9.33 Ktoś powiedział „wesoły taniec”.

Rzecznik Aldi powiedział news.com.au: „Byliśmy zdumieni przytłaczającą reakcją naszych klientów na powrót naszego specjalnego zakupu sprzętu śnieżnego w ten weekend.

„Entuzjazm, jaki widzieliśmy, odzwierciedla wysoką jakość i niską cenę, jaką oferuje Snow Gear.

„Nadal mamy wiele dostępnych zapasów. Zachęcamy klientów do odwiedzenia strony internetowej ALDI i skorzystania z naszego narzędzia do sprawdzania zapasów, aby sprawdzić, czy dany kolor lub wzór jest dostępny.”

Kolekcja będzie obejmować ponad 70 pozycji, od kurtek i spodni narciarskich po skarpety polarowe, czapki beanie, szaliki, a nawet buty termiczne.

READ  Rynki wschodzące – Akcje spadają z powodu obaw o zarażenie, gdy Evergrande spada do najniższego poziomu od dekady