Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spełniła się przepowiednia Simpsonów dotycząca założyciela Virgin Inc.

Wygląda na to, że Simpsonowie ponownie dokonali przerażająco trafnej prognozy, tym razem dotyczącej sir Richarda Bransona.

Miliarder podłączył swój samolot rakietowy Virgin Galactic z sześcioma pracownikami i 11 lipca poleciał w kosmos.

Całość była magiczna, ale chyba najbardziej imponujący był fakt, że Ekspedycja urzeczywistniła scenę z odcinka Simpsonów z 2014 roku” – powiedział Branson po powrocie na Ziemię.

Sir Richard Branson w stanie nieważkości na pokładzie Virgin Galactic 11 lipca 2021 r. (Źródło: Virgin Galactic przez Sipa USA)

Jeden z użytkowników Twittera podzielił się porównaniem dwóch zdjęć – jednego przedstawiającego Bransona doświadczającego zerowej grawitacji w kosmosie i jednego przedstawiającego animatronika Bransona w The Simpsons w kosmosie.

“Jak Simpsonowie mogą wyglądać na przewidywanie całej tej cholernej sprawy?” Aditya Kundauer napisał na Twitterze.

Percepcja Simpsonów „dziwnie podobna” do rzeczywistości

Odcinek War of Art pochodził z sezonu 25, który ukazał się w 2014 roku.

W odcinku Simpsonowie otrzymują tabliczkę z wyprzedaży Van Houten. Kiedy wracają do domu i zdejmują ramkę, widzą autograf Johanna Oldenfeldta i odkrywają, że jest on znanym artystą.

Rodzina odkrywa jednak, że obraz jest w rzeczywistości fałszerstwem narysowanym przez Klausa Zieglera, którego Homer i Lisa spotykają w ostatnich minutach odcinka.

Podczas gdy Lisa dyskredytuje Zigglera za karierę fałszerza sztuki, ten twierdzi, że „piękno to piękno”.

„Moje fałszerstwa zachwycają ludzi na całym świecie” – mówi.

Podczas przemawiania do Lisy postacie oglądały sztukę na całym świecie, aw przypadku Bransona leżały w powietrzu w przestrzeni.

Ludzie na Twitterze wskazywali, że Virgin Galactic została założona w 2004 roku, więc zanim Branson wyruszył w kosmos, mogło być kwestią czasu.

Jednak niektórzy twierdzą, że istnieją podobieństwa między przedstawieniem statku kosmicznego Branson przez Simpsona a rzeczywistym.

Jeden z nich powiedział na Twitterze: „To dziwne, jak bardzo są podobni… okrągłe okna… to byłoby szalone, gdyby miał też okulary przeciwsłoneczne”.

READ  Firma Teledyne wyznaczyła termin spotkania, aby uzyskać badanie opinii na temat przepisów antymonopolowych FLIR, Polski i Korei Południowej

Inna osoba powiedziała: „Zaprojektowano go tak blisko, czy projekt był wtedy gotowy? To jest dla mnie dziwne. Nie wiem”.

Richard Branson pojawia się na Late Show w Nowym Jorku.

Virgin Galactic została założona w 2004 roku, więc prawdopodobnie tylko kwestią czasu było dotarcie sir Richarda Bransona w kosmos. Źródło: PA przez AAP

Od jakiegoś czasu wiele osób spekulowało, że pisarze Simpsonów mogą jakoś przewidzieć przyszłość, z wieloma odcinkami przedstawiającymi rzeczy, które mogą się wydarzyć, lub zadziwiająco podobne do rzeczy, które się wydarzyły.

wcześniej w tym roku, Fani twierdzili, że kreskówka przewidział bunt 6 stycznia W 2020 roku, podczas odcinka Halloween, odcinek zawierał wiele podobieństw do tego, co faktycznie wydarzyło się tego dnia.

Fani twierdzą również, że serial przewidział pandemię Covid-19 w odcinku Marge in Chains z 1993 roku, w którym mieszkańcy Springfield zamówili pocztą „Juice Looseners”, wysłane z Osaki w Japonii.

Pracownik japońskiej fabryki jest chory, a choroba rozprzestrzenia się na Springfield, gdy mieszkańcy otrzymują soki.

Prezydentura Donalda Trumpa została również przewidziana w odcinku „Bart into the Future”, który został wyemitowany w 2000 roku.

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? e-mail: [email protected]

Możesz również nas śledzić Serwis społecznościowy FacebookA Instagram A Świergot Pobierz aplikację Yahoo News z Sklep z aplikacjami lub aplikacje Google.