(Wszystkie czasy wschodnie)
Harmonogram może ulec zmianie i/lub przerwom w dostawie prądu
Sobota, 9 września
Futbol australijski rządzi (mężczyźni)
5 rano
FS2 – AFL: Port Adelaide w Brisbane
Australijski futbol rządzi (kobiety)
11 po południu
FS2 – AFL: Fremantle w Collingwood
Samochód wyścigowy
10 rano
USA – NASCAR Xfinity Series: treningi i kwalifikacje, Kansas Speedway, Kansas City, Kansas.
12:00
USA – Seria Pucharu NASCAR: Trening i Kwalifikacje, Kansas Speedway, Kansas City, Kansas.
15:00
USA – Mistrzostwa Pro Motocross: Kwalifikacje – Runda 1, Concord, Karolina Północna
15:30
NBC – NASCAR Xfinity Series: Kansas Lottery 300, Kansas Speedway, Kansas City, Kan.
futbol uniwersytecki
11 rano
ACCN – Vanderbilt w Wake Forest
12:00
ABC – Notre Dame w Karolinie Północnej
BTN – Youngstown Avenue przy ulicy Ohio.
CBSSN – Delaware Street w armii
ESPN – Utah w Baylor
ESPN2 – Purdue w Virginia Tech
ESPNU – James Madison w Wirginii
Lis – Nebraska, Kolorado
FS1 – Troy na Kansas Avenue.
Peacock — Delaware na Pennsylvania Avenue.
SECN — Ball St. W Georgii
14:15
ACCN – Charleston Southern w Clemson
15:30
ABC – Texas A&M w Miami
BTN – Zasięg regionalny: Richmond przy Michigan Avenue lub UTEP przy Northwestern
CBS – UNLV w Michigan
CBSSN – Wagner w marynarce wojennej
ESPN2 – Mississippi w Tulane
Fox – Iowa w Iowa-St.
16:00
ESPNU – Marshall’s w Karolinie Wschodniej
SECN – Kent Street w Arkansas
17:00
PAC-12N – Tulsa, Waszyngton
17:15
ACCN – Appalachian Street w Północnej Karolinie
18:30
CW – Cincinnati w Pittsburghu
19:00
ESPN – Teksas w Alabamie
ESPN2 – Teksańczycy w Alabamie (Field Pass z Patem McAfee Show)
Fox — Oregon w Texas Tech
FS1 — UCF przy Boise Street.
NFLN – Houston i Rice
7:30 wieczorem
ABC – Wisconsin na Washington Street.
BTN – Zasięg regionalny: E. Michigan w Minnesocie lub Temple w Rutgers
CBS – UC San Diego – St.
ESPNU – McNeese Street na Florydzie
NBC – Charlotte, Maryland
SECN – Arizona na Mississippi Avenue.
20:00
CBSSN – Siły Powietrzne Sam Houston Street.
20:30
ACCN – Miss Południowej Florydy-St.
21:00
PAC-12N — UC Davis na Oregon Avenue.
22:30
ESPN – Auburn w Kalifornii
ESPNU – Jackson Street, południowe stany USA (nagrane)
Fox – Stanford w południowej Kalifornii
FS1 – Oklahoma Avenue przy Arizona Avenue
Kolarstwo
10 rano
CNBC – UCI: Vuelta a España, etap 14, Sauveterre-de-Béarn do Larra-Belagua, 157 mil, Hiszpania
golf
7:30 rano
Golf – DP World Tour: Horizon Irish Open, runda 3, The K Club – Ryder Course, Kildare, Irlandia
14:00
Golf – LPGA Tour: Kroger Queen City Championship, runda 3, Kenwood Country Club – pole Kendale, Cincinnati
17:00
Golf — mistrzowie PGA Tour: The Ascension Charity Classic, runda 2, Norwood Hill Golf Club, St. Louis
11 po południu
Golf – trasa azjatycka: Shinhan Donghae Open, runda finałowa, pole oceaniczne w Club72, Incheon, Korea Południowa
Wyścigi konne
9:30 rano
FS2 – Stawki mistrza Irlandii: z Carmanhall i Leopardstown w Dublinie
20:00
FS2 — NYRA: Amerykański Dzień Wyścigów
Mieszane Sztuki Walk
20:00
ESPNEWS — Eliminacje do UFC 293: Walki Undercard, Sydney
baseball
16:00
NESN — Baltimore w Bostonie
FS1 – Seattle w zatoce Tampa
19:00
MLBN – zasięg regionalny: San Diego w Houston lub Pittsburgh w Atlancie
10 po południu
MLBN — zasięg regionalny: Cleveland w Los Angeles Angels lub Kolorado w San Francisco (Dołącz do postępu)
rugby (mężczyźni)
7 rano
CNBC – Faza grupowa Pucharu Świata: Włochy – Namibia, Grupa A, Saint-Etienne, Francja
2:00 (sobota)
FS2 – NRL: Canberra – Newcastle
żeglarstwo
7:30 rano
CBSSN — SailGP: Wydarzenie 3 – Dzień 1, Saint-Tropez, Francja
Piłka nożna (mężczyźni)
8:50
FS1 – Kwalifikacje UEFA Euro 2024, faza grupowa: Azerbejdżan – Belgia, Grupa F, Mardakan, Azerbejdżan
11:50
FS2 – Kwalifikacje UEFA Euro 2024, faza grupowa: Ukraina – Anglia, Grupa C, Wrocław, Polska
14:30
FS2 – Międzynarodowe mecze towarzyskie: Niemcy – Japonia, Wolfsburg, Niemcy
17:30
Międzynarodowy mecz towarzyski TNT: USA – Uzbekistan, St. Louis
Piłka nożna (kobiety)
12:30 po południu
CBS – NWSL UKG Challenge Cup: Karolina Północna kontra Racing Louisville, finał, Curry, Karolina Północna.
Tenis
16:00
ESPN – WTA: US Open, The Championship, Flushing, Nowy Jork
Śledź i skanuj
1 po południu
CNBC – Diamentowa Liga Światowej Lekkoatletyki IAAF: Memorial Van Damme, Bruksela (nagranie)
były
powiązane historie
„Miłośnik podróży. Miłośnik alkoholu. Przyjazny przedsiębiorca. Coffeeaholic. Wielokrotnie nagradzany pisarz.”
More Stories
F1 2024, Grand Prix Miami, kwalifikacje do sprintu na żywo, czasy, wyniki, pierwszy trening, pozycja startowa, Daniel Ricciardo, pozycja Oscara Piastri
Eliminacje Euro 2024: Finał dla Polski nie sprawi Walii kłopotów, mówi Robert Page
BYŁY wyróżniający się Lachie Sullivan rozświetla Collingwood w swoim debiucie w AFL