Sports Digest: Sea Dogs zbliża się do straty 7-6 z Yard Goats

baseball

Portland Sea Dogs strzelili sześć bramek na szczycie dziewiątego inningu, ale utknęli w serii remisowej na trzeciej bazie i przegrali z Hartford Yard Goats 7:6 w niedzielne popołudnie.

Brandon Howlett zaprosił Portland na plansze z obładowanym zasadami turniejem z dwiema stronami na dziewiątym miejscu. Następnie David Hamilton podbił łamiące zasady, co dało mu 7-4 i był prowadzony przez Nicka Sogaarda jednym uderzeniem. Pedro Castellanos dodał jeden na jednego w dwóch rundach, ale BJ Bolin uderzył Cole’a Cottama z Portland, aby zakończyć mecz.

Hartford prowadził 2-0 na dole sekundy w dwukrotnym deblu Aarona Shank. Brenton Doyle strzelił samotnie u siebie w czwartym inningu, Kyle Datres strzelił samotnie w szóstym inningu, a Shank z rzutu karnego w szóstym. Kyle Datris osiągnął wynik 7-0 z piosenką RBI na siódmym miejscu.

Brandon Walter wykonał 5 2/3 inningów dla Portland, pozwalając na sześć przejazdów (cztery wygrane) na sześć trafień, jednocześnie trafiając siedem i chodząc jeden. Nick Bush wygrał dla Hartford, wykonując pięć biegów bezbramkowych. Trafiłem cztery i nie chodziłem na bicie.

• Prognozy w kategorii A Dunedin Blue Jays strzelili 24 rzuty w wygranym 1:0 meczu z Tampa Tarpons New York Yankees w Lidze Stanowej Florydy w sobotni wieczór, najwięcej w pomniejszym meczu ligowym od co najmniej 2005 roku.

Nick Frasso, 24, praworęczny, uderzył osiem uderzeń w ciągu trzech rund. Dahian Santos, 19 lat, trafił 10 razy w czterech rundach. Braden Scott, lat 24, strzelił sześć bramek w dwóch rundach. Zebrali się na dwóch hitterach.

Najwyższa suma dziewięciu biegów od czasu, gdy MLB Advanced Media stała się oficjalnym statusem Palace w 2005 r., wyniosła 22 w Triple-A Scranton/Wilkes-Barre 28 sierpnia 2016 r. i spotkała się z Florida Complex League Astros 8 września i Clearwater Class w kwietniu. 23.

punkt kulminacyjny

Finał Premier League: Portland Rising, Maine’s Ultimate Women’s Professional Team, poprawiło się do 3-0 po wygranym 17-11 nad Columbusem w sobotę. Zespół rozegra swój ostatni mecz u siebie z Nashville 28 maja na stadionie Fitzpatrick.

Koszykówka

WNBA: A Erici Ogunboali zdobył 18 punktów na 21 w drugiej połowie, a Dallas Wings pokonał New York Liberty 81-71 w Nowym Jorku.

Dallas prowadził (2-1) dwoma punktami w pierwszej połowie, zanim Ogunpole zaczął wychodzić na prowadzenie. W trzeciej kwarcie zdobyła dziewięć punktów, w tym 3, które dały jej wynik 62-52 na 1:55 przed końcem kwarty.

READ  Billy Gilmore: Szkocki pomocnik pozytywnie testuje Covid-19

hokej

Mistrzostwa Świata: Luke Hughes strzelił 1 minutę i 57 minut przed końcem dogrywki, dzięki czemu Stany Zjednoczone odbiły dwa gole i pokonały Austrię 3:2 w Tampere w Finlandii.

Benjamin Nesner strzelił gola w pierwszej połowie, a Paul Huber dołożył kolejną bramkę na początku drugiej, dając Austrii prowadzenie 2:0 w drugim meczu grupowym w Tampere. Kieffer Bellows wrócił sekundę później, zanim Adam Gaudette wyrównał dzięki potężnej bramce w późnej fazie gry, aby wymusić dogrywkę.

Stany Zjednoczone pokonały Austrię 39-16 w drodze do drugiego zwycięstwa w dwóch meczach.

Kanada poszła w ich ślady w mniej dramatyczny sposób, wygrywając 6:1 z Włochami i zdobywając drugie zwycięstwo w turnieju.

Tenis ziemny

Otwarcie Włoch: Novak Djokovic wygrał Italian Open bez utraty seta w Rzymie, aby zdobyć swój pierwszy tytuł w tym roku.

Po opuszczeniu dużej części sezonu, ponieważ nie był zaszczepiony przeciwko koronawirusowi, czołowy Djokovic pokonał Stefanosa Tsitsipasa 6:0, 7:6 (5), aby zdobyć szósty tytuł w Rzymie.

W turnieju kobiet faworytką była Iga Swietic, najwyżej notowana polska zawodniczka, która obroniła tytuł kobiet w Rzymie, pokonując Anas Jabeur 6:2 6:2 i poszerzyła swoją passę zwycięstw do 28 meczów.

golf

PAR: Strzał KH Lee z 240 jardów na dołku nr 5 12 zatrzymał się mniej niż 5 stóp od kręgla, a Eagle dał mu przewagę na drodze do 9-under 63 i jednostrzałowego zwycięstwa nad Spiethem na kartce Birdie-TPC Craiga. Farma McKinney w Teksasie.

Spieth trafił 67, by zakończyć uderzenie przed Matsuyamą (62) i Sebastianem Muñozem (69), którzy albo utrzymali, albo dzielili prowadzenie w pierwszych trzech rundach. Zander Shaveli zaliczył najlepszy wynik w karierze 61 i zremisował na piątym miejscu z Ryanem Palmerem (66) i Thomasem (67).

Rok temu Lee grał o miejsce w PGA Championship, gdzie powróci w przyszłym tygodniu na Southern Hills w Tulsa, Oklahoma.

Europejski: Angielski golfista Sam Horsfield zdobył swój trzeci tytuł w europejskim Tourze strzałem 3 do 68, aby wygrać Soudal Open dwoma uderzeniami w Antwerpii w Belgii.

Jego pozostałe zwycięstwa miały miejsce w ciągu dwóch tygodni w sierpniu 2020 r.

Horsfield wybił 18. dołek z przewagą jednego uderzenia nad swoim partnerem grającym Ryanem Foxem, kapitanem Nowej Zelandii przez noc, i skończył z remisem, podczas gdy Fox popełnił straszydło.

Horsfeld zajął 13. miejsce poniżej 271. Fox (71) i Niemiec Yannick Paul (69) zdobyli drugie miejsce.

READ  Sydney Kings pokonali New Zealand Breakers i wygrali NBL23 Championship, aktualności, wyniki, najnowsze,

Mistrzowie: Steve Stryker odniósł zwycięstwo wire-to-wire zgodnie z tradycją strefową w Birmingham w stanie Alabama i zakończył grę z wynikiem 3 do 69, odnosząc pięć meczów zwycięstwa i swój czwarty tytuł PGA Tour Champions.

Drugie tradycyjne zwycięstwo Strickera w Greystone Golf & Country Club nastąpiło w jego trzecim turnieju od powrotu z sześciomiesięcznej nieobecności z powodów zdrowotnych.

„Minęło dużo czasu” – powiedział emocjonalny Stricker. „Nienawidzę płakać, ale tam, gdzie byłem w listopadzie ubiegłego roku, a nawet dwa miesiące temu – ukończenie obwodu tutaj wiele znaczy”.

Po raz dwudziesty z rzędu pobiegł poniżej par podczas Founder’s Tour, a ósme zwycięstwo w rundzie 50 i więcej zakończył z wynikiem 20-under 268.

Pedrag Harrington zajął drugie miejsce, zajmując dwa ostatnie miejsca za 68.

LPGA: Liderka punktacji, Minji Lee, zdobyła tylko trzy gole na dziewięć i zdobyła Cognizant Founders Cup w Clifton w stanie New Jersey dwoma uderzeniami nad Lexi Thompson, zdobywając swoje pierwsze zwycięstwo w tym roku.

25-letni Australijczyk objął na zawsze prowadzenie dzięki birdie na 14 z 5 dołków w Upper Montclair Country Club. Skończyła z 2 do 70 lat, jej jedyną trasą nie w latach 60., z łącznie 72 dołkami z 19 do 269 w wydarzeniu honorującym 13 członków założycieli LPGA Tour.

Lee zdobyła swój siódmy tytuł w karierze i pierwszy od zdobycia pierwszego tytułu na Mistrzostwach Evian w zeszłym roku. Poprawiła się po tym, co określiła jako „dobry” straszak trzeciego dnia miesiąca.

Szukając swojego pierwszego zwycięstwa w LPGA Tour od 2019 r., Thompson wspięła się z trzeciego miejsca w dół i objęła prowadzenie z 10-tym ptaszkiem. 69. Thompson miała szanse na birdie w ostatnich dwóch otwarciach, których nie udało jej się obrócić, zanim Lee elegancko zamknęła je swoim własnym krótkim birdie.

piłka nożna

MLS: Luiz Araujo strzelił wyrównanie dla Atlanty United 2:2 z rewolucją Nowej Anglii w Atlancie.

Wyrównanie zdobył Araujo w 63. minucie na korzyść United (4-4-3). Thiago Almada zdobył asystę na bramkę.

Adam Buxa strzelił dwie bramki dla rewolucji (3-5-3).

Premier League: Dramatyczna obrona karna może utrzymać przy życiu wyścig o tytuł Premier League.

Kiedy Riyad Mahrez zaatakował, aby strzelić rzut karny w 86. minucie dla Manchesteru City, wiedział, że przeliczenie go skutecznie zapewni jego drużynie kolejne mistrzostwo ligi.

READ  M-Sport Polska wprowadza na rynek zupełnie nową serię ERC – DirtFish

Uratował ich jednak bramkarz West Hamu Łukasz Fabiański, a City zostało zmuszone do zremisowania 2:2 na Stadionie Olimpijskim w niedzielę – choć z wynikiem 2:0 pod koniec pierwszej połowy – i nadal ma nadzieję na pozostawienie Liverpoolu.

City ma teraz cztery punkty przewagi nad Liverpoolem, który we wtorek pojedzie do Southampton i potrzebuje przynajmniej jednego punktu, aby awansować do finału w niedzielnym wyścigu o tytuł.

• Everton nie wykorzystał szansy na zapewnienie sobie miejsca w Premier League na kolejny sezon po tym, jak wysłał dwóch zawodników w przegranym 3:2 meczu u siebie z Brentford.

• Tottenham wyprzedził swojego zaciekłego rywala, Arsenalu, i zakwalifikował się do Ligi Mistrzów w angielskiej Premier League, pokonując Burnley 1:0 dzięki rzutowi karnemu Harry’ego Kane’a w pierwszej połowie.

• Słabnące nadzieje Wolverhampton na zakwalifikowanie się do europejskich rozgrywek w przyszłym sezonie zostały zniweczone w niedzielę w letnim remisie 1:1 z i tak już nieustępliwym Norwich w Premier League.

Puchar Anglii Kobiet: Sam Kerr strzeliła swojego drugiego gola w finale Pucharu Anglii Kobiet w dogrywce, aby uzupełnić krajowy dublet Chelsea po zwycięstwie 3:2 nad Manchesterem City.

Australijski napastnik strzelił bramkę spoza pola karnego w 99. minucie, broniąc puchar dla klubu z zachodniego Londynu przed rekordową frekwencją 49 094 na stadionie Wembley. Sukces drużynowy Emmy Hayes przyszedł tydzień po tym, jak po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł mistrzowskiej ligi kobiet.

Jazda rowerem

Giro d’Italia: Australijski kolarz Jay Hindley wygrał dziewiąty etap Giro d’Italia, pokonując budzący grozę Blockhouse, ale Juan Pedro Lopez zdołał zachować różową koszulkę lidera po najtrudniejszym etapie wyścigu.

Hindley, jadąc na Bora Hansgrohe, pokonał Romana Bardeta i faworyta w klasyfikacji generalnej, Richarda Karapaza, w szybkim sprincie do linii pod koniec wyczerpującego dnia wspinaczki.

Mikel Landa i Joao Almeida również finiszowali w tym samym czasie.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.