Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Square Enix podwaja liczbę gier NFT

Square Enix, wydawca masowych serii, takich jak Final Fantasy, Dragon Quest i Nier, wydał noworoczny list potwierdzający swoje wsparcie dla kontrowersyjnych gier NFT i blockchain.

NFT to cyfrowe tokeny wybite w łańcuchu bloków, który jest cyfrową księgą, której nie można zmienić, po prostu pisząc do niej. Są one w dużej mierze postrzegane jako kontrowersyjne, zarówno dlatego, że tradycyjnie zużywają dużo energii do przetwarzania, jak i dlatego, że postrzega się je jako rozwiązujące bardzo niewiele problemów podczas ich wdrażania.

Wiadomość została opublikowana na stronie Square Enix Napisany przez prezesa Square Enix Holdings, Yosuke Matsudę, mówi, że firma „skupia się bardziej na rozrywce blockchain” i że zainwestowała wiele wysiłku w ten obszar. Matsuda powiedział, że blockchain „zyskał ogromne uznanie” w 2022 r., co według niego jest dowodem na potencjalną zmianę na rynku.

„Bardziej koncentrujemy się na rozrywce opartej na blockchainie, której poświęciliśmy nieustanne wysiłki na rozwój biznesu i inwestycje” – powiedział Matsuda w liście. Ugruntowany szum wśród przedsiębiorców.

Jednak Matsuda przyznał, że nie wszystkie z tego „ważnego uznania” były dobre, po 2022 roku nastąpił masowy upadek rynków NFT i blockchain z powodu różnych czynników. Mówi, że to załamanie, szczególnie związane ze skandalicznym bankructwem FTX, powinno doprowadzić do większej regulacji technologii blockchain, co może doprowadzić do bardziej stabilnej ścieżki rozwoju firmy.

Jak zauważono wcześniej Gracz, list wspomina słowo „blockchain” 14 razy w wiadomości, z czterema kolejnymi wzmiankami o „NFT” przez cały czas. Matsuda wcześniej napisał podobny list noworoczny w 2022 roku, w podobny sposób chwaląc technologię.

Jednak nie wszystkie firmy są na pokładzie. Firma Pokemon niedawno pozwała swoją grę NFT do sądu Z powodu rzekomego nieautoryzowanego użycia postaci Pokémon, jego twórcy fałszywie przedstawiają swoje relacje z firmą.

READ  Sekretarz ds. Środowiska w Waszyngtonie zatwierdza główny element proponowanego projektu Woodside LNG o wartości 16 miliardów dolarów

Warto zauważyć, że prawnik reprezentujący The Pokemon Company powiedział, że „The Pokemon Company i Nintendo podjęły celową decyzję, aby nie wypuszczać żadnych Pokemon NFT”, co sugeruje, że żadna firma nie jest zainteresowana rozwijaniem tej technologii.

Nintendo musiało obiecać, że naprawi swoje gry Pokémon Jednak po ostatnich grach, Scarlett i Violet, są one wydawane w stanie „zabugowanym i zepsutym”.

Napisane przez Olivera Branta w imieniu GLHF.