Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

St Kilda vs Collingwood, wiadomości z przeglądu meczów, Anthony Cammenetti uderza Nathana Murphy’ego, niebezpieczny sprzęt Taylora Adamsa, Tom Green

St Kilda vs Collingwood, wiadomości z przeglądu meczów, Anthony Cammenetti uderza Nathana Murphy’ego, niebezpieczny sprzęt Taylora Adamsa, Tom Green

Młody napastnik St Kilda, Anthony Cametti, został wysłany prosto do sądu za niechciany strzał w Nathana Murphy’ego z Collingwood.

Ale były trener Magpies, Nathan Buckley, nie wierzy, że Cammenetti celowo uderzył Murphy’ego w głowę i wezwał do dwutygodniowego zakazu zamiast czterech plusów w programie na podstawie ocen Match Review.

Kametti uderzył z powrotem w obrońcę Magpies Murphy’ego po kilku pchnięciach i pchnięciach podczas niedzielnego meczu.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Po pierwszym uderzeniu Murphy’ego w klatkę piersiową Cammeniti rzucił lewym przedramieniem w stronę przeciwnika, który ustąpił lekko w momencie uderzenia, powodując, że obrońca Sroki strzelił wysoko.

Murphy został usunięty z gry przez klubowych lekarzy z powodu wstrząsu mózgu, miał historię urazu mózgu i przegapił mecz Anzac Day z Essendonem.

Ze względu na kontuzję kontuzja Cammeniti została oceniona jako zamierzona z poważnym uderzeniem i wysokim kontaktem – najwyższe możliwe wyniki w trzech kategoriach.

Czy Saint walczy o hit na ciasto? | 01:18

„Myślę, że to zaniedbanie i myślę, że jest wysokie i wysokie. Myślę, że to dwutygodniowa kara – nie uważam tego za celowe działanie” – powiedział Buckley w Fox Footy. Na kanapie.

Nathan lekko pada na kolana, a Cammeniti nie spodziewa się, że uda mu się to zebrać w głowie, więc myślę, że to trochę wsad.

W pewnym sensie (wkład Murphy’ego), kiedy patrzę na szerszy obraz, nie sądzę, aby był to celowy czyn.

„Caminetti grał w tę grę z wielkim duchem, grał naprawdę dobrze. W ogóle nie znam tego dzieciaka. Było trochę wzajemności, ale nie wiem, czy to jest coś, co chcesz dać duży przykład ”.

Anthony Caminiti w St Kilda w akcji.źródło: FOX SPORTS

Sroki były pod wrażeniem The Match Review, a także pomocnika Taylora Adamsa, który został zawieszony na tydzień za niebezpieczny wślizg na St Sepp Ross.

READ  Novak Djokovic – Denis Shapovalov, Matteo Berrettini – Hubert Hurkacz, półfinały mężczyzn

Adams wraz z Tomem Mitchellem i Bo McCreary powalili Rossa na ziemię w trzeciej kwarcie niedzielnego meczu.

Ale to Adams zepchnął przeciwnika na dach w bardzo podobnym ruchu, jak Zack Merritt, który sprawił, że supergwiazda Bombers została zbanowana na jeden mecz w niedzielę.

Jest oceniany jako zaniedbany, średni wpływ i wysoki kontakt.

Tom Green z GWS miał te same oceny za niebezpieczny atak na Josha Warda z Hawthorn, a także otrzymał zakaz na jeden mecz.

Essendon kwestionuje zakaz Merretta w sądzie we wtorek wieczorem i zarówno Sroki, jak i Giants rozważą zrobienie tego samego.