Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Starcie Brisbane Lions z Melbourne Demons zostało zakłócone przez dziwaczną przerwę w dostawie prądu w Gabba

Aktualizacja: Gracze wrócili na stadion Gabba prawie pół godziny po tym, jak pogrążył się w ciemności, a wieża oświetleniowa zapaliła się podczas starcia wagi ciężkiej między Brisbane a Melbourne.

Lions prowadzili 40 punktami na zaledwie 12 minut przed końcem w piątkowy wieczór, kiedy zgasły światła, w tym kilka reflektorów.

Komentatorzy zgłosili, że przed nagłą przerwą usłyszeli huk, a kilka minut później usłyszano kolejny.

Kanał 7 poinformował, że katalizatorem tego problemu była eksplozja na końcu Vulture Street, ponieważ ekipy strażackie pracują obecnie w okolicy.

Tylko trzy z czterech lekkich wież będą nadal odtwarzane, z czego szef Melbourne, Simon Goodwin, powiedział, że jest zadowolony.

„Nawet nie zauważyłem, myślę, że jest tu wystarczająco dużo światła, aby przejść, trenowaliśmy w gorszych warunkach” – powiedział Channel 7.

Kule jeden po drugim wracały do ​​wieży.

ikona aparatuGracze Brisbane wpadli w szał. kredyt: Zdjęcia Russella Freemana/AFL/Obrazy AFL za pośrednictwem Getty Images

„Gabba bada problem techniczny mający wpływ na moc stadionu” – czytamy w oświadczeniu na tablicy wyników stadionu.

Przepisy AFL stanowią, że jeśli gra nie zostanie wznowiona w ciągu pół godziny, wynik będzie utrzymany – ponieważ mecz minął po pierwszej połowie.

Zmiażdżony przez mistrzów Lions, Melbourne kontynuował biegi podczas przerwy.

Przerwa ma odcienie podobnego incydentu z 1996 roku, w którym St Kilda i Essendon zostały zmuszone do dalszego odkładania jej dwa dni później.

Tej nocy w Waverley fani wdarli się na boisko i podpalili podczas opóźnienia.

READ  Usain Bolt ujawnia imiona nowego bliźniaka