Kylian Mbappe strzelił dwa gole w swoim debiucie w Holandii, pokonując Belga Romelu Lukaku zdobywając hat-tricka w Szwecji |  wiadomości piłkarskie

Kylian Mbappe strzelił dwa gole w swoim debiucie w Holandii, pokonując Belga Romelu Lukaku zdobywając hat-tricka w Szwecji | wiadomości piłkarskie

Kylian Mbappe ponownie gra dla Francji, tym razem w wygranym 4:0 meczu z Holandią w kapitańskiej opasce. Romelu Lukaku strzelił hat-tricka w meczu, w którym Belgia pokonała Szwecję 3:0. Marcel Sabitzer z Manchesteru United strzelił dwa gole w wygranym 4:1 meczu Austrii z Azerbejdżanem

23:22, Wielka Brytania, piątek 24 marca 2023 r

Francja strzeliła trzy gole w ciągu pierwszych 22 minut i pokonała Holandię 4:0 w Paryżu, zapewniając doskonały początek eliminacji do Euro 2024.

Francja objęła prowadzenie po dwóch golach Antoine’a Griezmanna i Dayo Uppicano już po ośmiu minutach, po czym Kylian Mbappe strzelił trzeciego gola i gospodarze zniknęli z pola widzenia. Zaledwie jedna czwarta meczu przypadła drużynie Ronalda Koemana.

Mbappe ponownie strzelił gola dwie minuty przed końcem, dzięki czemu zdobywcy drugiego miejsca w Pucharze Świata zdominowali swoją grupę kwalifikacyjną, a ciężka porażka Holandii doprowadziła ich do zażenowania w pierwszym meczu Koemana od jego powrotu.

W innym miejscu w grupie B Grecja wygrała 3:0 z Gibraltarem, po bramkach Giorgosa Masourasa, Emmanuela Siopsa i Anastasiosa Pakasitasa, co dało gościom drugie miejsce w tabeli przed Irlandią, która rozpoczyna kampanię przeciwko Francji. w poniedziałek.

Romelu Lukaku strzelił hat-tricka w meczu, w którym Belgia pokonała Szwecję 3:0.

Hat-tricka dla Belgii strzelił Romelu Lukaku

Przewoźnicy grupy zostali zatrzymani przez Austrię, dla której Marcel Sabitzer z Manchesteru United strzelił dwa gole w wygranym 4:1 meczu z Azerbejdżanem.

Czechy pokonały Polskę w meczu otwarcia 3:1 w Pradze, zdobywając dwa gole w pierwszych trzech minutach i zajmując pierwsze miejsce w grupie, podczas gdy Mołdawia i Wyspy Owcze zremisowały 1:1 w Kiszyniowie.

Dusan Tadić i Duzan Vlahovic strzelili dwa gole w pierwszej połowie, dając Serbii prowadzenie w wygranym u siebie 2:0 meczu z Litwą. W tej samej grupie Bułgaria przegrała u siebie 0:1 ze swoimi bałkańskimi sąsiadami Czarnogórą.

READ  Bristol City 0:1 Leeds United: Wilfried Gonto zdobywa bramkę i prowadzi Leeds na drugie miejsce w mistrzostwach