Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

State of Origin 2022, Game Three Late Mail, ostatnie składy drużyn i wiadomości o drużynach dla Game III z serii Ampol Origin

Wszystkie najnowsze oficjalne wiadomości o drużynie, informacje o kontuzjach i nie tylko w grze 3 z serii Ampol State of Origin 2022.

Najnowsze wiadomości zespołu

Queensland

QRL ogłosił w sobotę rano To, że wymazy PCR potwierdziły, że zarówno Cameron Monster, jak i Murray Taulagi uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19 i nie wezmą w środę decyzji Origin. Para wcześniej zwróciła pozytywne szybkie testy antygenowe w piątek i została odizolowana od reszty zespołu. Skrzydłowy Broncos Corey Oates i rozgrywający Cowboys Tom Dearden przybywają do Maroons 17, a ostateczny skład nie został jeszcze potwierdzony.

Lekarz zespołu Matt Hislop powiedział w środę, że Kalen Bunga (wstrząśnienie mózgu) przeszedł wszystkie protokoły powrotu do gry i zastąpi go na pełnym obronie.

Nastolatek kowbojów, Jeremiah Nanai, ma zadebiutować w Origin, gdy Velez Kaufusi (osobiście) zastąpi kolegę z drużyny Toma Gilberta, który zadebiutuje na ławce.

Nowa Południowa Walia

Jordan McClain został wykluczony po kontuzji ścięgna podkolanowego w czwartek. Zamiast tego, asystent muszkieterów Jacob Safety dołączy do 17-osobowego składu w miejsce McClaina po tym, jak został wybrany spośród rezerw na początku tygodnia. Kapitan Sharks Del Finucane został dodany do rozszerzonego zespołu w piątek.

Nicho Hynes został pierwotnie nazwany 19. człowiekiem, ale od tego czasu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID i pozostanie w izolacji od gry. Jack Wheaton pojawi się jako osiemnasty człowiek po tym, jak Blues postanowili zatrzymać Stephena Crichtona i Matta Burtona w środku.

Kapitan węży Clint Gutherson, kawaleria Jacob Safety i prostytutka Cowboys Rhys Robson pozostają częścią rozszerzonego zespołu po wycofaniu się Hinesa. Chad Townsend również dołączył do obozu Blues w czwartek jako przykrywka dla Hynesa.

READ  Zapowiedź: Stany Zjednoczone są gotowe, by zmierzyć się ze światem na Mistrzostwach Świata FIFA U-20