Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

State of Origin 2024: Joseph Swalley ukarany masowym zakazem, gdy rosną wezwania do powrotu Latrella Mitchella

State of Origin 2024: Joseph Swalley ukarany masowym zakazem, gdy rosną wezwania do powrotu Latrella Mitchella

Joseph Swale mógł odegrać swoją ostatnią rolę Kraj pochodzenia po tym, jak środkowy zawodnik Nowej Południowej Walii został zawieszony na cztery mecze za uderzenie w Rhysa Walsha w pierwszym meczu w środowy wieczór. Suaalii miał swój przerażający debiut, który trwał zaledwie siedem minut po tym, jak w nieudanym wślizgu uderzył ramieniem w głowę Walsha po tym, jak obrońca Queensland podał piłkę.

The Blues wyraźnie przystąpili do meczu z planem wywarcia presji na Walshu, ale już po siedmiu minutach przyniosło to odwrotny skutek. Suaalii zbiegł z linii, aby oddać strzał do Walsha, gdy obrońca przejął piłkę, ale uderzył go prosto w ramię Walsha. Jego twarz, gdy przechodził.

Latrell Mitchell, Rhys Walsh i Joseph Swale.

Latrell Mitchell (po lewej) mógł zostać powołany na turniej State of Origin II po tym, jak Joseph Suaalii (po prawej) został ukarany poważnym zakazem za uderzenie w Reece'a Walsha (w środku). Zdjęcie: Getty

Głowa Walsha gwałtownie odskoczyła do tyłu, a podczas schodzenia na dół uderzył także o ziemię i wydawało się, że na chwilę stracił przytomność. Natychmiast został wykluczony z gry z powodu wstrząśnienia mózgu kategorii 1, w wyniku czego Suaalii otrzymał rozkaz wymarszu.

Rhys Walsh na tym zdjęciu po kontuzji Josepha Swale'a w Case of Origin I.Rhys Walsh na tym zdjęciu po kontuzji Josepha Swale'a w Case of Origin I.

Wygląda na to, że Rhys Walsh stracił przytomność po tym, jak został ranny przez Josepha Swale’a w „Stanie pochodzenia I”. Zdjęcie: Getty

Rooster Center, kim on jest Pod koniec sezonu opuścił NRL do związku rugbyOd tego czasu otrzymał zawieszenie na cztery mecze. Oznacza to, że prawie na pewno będzie mu brakowało Origin II i nie zagra w żadną grę, zanim drużyna Nowej Południowej Walii nie zostanie wybrana do III Gry, co oznacza, że ​​może już nigdy nie zagrać w Origin.

Powiązany:

Suaalii spędzi cztery mecze na ławce rezerwowych po tym, jak wcześniej przyznał się do winy, które zostało podniesione do pięciu, gdyby zdecydował się zakwestionować zarzut lekkomyślnej ingerencji drugiego stopnia w sąd i zakończył się niepowodzeniem. 20 letni Nie ma gwarancji powrotu do NRL Po okresie spędzonym w związku rugby, co oznacza, że ​​jego przeznaczeniem może być rozegranie tylko jednego meczu (lub siedmiu minut) w ramach statusu Origin.

READ  Rabbitus South Sydney - Penrith Panthers na Dubbo, Wayne Bennett na Benji Marshall, Cameron Murray

„To rozczarowujące, że został wyrzucony z boiska, ale tak to opisali” – powiedział trener Nowej Południowej Walii Michael Maguire po przegranej przez Nową Południową Walię 38-10 w 12 zawodników. „To ogromne oczekiwania na tym poziomie. Reece spada, będę musiał jeszcze raz się temu przyjrzeć, ale są to ogromne oczekiwania”.

Maguire czeka także telekonferencja w sprawie tego, kogo zabrać na mecz II. Bradman Best, Kotone Staggs i Jesse Ramen będą w rywalizacji, ale w środowy wieczór w mediach społecznościowych można było odnieść wrażenie, że Latrellowi Mitchellowi należy dać ratunek.

Mitchell nie grał w żadną grę Origin od 2021 roku Jednak skromne Rabbitohs w NRL osiągnęły imponującą formę. Wielu domagało się jednak, aby Mitchell został wybrany do składu Nowej Południowej Walii na pierwszy mecz Według doniesień Maguire miał zastrzeżenia O zaangażowaniu obrońcy z South Sydney w drużynę Blues.

Według doniesień Maguire spotkał Mitchella na kilka tygodni przed pierwszym meczem i odniósł wrażenie, że był bardziej skupiony na pomaganiu drużynie Rabbitohs w zejściu z dołu drabinki NRL, niż na zdobyciu Tarczy Origin z drużyną The Blues. Ale Mitchell później zaprzeczył sugestiom, że miałby związać się z Nową Południową Walią, mówiąc: „Wyraźnie powiedziałem Madge przez telefon, że jeśli gram na tyle dobrze, aby być z tobą, to jestem w 100% dobry. Krwawię na niebiesko, kocham To.” . Rywalizacja i arena Origin Jedyne, co mogę teraz zrobić, to skupić się na Południu i wygrywać więcej gier. Powodzenia chłopakom w niebieskim, będę kibicował Nowej Południowej Walii przez cały czas.

Latrell Mitchell jest w stanie pochodzenia w 2019 r.Latrell Mitchell jest w stanie pochodzenia w 2019 r.

Latrell Mitchell nie grał w grę State of Origin od 2021 roku. Zdjęcie: Getty

„Rozumiem, dlaczego nie ma go (w drużynie)” – powiedział świetny zawodnik z Queensland Cooper Cronk przed pierwszym meczem. „Nie można wybierać (Dylana) Edwardsa i (Camerona) McInnesa, a potem Latrella, bo to robi się nieciekawe. na sposób, w jaki tworzysz swój zespół.

READ  Jak boks jest wyjątkową historią irlandzkiego sukcesu sportowego - The Irish Times

„Ale kiedy Latrell się pozbiera, prawie nikt nie będzie w stanie go powstrzymać. Jednak Latrell potrzebuje swojej przestrzeni, aby grać w najważniejszych momentach, a Madge najwyraźniej przeprowadziła rozmowę i stwierdziła, że ​​tak nie jest.