Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Statscore utrzymuje swoją pozycję na polskim rynku poprzez rozszerzenie PVF

Statystyka Ogłosiła zgodę na Polski Związek Piłki Siatkowej PVF został rozszerzony, zachowując jednocześnie swoją pozycję jako oficjalnego dostawcy danych sportowych organu zarządzającego.

Rozszerzenie będzie kontynuowane przez kolejne dwa sezony, a Statscore będzie w pełni informował o wszystkich meczach reprezentacji narodowych, w tym meczach towarzyskich, za pośrednictwem dedykowanego centrum LeagueCentre. Dane i widżety firmy będą również obecne na oficjalnej stronie internetowej PVF.

Oprócz relacji międzynarodowych, kibice będą mogli uzyskać dostęp do treści z lokalnych zawodów mężczyzn i kobiet, zapewniając jednocześnie trackery na żywo i animacje 2D dla najlepszych polskich lig siatkówki.

„Cieszymy się, że możemy odnowić naszą współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, który jest jednym z najważniejszych partnerów Statscore w branży sportu zawodowego” – powiedział. Jacob Miskorovsky, Dyrektor handlowy w Statscore.

„Kiedy myślisz o światowej siatkówce, nie ma bardziej znaczącego stowarzyszenia, z którym można by pracować, niż polska federacja reprezentująca mistrzów świata w drużynie mężczyzn! To nie była tylko relacja biznesowa, to była w zasadzie kwestia naszych ambicji, strony ludzi, którzy potrafią grać w piłkę. Samolot jest lepszy niż ktokolwiek inny na świecie! ”

Rozszerzenie sprawiło, że Statscore zachował swoje miejsce w danych sportowych jako partner lig i lig sportowych.

Oprócz PVF firma utrzymuje umowy dotyczące danych z Polską 2. Liga Ekstraligi I Kobiety EkstraligiI uzyskał prawa do nazewnictwa Dodatkowy futsal W sierpniu 2020r.

„Cieszymy się, że zgodnie z nową umową nasza współpraca została rozszerzona, a Statscore będzie nadal dostarczać dane meczowe dla strony internetowej PVF i mediów społecznościowych jako nasz oficjalny dostawca danych sportowych” – dodał. Justina Tkachenska, Dyrektor ds. Marketingu w PVF.

„Rozumiemy, że oprócz podstawowych informacji o wynikach, kibice siatkówki coraz częściej poszukują intensywnych i angażujących statystyk meczowych związanych z wynikami drużyn i zawodników.

READ  NRL 2022: Cameron Munster z Melbourne Storm w wojnie kontraktowej z Wayne'em Bennettem, trenerem Dolphins

„Dzięki współpracy ze Statscore jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie dostarczać naszym fanom tego typu treści”.