Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Statystyki Bena Simmonsa podczas serii zwycięstw Brooklyn Nets, MVP, Kevin Durant, Kyrie Irving

Nets mają najdłuższą passę zwycięstw w lidze w tym sezonie, najlepszą od sezonu 2005-06. A w tym biegu ich najlepsza ocena netto nie należy do wysoko punktowanych gwiazd Kevina Duranta czy Kyrie Irvinga.

Należy do Bena Simmonsa.

Przed czwartkowym meczem (AEDT) z Hawks Simmons ma najlepszą ocenę netto drużyny (+21,7) i ocenę defensywną (106,6), a także najwyższą ocenę ofensywną (127,9) wśród regularnych graczy rotacyjnych. jaki jest sekret?

Oglądaj średnio 9 meczów NA ŻYWO w sezonie regularnym NBA w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

piątek, 30 grudnia

piątek 30 grudnia

„Myślę, że może lepiej odpowiedzieć na to pytanie. Ale jako kolega z drużyny widzę go uśmiechniętego, dobrze się bawiącego i rywalizującego, to to samo” – powiedział Irving o Simmonsie.

„Za każdym razem, gdy może być sobą i ufać, że go wspieramy, czuję, że jest najlepszą wersją samego siebie”.

Doncić to magik! wysyła go do OT| 01:04

Najlepszą wersją samego siebie jest to, czego Brooklyn oczekiwał w ostatnim sezonie, kiedy Nets wysłali po niego byłego zawodnika Jamesa Hardena do Filadelfii.

The Nets odkrywają, jak poruszać się i manipulować wysoce inteligentnym Simmonsem w sposób, który pozwala mu nie tylko dogadać się z Nic Claxtonem, który nie jest strzelcem, ale także rozwijać się w razie potrzeby. A z drugiej strony zaczyna wyglądać jak gwiazda, która była kiedyś wicemistrzem w kategorii Obrońca Roku.

Po tym, jak gwiazda jazzu Donovan Mitchell był postrzegany jako przyćmiewający Simmonsa poza sezonem, Simmons pomógł mu utrzymać zaledwie 15 punktów w poniedziałkowej strzelaninie 5 z 16, ledwie połowę jego zwykłej średniej 28,9.

Teraz pojawiły się doniesienia, że ​​Harden może chcieć opuścić Filadelfię jako wolną agencję. Po odejściu od Rockets and Nets, jeśli zaszokuje również 76, zacznie wyglądać tak niedyskretnie, jak historia randkowa Kardashiana.

READ  Najnowsze: Djokovic pokonuje Nadala i awansuje do finału French Open | Sporty

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w New York Post i został ponownie opublikowany za zgodą.