Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Statystyki Bena Simmonsa podczas serii zwycięstw Brooklyn Nets, MVP, Kevin Durant, Kyrie Irving

Statystyki Bena Simmonsa podczas serii zwycięstw Brooklyn Nets, MVP, Kevin Durant, Kyrie Irving

Nets mają najdłuższą passę zwycięstw w lidze w tym sezonie, najlepszą od sezonu 2005-06. A w tym biegu ich najlepsza ocena netto nie należy do wysoko punktowanych gwiazd Kevina Duranta czy Kyrie Irvinga.

Należy do Bena Simmonsa.

Przed czwartkowym meczem (AEDT) z Hawks Simmons ma najlepszą ocenę netto drużyny (+21,7) i ocenę defensywną (106,6), a także najwyższą ocenę ofensywną (127,9) wśród regularnych graczy rotacyjnych. jaki jest sekret?

Oglądaj średnio 9 meczów NA ŻYWO w sezonie regularnym NBA w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

piątek, 30 grudnia

piątek 30 grudnia

„Myślę, że może lepiej odpowiedzieć na to pytanie. Ale jako kolega z drużyny widzę go uśmiechniętego, dobrze się bawiącego i rywalizującego, to to samo” – powiedział Irving o Simmonsie.

„Za każdym razem, gdy może być sobą i ufać, że go wspieramy, czuję, że jest najlepszą wersją samego siebie”.

Doncić to magik! wysyła go do OT| 01:04

Najlepszą wersją samego siebie jest to, czego Brooklyn oczekiwał w ostatnim sezonie, kiedy Nets wysłali po niego byłego zawodnika Jamesa Hardena do Filadelfii.

The Nets odkrywają, jak poruszać się i manipulować wysoce inteligentnym Simmonsem w sposób, który pozwala mu nie tylko dogadać się z Nic Claxtonem, który nie jest strzelcem, ale także rozwijać się w razie potrzeby. A z drugiej strony zaczyna wyglądać jak gwiazda, która była kiedyś wicemistrzem w kategorii Obrońca Roku.

Po tym, jak gwiazda jazzu Donovan Mitchell był postrzegany jako przyćmiewający Simmonsa poza sezonem, Simmons pomógł mu utrzymać zaledwie 15 punktów w poniedziałkowej strzelaninie 5 z 16, ledwie połowę jego zwykłej średniej 28,9.

Teraz pojawiły się doniesienia, że ​​Harden może chcieć opuścić Filadelfię jako wolną agencję. Po odejściu od Rockets and Nets, jeśli zaszokuje również 76, zacznie wyglądać tak niedyskretnie, jak historia randkowa Kardashiana.

READ  Roberta F. Bob Boog | Wiadomości, sport, praca

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w New York Post i został ponownie opublikowany za zgodą.