Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Steve Curry, Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors, Dallas Mavericks vs Atlanta Hawks, wyniki, wiadomości, wyniki, reakcja Jasona Kidda, wideo, Milwaukee Bucks, pasemka,

Gwiazda Golden State, Steve Curry, eksplodował w doskonałej pierwszej kwarcie, strzelając dziewięć strzałów z rzędu, aby zdobyć 25 punktów, gdy Warriors wyszli z Los Angeles Clippers oszołomiony.

Tymczasem obrońcy tytułu zakończyli test rzeczywistości, a Dallas Mavericks świetnie się bawili, co doprowadziło do tego, że nowy trener Jason Kidd otrzymał mnóstwo krytyki.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

Carrie zaczyna wspaniale

piątek, 22 października

piątek 22 października

Steph Curry nie marnował czasu w drugim meczu sezonu Warriors, zdobywając 9/9, by stracić 25 punktów w zadziwiającej pierwszej kwarcie. W tym pięć z pięciu z Beyond the Arc, gdzie Warriors osiągnęli prowadzenie 44-27.

Po powrocie do czwartej kwarty, po wygranej 121-114 nad Lakers, Curry trafił tylko 5 z 21 w występie, który określił jako „śmieci”, mimo że zakończył z dublem (21 punktów, 10 zbiórek i 10 asyst) Po raz pierwszy od pięciu i pół roku.

Jego mocny start trwał do drugiej kwarty, kiedy oddał dziesiąty strzał, zanim skończyła się jego doskonała seria trzech punktów – jego pierwsza bardzo głęboka próba trzech punktów.

Jednak jego niesamowity atak wprawił świat NBA w osłupienie. LeBron James napisał na Twitterze: „Jesteś chory!” , podczas gdy Ja Morant napisał „Pieprzyć Steve”.

Więcej wiadomości NBA

Klamra w: Sześciu graczy grozi czteroletnią konfrontacją w wojnie handlowej Bena

’Zły’: Sześć osób zapada na „fałszywą chorobę psychiczną” Simmonsa, gdy szczelina NBA staje się nuklearna

spoiler masakry

Jason Kidd, główny trener nowego Dallas Mavericks, już zaczyna odciskać piętno na serii – z niewłaściwych powodów.

Mavericks zostali zmiażdżeni przez Atlanta Hawks w otwierającym sezon, przegrywając wszystkie cztery kwarty w wybuchu 113-87. Kidd wziął absolutny młot kowalski za swoje ofensywne plany „byków” za „złe” wyniki jego zespołu.

READ  Bilans medali, tabela, wyniki, czasy, jak oglądać

Trae Young zdobył 19 punktów, 14 asyst i 2 zbiórki dla Hawks, podczas gdy Cam Reddish wyczerpał 20 punktów, a cztery inne miały podwójne, w tym 12 punktów, 13 podwójnych zbiórek dla Clinta Capelli.

22-letnia gwiazda Dallas, Luka Doncic, zdobyła 18 punktów, 11 zbiórek i 7 asyst, prowadząc Mavericks do trzech kategorii. Ale ofensywa Maffów była w tarapatach, zdobywając zaledwie 31 z 93 punktów z boiska (33,3%), z zaledwie 26 punktami w barwach w porównaniu do 44 punktów w Atlancie.

Zostali stłumieni przez obronę Hawksa, która dała 9 bloków, 8 przechwytów i 15 obrotów na trafienie. Trener Kidd, który wygrał ring NBA z Dallasem jako zawodnikiem, poniósł ciężar krytyki za jego dziwaczne, ofensywne wybory.

Reporter NBA Sam Vicini rozwiał obawy w Brutalny wątek na Twitterze.

Goorjian o Benie: „Niech to dziecko kwitnie!” | 01:17

Napisał: „Nie mam pojęcia, co to za przestępstwo Mavericks (mam, to byki Jasona Kidda **), ale proszę przestań.

„Nigdy nie myślałem, że obraza z Luką Doncic i odstępy między podłogami mogą wydawać się intensywnością, ale oto jesteśmy.

Dobry przykładowy numer: W pierwszej połowie przeciwko Hawks Mavericks oddali 9 strzałów poza strefę środkowego zakresu.W zeszłym roku średnio 11,8 trafień podczas pełnych meczów.

„Mavericks wielokrotnie umieszczał Doriana Finney-Smitha w tej grze. Co najmniej dwa razy. W zeszłym roku Dorian Finney-Smith miał dwa miejsca po ukończeniu całego sezonu w 60 meczach.

W zeszłym sezonie Mavericks oddawali średnio 25,8 strzałów na mecz, które nie były na krawędzi lub na 3 (więc nieblokujące strzały z farby lub strzały ze średniej odległości).

„W ciągu 2,5 kwadransa faktycznie zrobili 22 z tych ujęć. Zrobili cztery z nich. To żałosna godzina. „

20-sekundowy koszmar Greenberga | 00:38

READ  Tim Pine seksualnie: Candice Warner bierze udział w skandalu z Pine

SPRAWDZENIE RZECZYWISTOŚCI CHAMPS COP

Tymczasem mistrzowi świata Milwaukee Bucks przypomniano, że utrzymanie tronu nie będzie łatwym zadaniem, gdyż ponosi z jego strony niespodziewaną porażkę.

Bucks weszli do gry po pięciu wygranych meczach, w tym 23-punktowym zwycięstwie nad tBrooklynem w otwierającym sezon, tracąc 42 punkty z Miami Heat.

The Heat złamał 40 punktów w pierwszej kwarcie i nigdy nie wspominał zwycięstwa 137-95 na rozpoczęcie sezonu, gdy Tyler Hero zszedł z ławki i zakończył z 27 punktami, w tym czterema trzema punktami w 24 minuty.

Jimmy Butler dodał 21 punktów z 6 na 10, podczas gdy Pam Adebayo w 23. minucie zdobyła 20 punktów i 13 zbiórek.

Giannis Antetokounmpo prowadził Bucks z 15 punktami i 10 zbiórkami, ale 38,1 procentowy cel z gry Milwaukee pozostawił im niewielkie szanse.

Zdominowali go z obu końców, a Heat miał kolejne 20 zbiórek i 22 więcej punktów w karierze.

Ale, jak Milwaukee szybko przypomniał wszystkim na Twitterze, „nadal są mistrzami”.