Steve Curry, Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors, Dallas Mavericks vs Atlanta Hawks, wyniki, wiadomości, wyniki, reakcja Jasona Kidda, wideo, Milwaukee Bucks, pasemka,

Gwiazda Golden State, Steve Curry, eksplodował w doskonałej pierwszej kwarcie, strzelając dziewięć strzałów z rzędu, aby zdobyć 25 punktów, gdy Warriors wyszli z Los Angeles Clippers oszołomiony.

Tymczasem obrońcy tytułu zakończyli test rzeczywistości, a Dallas Mavericks świetnie się bawili, co doprowadziło do tego, że nowy trener Jason Kidd otrzymał mnóstwo krytyki.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

Carrie zaczyna wspaniale

piątek, 22 października

piątek 22 października

Steph Curry nie marnował czasu w drugim meczu sezonu Warriors, zdobywając 9/9, by stracić 25 punktów w zadziwiającej pierwszej kwarcie. W tym pięć z pięciu z Beyond the Arc, gdzie Warriors osiągnęli prowadzenie 44-27.

Po powrocie do czwartej kwarty, po wygranej 121-114 nad Lakers, Curry trafił tylko 5 z 21 w występie, który określił jako „śmieci”, mimo że zakończył z dublem (21 punktów, 10 zbiórek i 10 asyst) Po raz pierwszy od pięciu i pół roku.

Jego mocny start trwał do drugiej kwarty, kiedy oddał dziesiąty strzał, zanim skończyła się jego doskonała seria trzech punktów – jego pierwsza bardzo głęboka próba trzech punktów.

Jednak jego niesamowity atak wprawił świat NBA w osłupienie. LeBron James napisał na Twitterze: „Jesteś chory!” , podczas gdy Ja Morant napisał „Pieprzyć Steve”.

Więcej wiadomości NBA

Klamra w: Sześciu graczy grozi czteroletnią konfrontacją w wojnie handlowej Bena

’Zły’: Sześć osób zapada na „fałszywą chorobę psychiczną” Simmonsa, gdy szczelina NBA staje się nuklearna

spoiler masakry

Jason Kidd, główny trener nowego Dallas Mavericks, już zaczyna odciskać piętno na serii – z niewłaściwych powodów.

Mavericks zostali zmiażdżeni przez Atlanta Hawks w otwierającym sezon, przegrywając wszystkie cztery kwarty w wybuchu 113-87. Kidd wziął absolutny młot kowalski za swoje ofensywne plany „byków” za „złe” wyniki jego zespołu.

READ  Kylian Mbappe i Robert Lewandowski zgłaszają obawy dotyczące propozycji dwuletnich Mistrzostw Świata FIFA | wiadomości piłkarskie

Trae Young zdobył 19 punktów, 14 asyst i 2 zbiórki dla Hawks, podczas gdy Cam Reddish wyczerpał 20 punktów, a cztery inne miały podwójne, w tym 12 punktów, 13 podwójnych zbiórek dla Clinta Capelli.

22-letnia gwiazda Dallas, Luka Doncic, zdobyła 18 punktów, 11 zbiórek i 7 asyst, prowadząc Mavericks do trzech kategorii. Ale ofensywa Maffów była w tarapatach, zdobywając zaledwie 31 z 93 punktów z boiska (33,3%), z zaledwie 26 punktami w barwach w porównaniu do 44 punktów w Atlancie.

Zostali stłumieni przez obronę Hawksa, która dała 9 bloków, 8 przechwytów i 15 obrotów na trafienie. Trener Kidd, który wygrał ring NBA z Dallasem jako zawodnikiem, poniósł ciężar krytyki za jego dziwaczne, ofensywne wybory.

Reporter NBA Sam Vicini rozwiał obawy w Brutalny wątek na Twitterze.

Goorjian o Benie: „Niech to dziecko kwitnie!” | 01:17

Napisał: „Nie mam pojęcia, co to za przestępstwo Mavericks (mam, to byki Jasona Kidda **), ale proszę przestań.

„Nigdy nie myślałem, że obraza z Luką Doncic i odstępy między podłogami mogą wydawać się intensywnością, ale oto jesteśmy.

Dobry przykładowy numer: W pierwszej połowie przeciwko Hawks Mavericks oddali 9 strzałów poza strefę środkowego zakresu.W zeszłym roku średnio 11,8 trafień podczas pełnych meczów.

„Mavericks wielokrotnie umieszczał Doriana Finney-Smitha w tej grze. Co najmniej dwa razy. W zeszłym roku Dorian Finney-Smith miał dwa miejsca po ukończeniu całego sezonu w 60 meczach.

W zeszłym sezonie Mavericks oddawali średnio 25,8 strzałów na mecz, które nie były na krawędzi lub na 3 (więc nieblokujące strzały z farby lub strzały ze średniej odległości).

„W ciągu 2,5 kwadransa faktycznie zrobili 22 z tych ujęć. Zrobili cztery z nich. To żałosna godzina. „

20-sekundowy koszmar Greenberga | 00:38

SPRAWDZENIE RZECZYWISTOŚCI CHAMPS COP

READ  19 maja, Indian Sports Championships: Sanya wchodzi do półfinału Strasburga 2022, indyjskie kobiety zdobywają brązowy medal

Tymczasem mistrzowi świata Milwaukee Bucks przypomniano, że utrzymanie tronu nie będzie łatwym zadaniem, gdyż ponosi z jego strony niespodziewaną porażkę.

Bucks weszli do gry po pięciu wygranych meczach, w tym 23-punktowym zwycięstwie nad tBrooklynem w otwierającym sezon, tracąc 42 punkty z Miami Heat.

The Heat złamał 40 punktów w pierwszej kwarcie i nigdy nie wspominał zwycięstwa 137-95 na rozpoczęcie sezonu, gdy Tyler Hero zszedł z ławki i zakończył z 27 punktami, w tym czterema trzema punktami w 24 minuty.

Jimmy Butler dodał 21 punktów z 6 na 10, podczas gdy Pam Adebayo w 23. minucie zdobyła 20 punktów i 13 zbiórek.

Giannis Antetokounmpo prowadził Bucks z 15 punktami i 10 zbiórkami, ale 38,1 procentowy cel z gry Milwaukee pozostawił im niewielkie szanse.

Zdominowali go z obu końców, a Heat miał kolejne 20 zbiórek i 22 więcej punktów w karierze.

Ale, jak Milwaukee szybko przypomniał wszystkim na Twitterze, „nadal są mistrzami”.