Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Supertanie auto: pracownik Gold Coast z wideo wózka przyjmuje pracę w Autobarn

Pracownik Supercheap Auto, który tymczasowo zrezygnował z pracy po próbie powstrzymania rzekomego złodzieja sklepu w wirusowym filmie, otrzymał nową pracę.

Pracownik Supercheap Auto, który został sfilmowany walcząc o wózek z rzekomym złodziejem sklepu, przyjął nową pracę w konkurencyjnej sieci firmy, Autobarn.

Pojawia się po tym, jak Supercheap Auto rzuciło mężczyznę za opłatą, podczas gdy firma przeprowadziła przegląd incydentu przed sklepem na Gold Coast – który przechodzień sfilmował i opublikował w mediach społecznościowych dwa tygodnie temu.

Widziano, jak pracownik próbował wyrwać kobiecie wózek przykryty kocem, zanim spod koca wypadło pudełko.

Sam film o TikTok zebrał 6,9 miliona wyświetleń, a mężczyzna zebrał wiele pochwał za sposób, w jaki poradził sobie z sytuacją.

Supertanie auto potwierdzone dla Biuletyn Złotego Wybrzeża Pracownik był na wideo Postanowiłem wyjść z pracy.

Stwierdzono również, że zasady i standardy firmy „zabraniają spotykania podejrzanych o złodzieje i fizycznego kontaktu z klientami”, które mają na celu „ochronę członków naszego zespołu i klientów”.

„Zdajemy sobie sprawę z interesu publicznego w tej sprawie, ale zdrowie i bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie, a nasze standardy BHP to nie tylko słowa na jednej stronie” – powiedział rzecznik firmy.

„Ma to fundamentalne znaczenie dla sposobu, w jaki prowadzimy naszą działalność”.

Kiedy zgłoszono rezygnację pracownika, wielu Australijczyków wyraziło swój gniew, a niektórzy nawet Zaoferowałem mu pracę.

Jedną z tych osób był Michael Farrar, właściciel Autobarn Burleigh Heads, który powiedział, że mężczyzna był tylko pracownikiem, którego szukał.

„Jego działania pokazały mi, że jest lojalną osobą i kimś, kogo chcemy w naszym zespole” – powiedział, dodając, że jego sklep ukradł w ciągu ostatnich dwóch lat rzeczy warte 15 000 dolarów.

Pan Farrar potwierdził w piątek, że były pracownik Supercheap Auto był jego najnowszym pracownikiem i rozpoczął pracę w następny wtorek.

READ  Era nowych Niemiec kanclerza Schulza - Monash Lens

Powiedział biuletyn Mężczyzna był normalną osobą i „bardzo zdenerwowany” po tym, jak „jego życie zostało wywrócone do góry nogami za jednym zamachem”.

Pracodawcy zwrócili się również do prezentera radia 2GB Bena Fordhama, który chciał zaoferować mu pracę, gdy incydent był omawiany na żywo.

Fordham powiedział, że „nigdzie na świecie” robotnik powinien zostać zwolniony.

Powiedział: „Ten facet wykonywał swoją pracę, mówiąc, że nie wypchniesz tego ze sklepu”. Dzisiaj ekstra w poniedziałek.

„Zadzwoniłem do ludzi w moim audycji radiowej, mówiąc, że zaoferują mu pracę. Dają mu podwyżkę lub awans”.

Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych Twierdzili, że będą bojkotować Super tanie auto.

„Supertania Auto musi sprowadzić pracownika z powrotem i ścigać złodzieja sklepu. Nie wystarczy zwolnić pracownika, który chroni Twój biznes” – napisała jedna osoba.

„Cholera Supertanie Auto, daj facetowi nagrodę i nagrodę za traktowanie biznesu tak, jakby był jego własnym. Każda firma powinna mieć szczęście, że ma takich pracowników” – zgodził się inny.

Firma stwierdziła, że ​​audyt to standardowa praktyka „po wydarzeniu tego rodzaju”.

W poniedziałek, tydzień po opublikowaniu nagrania, policja poinformowała news.com.au, że domniemane kradzieże w sklepach nie zostały jeszcze zgłoszone.

incydent

W wirusowym filmie nakręconym przed sklepem Gold Coast Supercheap Auto widać pracownika, który próbuje złapać wózek przykryty kocem.

Oskarżył kobietę niosącą wózek o kradzież ze sklepu i zagroził, że zadzwoni na policję, podczas gdy kobieta krzyczała „Pozwól mojemu dziecku odejść”.

Po tym, jak oboje walczyli o kontrolę nad wózkiem, pudło zostało zrzucone spod koca na podłogę, a kobieta powiedziała: „Możesz dostać mate spinnera”.

Nie jest jasne, czy kobieta rzeczywiście urodziła dziecko w swoim wózku.

Pod koniec filmu pracownik podążył za kobietą na parking, podczas gdy inny pracownik ubrany w kurtkę „Covid safe safety marshall” podniósł pudełko znajdujące się za nią.

READ  Chińska grupa Evergrande: Protokoły z posiedzenia Reserve Bank of Australia ujawniają obawy związane z upadkiem firmy z branży nieruchomości