Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Swans wezwał Buddy’ego do ogłoszenia przejścia na emeryturę

Jedna z najlepszych drużyn futbolu amerykańskiego namawiała Pelicans, Lance’a Franklina, do przejścia przez jego „zgubę i mrok” i ogłoszenia wcześniejszej emerytury.

NFL: Pierwszym przełomem Leigh Montagna jest postać Lance’a Franklina i sposób, w jaki Swans muszą iść naprzód z starzejącą się legendą.

Z ponad 1000 bramkami, ośmioma All-Australijczykami, czterema medalami Colemana i dwoma majorami, Franklin jest przyszłym członkiem Hall of Fame.

Ale legendarny napastnik pozostał bezbramkowy w poprzednich dwóch meczach, zdobywając średnio prawie półtora gola na mecz w tym sezonie. W poprzednich 16 sezonach strzelił co najmniej dwa gole na mecz.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Franklin miał tylko cztery dyspozycje W 17-punktowej porażce Swans z Fremantle, co pozostawiło wielkiego finalistę z 2022 r. na 14. miejscu w tabeli z rekordem 3-6. Był to również pierwszy raz od 2013 roku, kiedy Franklin nie zdobył gola w kolejnych meczach.

Mówi w Fox Footy’s Pierwsze pęknięcieW Wykrzyknij! Montana powiedział, że Pelikany mają „zagadkę przyjaciela”, ale mogą to naprawić, jeśli „staną z przodu i zakręcą narrację”.

„Będzie dużo hałasu i mroku, i wiele nadchodzi dla Buddy’ego, jego poziomu i miejsca w drużynie… ponieważ wszyscy widzimy, że naprawdę walczy” – powiedział Montana Fox Footy. Pierwsze pęknięcie.

Lance Franklin z Pelikana. Zdjęcie: Matt King

„Zanim narracja stanie się zbyt mocna i stanie się zbyt negatywna w stosunku do Buda, chciałbym zobaczyć Sydney Swans i Bud jako kombinację i oficjalnie ogłosić, że to będzie jego ostatni sezon i zamienić narrację w święto. coś, przy czym wszyscy fani mogą świętować, moim zdaniem, jednego z pięciu najlepszych graczy”. W ogóle grali w tę grę.

„Myślę, że zasługuje na świętowanie i czas na pożegnanie oraz na to, aby fani mogli go poznać”.

READ  Clyde Franklin 1946-2023 | Wiadomości, sport, praca

Montana zauważył, że Franklin ma przed sobą kilka ważnych kamieni milowych. Trzy tygodnie dzielą go od rozegrania swojego 350. meczu, a jednocześnie potrzebuje tylko czterech bramek, aby wyprzedzić Douga Wade’a i zająć czwarte miejsce na liście najlepszych bramkarzy wszechczasów.

Mistrzowie Saints podkreślili również, że Franklin Swans mieli rozegrać mecze w Brisbane, Perth, Adelajdzie i Melbourne przed końcem sezonu, podczas gdy mecz 24. rundy zostanie rozegrany w Sydney.

„Zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób, w jaki przebiega rok w Sydney – nie wygląda na to, że będą grać w finale – więc myślę, że potrzebują czegoś, co wywoła trochę emocji w tym klubie piłkarskim. Sądząc po tym, Sydney City potrzebuje coś, co sprawi, że będą podekscytowani piłką nożną” – powiedział Montana.

Pożegnalna trasa koncertowa Buddy’ego Franklina może być na kartach. Zdjęcie: Phil Hilliard.

„Oto prawdziwa szansa, aby zrobić to dobrze, aby był to wielki finał… Zdobądź kilka hołdów wideo, daj mu owację na stojąco, ponieważ nie wiemy, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczymy taką sztukę”.

„Zrób to we właściwy sposób, ponieważ zasługuje na to jako jeden z najlepszych wszechczasów”.

Podwójny premier Kangaroos, David King, powiedział, że Łabędzie miały okazję uczyć się od innych klubów; błędy z przeszłości.

„Myślę, że najtrudniejszą rzeczą, jaką robimy w naszej grze, jest wyjście z roli mistrza” — powiedział King. Pierwsze pęknięcie.

„Myślę, że kluby myliły się przez lata. Odejście Brenta Harveya było naprawdę złe i nie wiem, czy wystarczająco celebrujemy Wayne’a Curry’ego, wystarczająco Jonathana Browna, wystarczająco Gary’ego Abletta Jr.

„Myślę, że Collingwood zrobił to naprawdę dobrze z Dane Swan… Podoba mi się (sugestia Montany)”.