Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Black Ferns Sevens pokonali Francję i zapewnili sobie miejsce w finale w Tuluzie

Sara Herini dostała piłkę we wczesnej próbie (zdjęcie z pliku).

Dave’a Rowlanda/Getty Images

Sara Herini dostała piłkę we wczesnej próbie (zdjęcie z pliku).

Czarne Paprocie pokonały gospodarzy 31:7 i zapewniły sobie miejsce w finale France Sevens w Tuluzie.

Sara Herini, Portia Woodman-Wycliffe i Shirai Kaka strzeliły gole w pierwszej połowie, a Black Ferns prowadzili 19:7 do przerwy.

Następnie Woodman-Wycliffe i Hereny wygrali decydujący rzut karny, aby utrzymać Francuzów na dystans na początku drugiej połowy, zanim zakończył się genialny wysiłek zespołu Woodmana-Wycliffe’a, który odłożył mecz od Francji.

Mahina Paul dodała lukier do ciasta przy ostatniej próbie.

The Black Ferns zmierzą się w finale ze Stanami Zjednoczonymi po tym, jak zszokowali Australię 10-7 w swoim pierwszym półfinale.

The Black Ferns Sevens chcą podpisać się w dobrym stylu, mając już zapewniony tytuł Series w tę sobotę (NZT).

Po zwycięstwach 50-0, 31-12 i 28-7 nad odpowiednio Polską, Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, nowozelandzka drużyna pokonała Japonię 29-7 w ćwierćfinale.

Woodman-Wycliffe i Teela Nathan Wong dośrodkowali, dając Nowej Zelandii przewagę 12-0 do przerwy, zanim Stacy Waka również wszedł na szachownicę, a Reese Bury Lane strzelił dwa gole, po obu stronach pocieszenia Wakaba Hara dla Japonii.

All Blacks Sevens przygotowują się również do zmierzenia się z gospodarzami, Francją, w półfinale.

W przedostatnim wydarzeniu w ich kalendarzu Men in Black mogą zapewnić sobie koronę Series w ten weekend, spadając do 29-12 i 31-5 zwycięstw nad odpowiednio Kanadą i Kenią w meczu bilardowym w dniu otwarcia.

Podczas ostatniego meczu z Urugwajem, który wygrał zaledwie 14-12, przestraszyli się, ale po nagłej śmierci podkręcili gorączkę, miażdżąc Irlandię 35-0.

Moses Liu zdobył dublet we wczesnej fazie gry, podczas gdy Aquila Rokolisoa również dośrodkował w pierwszej połowie, dając Nowej Zelandii solidne prowadzenie 21-0 po pierwszej połowie, po czym Brady Rush i Scott Carey dodali kolejne pięć punktów w drugim segmencie, aby zakończyć To. pokonać.

READ  Dziewczyny z Salem ścigają się po zwycięstwo | Wiadomości, sport, praca