Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Świat sportu: Bilbao podniosło listę miast-gospodarzy euro, wiadomości sportowe i najważniejsze wiadomości

Usunięcie Bilbao z listy miast-gospodarzy dla euro

Bilbao • Bilbao zostało zdyskwalifikowane jako gospodarz tegorocznych mistrzostw Europy, ponieważ nie było w stanie zagwarantować organizatorom możliwości przyjmowania kibiców na stadionie podczas meczów.

Hiszpańskie miasto miało gościć mecze grupy E z Polską, Szwecją i Słowacją.

Osobno Stephanie Frappart zostanie pierwszą kobietą, która będzie rywalizować w meczach mistrzostw Europy po tym, jak UEFA potwierdziła listę sędziów turnieju, który odbędzie się od 11 czerwca do 11 lipca.

Reuters


Paul zapala się, gdy Słońca uciekają przed przerażeniem Sixers

LOS ANGELES • Chris Paul zdobył 28 wysokich punktów dla drużyny, kiedy Phoenix Suns uciekł z Filadelfii po zwycięstwie 116-113 NBA w środę, po rozpaczy Joela Embiida, który dwukrotnie trząsł się od krawędzi.

The Suns potrzebowali wszystkich punktów Paula i ośmiu asyst, w tym jego ostatnich rzutów wolnych, ponieważ jego rzuty jedną ręką – prawie na całej długości boiska – uderzały w tablicę, a następnie odbijały się od półki do przodu i do tyłu, zanim spadły z czasem. Przedawniony.

Francuska Agencja Medialna


Na Indy 500 spodziewanych jest 135 000 widzów

WASZYNGTON: W przyszłym miesiącu Indianapolis 500 będzie najbardziej uczęszczanym wydarzeniem sportowym od początku pandemii Covid-19, ponieważ 135 000 kibiców zostanie wpuszczonych na rozległy Indianapolis Motor Speedway (IMS), poinformowali w środę organizatorzy.

Plan opracowany wraz ze stanowymi i lokalnymi urzędnikami zdrowia określił, że IMS – wystarczająco duży, aby pomieścić Watykan, stadion Yankee, Churchill Downs, rzymskie Koloseum i Rose Bowl – może być wypełniony w 40 procentach podczas wyścigu 30 maja.

Reuters

READ  Aryna Sabalenka zakwalifikowała się do 1/8 finału US Open 2023 | Wiadomości tenisowe