Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielkie nazwiska przegrywają na modyfikacjach kontraktów CA.

Były wiceprzewodniczący testów Travis Head jest jednym z pięciu aktorów krajowych, którzy ostatecznie zostali wykluczeni z listy kontraktów Cricket Australia na następny sezon, co oznacza, że ​​pojawiająca się obecność Camerona Greena w grupie została ograniczona do minimum.

Green zapewnił sobie miejsce na 17-osobowej liście – po tym, jak 20 graczy zawarło umowy w zeszłym roku – kosztem kolegi generała dywizji i kolegi z drużyny z Australii Zachodniej Mitchella Marsha, a także przegapił mecz otwarcia Joe Burnsa i „Mister Fix” do testu zespół.


Lista kontraktów na krykieta mężczyzn w Australii 2021-22: Ashton Agar, Alex Carey, Pat Cummins, Aaron Finch, Cameron Green, Josh Hazelwood, Marnos Labochagen, Nathan Lyon, Glenn Maxwell, Tim Payne, James Pattinson, J. Richardson, Ken Richardson, Steve Smith, Mitchell Stark, David Warner, Adam Zamba.


Allrounder Marcus Stoinis nie otrzymał kontraktu CA pomimo awansu do krajowego składu w zeszłym sezonie po tym, jak został powołany do australijskich rankingów ODI i T20I.

Dodatkowo Krajowa Komisja Selekcyjna nie znalazła miejsca dla debiutantów Willa Bukowskiego (który, podobnie jak Greene, zadebiutował na przesłuchaniu przeciwko Indiom latem) i Marcusa Harrisa, ale największą niespodzianką była dyskwalifikacja Heada.

Leworęczny mężczyzna wykazał się imponującą formą w obu połowach sezonu Marsh Sheffield Shield, gdy zajął drugie miejsce na liście strzelców za Zielonym, ale stracił miejsce w składzie testowym po nieudanych próbach kilku startów w teście świątecznym przeciwko Indie.

27-latek, który w zeszłym tygodniu posprzątał Ostateczna noc rozdania nagród sezonowych w Australii Południowej, W przyszłym tygodniu planuje podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpocznie misję w mundurach hrabstwa Sussex.

Ci, którzy przegapili listę pierwszych kontraktów, mogą awansować w ciągu roku, wygrywając selekcję w drużynach narodowych. Gracze muszą zgromadzić 12 punktów ulepszeń, aby wygrać kontrakt, przy testach równych pięć, ODI dwa punkty i T20s jeden punkt.

Trener męskiej drużyny, Justin Langer, ujawnił, że lista kontraktów miała zostać wczoraj opublikowana, ale została przełożona, ponieważ wybrani nie mogli skontaktować się z jednym z graczy, a zakontraktowani krykieta obecnie przebywają na obowiązkowym corocznym urlopie.

Steam Head: Travis publikuje najlepsze 223 oferty pracy

Langer zauważył również, że uzasadnieniem dla zmniejszenia liczby kontraktów z CA jest generowanie zwiększonego napięcia konkurencyjnego wśród znanych graczy, wiadomość, którą przewodniczący National Selection Committee (NSP) Trevor Hones powtórzył, gdy pojawiły się dziś nazwy.

READ  Firma spoza kraju kupuje 3 hotele w Polsce | Wiadomości, sport, praca

„Istnieją dwa główne powody, dla których lista ogłoszonych dzisiaj kontraktów jest duża” – powiedział dziś Houns.

Po pierwsze, w ostatnich sezonach obserwowaliśmy coraz większą specjalizację w zakresie koordynacji, co w konsekwencji doprowadziło do pojawienia się większej grupy graczy reprezentujących Australię, często przekraczającej początkową listę zawodników kontraktowych na początku każdego roku.

Po drugie, chcemy stworzyć środowisko, w którym gracze poszukują narodowego wyboru poprzez konsekwentne lokalne występy i zdobywają krajowe kontrakty poprzez konsekwentne międzynarodowe występy.

„Możliwości i wsparcie dla graczy spoza tej grupy będą nadal reprezentować Australię i awansować do centralnego kontraktu z dobrymi wynikami przez cały rok.

„Ale kiedy wymieniamy tych siedemnastu graczy, uważamy, że mamy silną grupę podstawową, która obejmuje wszystkie aspekty gry przez następne 12 miesięcy”.

Kontrakty zależą w dużej mierze od wyników zawodników w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przy czym Krajowa Komisja Selekcyjna wybiera tych, którzy mają reprezentować Australię w przyszłym roku, w tym Mistrzostwa Świata Ashes vs Anglia i T20 zaplanowane na Indie. .

Zgodnie z postanowieniami Memorandum of Understanding pomiędzy CA a Australian Cricket League, CA jest zobowiązane do przyznania co najmniej 17 i maksymalnie 20 kontraktów mężczyznom każdego roku, przy czym kontrakty mają mniejsze znaczenie dla graczy testowych.

Head podpisał kontrakt z CA od 2017 roku, rok przed przystąpieniem do pierwszego z 19 dotychczasowych testów przeciwko Pakistanowi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, podczas gdy Burns, Marsh i Wade zostali przywróceni na listę kontraktów krajowych w zeszłym roku.

Burns zachował swoją stację testową na początku lata pomimo braku zwrotów w pierwszych rundach Sheffield Shield, ale został zastąpiony przez Pucovskiego w trzecim teście Vodafone przeciwko Indiom w SCG.

Pucovski doznał kontuzji ramienia podczas pierwszego testu, w którym jego koleżanka z drużyny, Victoria Harris, wezwała sprawozdawcę serii w Brisbane.

Otwierający David Warner opuścił pierwsze dwa testy przeciwko Indiom z powodu poważnego pęknięcia uda. Wade awansował na czołowe miejsce w tabeli, a Langer okrzyknął go „Mr. Fixit” dla zespołu.

Wade zakończył kampanię testową pokonując piąte miejsce, aw czterech meczach wracał 173 razy ze średnią 21,63 z najwyższym wynikiem 45.

READ  Przeoczeni gracze, którzy potrafią zidentyfikować pseudonimy

33-latek prowadził również Australię w T20 International przeciwko Indiom w SCG w grudniu zeszłego roku (strzelając najwyższe bramki), kiedy Aaron Finch był niedostępny z powodu kontuzji i grał we wszystkich pięciu kolejnych meczach z wyjątkiem jednego. Seria T20I w Nowej Zelandii w zeszłym miesiącu.

Nie jest wymieniany w 19-osobowej grupie na planowaną serię testów w RPA na początku tego roku, która została ostatecznie przełożona z powodu obaw związanych z COVID19, a bramkarz ODI Alex Carey był preferowany jako rezerwowy rękawicznik dla kapitana Tima Paine.

Marsh został wykluczony na początku sezonu 2020-21 po kontuzji kostki podczas gry w indyjskiej Premier League, ale wrócił do australijskiego składu T20 na ostatnią serię NZ i oczekuje się, że pojawi się w zaplanowanym Pucharze Świata T20 ICC. w Indiach.

„W ciągu najbliższych 12 miesięcy we wszystkich formatach zostanie rozegranych wiele międzynarodowych rozgrywek krykieta, a drzwi do krajowych selekcji nigdy nie będą zamknięte dla graczy spoza tej listy” – powiedział Houns.

„NSP nadal docenia Joe Burnsa, Travisa Heada, Matthew Wade’a, Mitchella Marsha i Marcusa Stoynesa i oczekuje, że oni i wielu innych graczy z australijskiego krykieta będą nadal przedstawiać mocne problemy dla National Choice w następnym sezonie.

„Pozycjonowanie zawsze było znakiem rozpoznawczym silnych australijskich drużyn krykieta i cieszymy się, że możemy zagłębić się we wszystkie nasze dyscypliny wchodzące w następny sezon.

„W szybkich kręgach Jhye Richardson jest graczem, który naszym zdaniem ma wspaniałą przyszłość w wielu formatach, a jego powrót do gry był silny.

Przegląd sezonu 2020-21: Lato jak żadne inne

Jesteśmy pod równie dużym wrażeniem, jak i optymistycznie nastawieni do tego, jak wyglądają koledzy James Pattinson i Ken Richardson.

„Nathan Lyons wykonał tego lata ogromną pracę w krykiecie z czerwoną piłką i imponująco rzucał piłką przez cały czas, podczas gdy Alex Curry był doskonały zarówno z rakietą, jak i rękawiczkami dla Australii w krykiecie białą piłką.

„Mamy również szczęście, że mamy dwóch wybitnych kapitanów, Tima Payne’a i Aarona Fincha, i nie możemy się doczekać, aby ponownie z dumą poprowadzić ich zespół przez następne 12 miesięcy”.

READ  Holandia: Holandia pokonuje Irlandię w eliminacjach do Euro, a Polska przegrywa w Albanii | wiadomości piłkarskie

Wpis Greena nastąpił po tym, jak zakończył swoją pierwszą kampanię testową jako trzeci najlepszy strzelec Australii z wynikiem 236 w 33,71 i najwyższym wynikiem 84 w trzecim teście w SCG.

21-latek również znalazł się na szczycie listy strzelców Shield z 922 na 76,83 (z trzema rogami i wynikiem powyżej 251), aw tym tygodniu otrzymał Lawrie Sawle z WA jako najlepszy męski krykiecista w stanie.

To, co najlepsze w Cameron Green z Sheffield Shield 2020-21

„Cameron to zawodnik, który naszym zdaniem odegra ważną rolę w australijskim krykiecie po imponującym okresie letnim” – powiedział Hones.

„84 w drugich rundach przeciwko Indiom w SCG pokazało doskonały styl i design i jesteśmy przekonani, że jego gra w kręgle będzie miała międzynarodowy wpływ.

„Jego domowy wygląd też był świetny i spodziewamy się, że będzie lepszy tylko dzięki większej liczbie występów na arenie międzynarodowej”.

Każdy gracz kontraktowy otrzymuje ocenę, która określa jego całkowitą wartość kontraktu, przy czym zastępca dowódcy testu i zastępca dowódcy Pat Cummins są przekonani, że utrzymał najwyższy poziom, podczas gdy Laboshageny – który wygrał pierwszy kontrakt CA w zeszłym roku – jest uważany za największego gracza.

Obecny protokół ustaleń, ukończony w 2017 r. I wygasający w przyszłym roku, stanowi, że minimalny limit zatrzymania dla zawodników płci męskiej objętych kontraktami krajowymi wynosi nieco ponad 300 000 USD, podczas gdy średnia wartość kontraktu na całej liście wynosi ponad 800 000 USD.

Minimalny kontrakt dla mężczyzn z rządu to około 75 000 dolarów na lata 2021-22, podczas gdy w KFC BBL liczba ta wynosi 40 000 dolarów.

CA w zeszłym tygodniu ogłosiła listę 15 zakontraktowanych zawodniczek w całym kraju, z szybkim melonikiem Darcy Brownem, który został wezwany w miejsce Delisy Chemens, która przeszła na emeryturę z głośnego krykieta.

Lista kontraktów na krykieta mężczyzn w Australii 2021-22: Ashton Agar, Alex Carey, Pat Cummins, Aaron Finch, Cameron Green, Josh Hazelwood, Marnos Labochagen, Nathan Lyon, Glenn Maxwell, Tim Payne, James Pattinson, J. Richardson, Ken Richardson, Steve Smith, Mitchell Stark, David Warner, Adam Zamba.