Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sydney Rugby zamienia wyniki Thomasa Jasmine na Rose Bowl | NFL

Urodzony w Sydney Thomas Jasmine wywarł ogromny wpływ na amerykański futbol uniwersytecki, Rose Bowl, ponieważ jego 196-centymetrowa konwersja zdobyła pierwsze przyłożenie dla Utah, co umocniło jego reputację jednego z najgorętszych talentów futbolu amerykańskiego.

Kiedy miał 17 lat, Jasmine odłożył swoje marzenie o dostaniu się do ligi rugby, aby gonić za fortuną i chwałą w NFL w 2018 roku. W jednym z największych meczów futbolu uniwersyteckiego w roku 22-latek zrobił ogromny krok w kierunku swojego marzenia, kiedy złapał podanie w róg strefy końcowej, by uzyskać wczesne przyłożenie w 109. dorocznym pojedynku.

Wynik Jasmine utrzymywał poziom Utah przez pierwsze dwie kwarty, ale Penn State ostatecznie uciekł z wygraną 35-21. Jednak po czteroletniej podróży w futbolu amerykańskim, która postawiła go u progu sławy NFL, Jasmine nadal wygrywał.

Ważący 113 kg Sydneysider zasłynął grając w rugby w prywatnej szkole Scots College i był obserwowany przez kluby NSW Waratahs i NRL Brisbane Broncos i Manly-Warringah Sea Eagles, kiedy trener University of Hawaii zobaczył, jak pokonuje błyskawiczne 4,49 sekundy w biegu na 40 jardów.

Jasmine nigdy nie grał na boisku, kiedy dołączył do Utah Utes na stypendium. Transmisja ESPN z Rose Bowl była zabawna, dzieląc się historią z jego wczesnych dni w drużynie uniwersyteckiej, w której szkolna gwiazda rugby i koszykówki nie mogła nawet wymyślić, jak założyć ochraniacze na trening.

Ale Jasmine rozwijała się szybko. Ze swoimi szybkimi rękami, wytrzymałością fizyczną i szybkością stał się ogromną częścią ofensywnego ataku Utah, jednocześnie powoli, ale konsekwentnie doskonaląc podstawowe umiejętności, aby zapamiętać ogromny podręcznik NFL i nauczyć się blokować. W 2022 roku Jasmine w końcu stała się niezłomna w ofensywie w Utah, grając w 12 meczach, zaczynając od pięciu i chwytając 12 podań na 300 jardów i pięć przyłożeń.

„Wiedziałem, że to będzie długa droga”, powiedział Jasmine stronie fanów Utes o swojej podróży. „Nie zamierzam kłamać, nie sądziłem, że zajmie to tak długo, ale myślę, że to sprawia, że ​​​​jest to o wiele słodsze, aby w końcu dostać szansę i pokazać mi, co mogę zrobić”.

Jasmine miał swój wielki przełom w tym roku, kiedy dwóch graczy przed nim na wąskiej tabeli głębokości doznało kontuzji, torując drogę młodemu Australijczykowi do poważnego czasu gry. Nie zawiódł, rozegrał wielki mecz z rywalem z Arizony i awansował na piąte miejsce w drużynie, zdobywając jardy z pięcioma przyłożeniami.

Jasmine łapie podanie przyłożenia nad rozgrywającym Penn State Nittany Lions, Abdulem Carterem. Zdjęcie: Robert Hanashiro/USA Today Sports

Yasmine śledzi Australijczyków, Jordana Mailatę i Daniela Vallely’ego, jako dawne gwiazdy rugby, które spełniły swoje marzenie w grze, o której prawie nie wiedziały, że grają teraz jako zawodowcy NFL. Rozgrywający z Utah, Cam Rising, bardzo chwalił Jasmine przed jej kulminacyjnym meczem z Penn State, znanym w Ameryce jako „dziadek wszystkich”.

„Jest tak duży, jak chcesz na końcu linii i jest tak szybki jak odbiornik” – powiedział Rising o swoim koledze z drużyny. „Wykonuje świetną robotę, mając doświadczenie w rugby. Chcesz jak najszybciej dostać piłkę w jego ręce, aby mógł zbiec i zająć się resztą.”

Państwo Utes nawet przylecieli do brata Jasmine, Patricka, aby uzyskać wsparcie, po prostu drugi raz w ciągu czterech lat, odkąd ta dwójka jest razem, i premia za jego samotną podróż do Ameryki. „To było nierealne” – powiedział KSL.com. „Chłopaki z zespołu powiedzą ci, że zdecydowanie są chwile, kiedy przeszedłem przez wyżymaczkę i ciężko było być z dala od domu i rodziny… To bardzo emocjonalne i psychiczne wyzwanie, ale powiedzieć, że to prawdopodobnie największe doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem”.

Teraz Jasmine myśli poza szkolnym wydziałem biznesowym i matematycznym, ponieważ wyróżnia się poza nim. „To było coś więcej niż brama do dobrej edukacji” – powiedziała Yasmin dla Fox Sports. „Ale im więcej rozmawiam z trenerami i innymi ludźmi, którzy zrobili mi podobne rzeczy… Jeśli mam grać w piłkę nożną na studiach, równie dobrze mogę dać szansę NFL”.

READ  Poznaj Wilfredo Leona, Cristiano Ronaldo z Olympic Volleyball