Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sydney Thunder vs Brisbane Heat, transmisja na żywo, blog na żywo, zespoły, wyniki, filmy, deszcz, pogoda, David Warner, Usman Khawaja

Sydney Thunder zostali wyeliminowani z ligi Big Bash w najtrudniejszych warunkach, a deszcz przedwcześnie zakończył ich pościg przeciwko Brisbane Heat w meczu eliminacyjnym, który trzeba wygrać w piątek wieczorem.

Niebiosa otworzyły się w siódmym biegu pościgu na Sydney Showground, a Heat zostali ogłoszeni zwycięzcami ośmioma przejazdami metodą DLS po długim opóźnieniu.

Gdyby deszcz spadł 15 minut wcześniej, mecz zostałby uznany za bezwynikowy, co oznaczałoby, że Thunder awansowali do kolejnego etapu finału, ponieważ zajęli wyższą pozycję w drabince BBL.

Wcześniej kapitan Heat, Usman Khawaja, zniszczył swoich byłych kolegów z drużyny, trafiając zabawne 94 (55) w pierwszych rundach.

Khawaja współpracował z Marnosem Labuschagnym w 128-biegowym partnerstwie dla drugiej furtki, aby pomóc Heat zdobyć wynik 5-203 po 20 overach, co jest najwyższą liczbą drużyn na miejscu w historii BBL.

W odpowiedzi Thunder mieli 1-52 po 6,5 międzylądowaniach, a weteran otwierający David Warner był niepokonany na 36 (20), zanim deszcz przestał grać, ostatecznie kończąc ich ostatnią kampanię.

Centrum meczowe: Zespoły Thunder vs Heat, karta wyników, filmy, aktualizacje

Obejrzyj BBL12. Każda gra jest dostępna na żywo i bez reklam podczas grania na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Po tym, jak Thunder wygrali na loterii i zostali wybrani jako pierwsi, debiutant Ross Pawson rozpoczął swoją karierę w Big Bash od mocnego startu, przepuszczając 15 biegów w swoim pierwszym wieczornym biegu.

Kapitan Thunder, Chris Green, dokonał wczesnego przełomu w czwartej, łapiąc otwierającego Josha Browna za 3 (7).

Po ostrożnym starcie Khawaja przyspieszył po przerwie na drinki, odzyskując swoje półwiecze w XI wieku dzięki eleganckiemu spojrzeniu na nogę i osiągając kamień milowy 38 porodów. Podczas rozbiórki złamał 10 granic i trzy szóstki.

„To bardzo niebezpieczne” – powiedział były australijski odbijający Mark Waugh w Fox Cricket.

READ  Australia kontra Indie Zachodnie: Mistrzostwa Świata T20 – NA ŻYWO! | Sporty

„To po prostu uderza w elitę, tak jak duzi chłopcy grają przeciwko U-12. To wymaga Mickeya.”

Partnerstwo Khawaji z Labushagne przeszło trzykrotnie, zanim ten ostatni zebrał dziewicze pół wieku Big Bash ze Swatem przez środek bramki w 16.

O Khawaja, Wu dodał: „On po prostu bierze Mickeya, prawda”.

„To dorosły zawodnik grający przeciwko drużynie do lat 12”.

Jednak leworęczny był boleśnie krótki do swojego stulecia, padł ofiarą Bena Cuttinga i spadł w XVII wieku na 94.

Nadal był to imponujący hit Khawaji, który Waugh opisał jako „materiały kasowe”, podczas gdy jego kolega Labuschagne powiedział, że jest „nie do powstrzymania”.

Matthew Renshaw późno dostarczył trochę fajerwerków, zgarniając trzy szóstki, zanim spudłował w odwrotnym kierunku, rzucony przez Greena za 24 (8).

Eleganckie uderzenie Labuschagne’a zakończyło się przedostatnim podaniem inningsa, które zostało złapane długo na 73 (48). The Heat zdobyli 139 punktów w ostatnich 10 międzylądowaniach.

Strażnik piorunów Matthew Gilkes nie mógł znaleźć rytmu na początku pościgu, wyciągając krótką piłkę Jamesa Bazeleya prosto do kopacza z głębokiej kwadratowej nogi i wracając do kojców za 3 (8).

Gdy Warner zaczął odkrywać swoje mojo na Sydney Showground, deszcz przestał grać w siódmym. Po długim opóźnieniu pościg został zredukowany do dziewięciu overów, a Thunder potrzebował 38 zbiegów z 13 piłek, aby wygrać.

Ale chwilę przed planowanym wznowieniem gry deszcz powrócił, by złamać serca fanów Thunder w całym kraju.

„To prawdziwy wstyd” – powiedział były australijski bramkarz Adam Gilchrist w Fox Cricket.

The Heat zmierzy się z Melbourne Renegades w nokaucie w niedzielę wieczorem na stadionie Marvela, a pierwsza piłka zostanie ustawiona na 19:15 AEST.

Śledź akcję na naszym blogu na żywo poniżej. Nie widzisz tego? Kliknij tutaj

READ  Wellington Phoenix zremisował w otwierającym A-League mężczyzn po wczesnej utracie prowadzenia

Grzmot jedenasty

David Warner, Matthew Gilkes (tydzień), Jason Sanga, Oliver Davies, Alex Ross, Daniel Sams, Ben Cutting, Nathan McAndrew, Chris Green (C), Ross Pawson, Usman Kader

Jedenasty upał

Usman Khawaja (C), Josh Brown, Marnos Labuschagne, Matt Renshaw, Sam Hayne, Jamie Pearson (tydzień), James Bazley, Michael Nesser, Spencer Johnson, Mitchell Swebson, Matthew Koneman