Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szczegóły dotyczące śmierci Prezydenta RP zostaną ogłoszone | Wiadomości, sport, praca

NOWE SPRINGFIELD – Russell Petty Jr., 62 lata, który pełnił funkcję szefa polskiej policji od 1992 roku, aw 1984 roku rozpoczął pracę w wydziale policji na pełny etat, zmarł w sobotni wieczór w pobliżu swojego domu.

Szef policji w Springfield Township Ray Fellowes powiedział, że nie może omówić większości szczegółów śledztwa w sprawie śmierci Petty’ego, ale incydent polegał na skontaktowaniu się z jego wydziałem w sobotni wieczór na zalesiony teren po drugiej stronie ulicy od domu Petty’ego na Bird Road.

Departament Policji w Springfield Township prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci Betty, wraz z Biurem Detektywa Hrabstwa Mahoning. Rzeczniczka biura koronera powiedziała w poniedziałek po południu, że nie może podać żadnych informacji w sprawie, ponieważ „wszystko jest w toku”.

Rzecznik burmistrza Polski Tim Sikavus powiedział, że nie ma komentarza w tej sprawie.

Polski patrolowiec Don Lambert powiedział, że kapitan był „szanowany i podziwiany” i „przez lata kierował wydziałem policji w bardzo profesjonalny sposób”.

Strona polskiej wsi na Facebooku zamieściła w niedzielę wiadomość, że wieś „z żalem dowiedziała się o utracie Naczelnika Petty’ego. Naczelny Petty służył wiosce z dumą i uczciwością przez dziesięciolecia. Był instytucją samą w sobie i cała polska społeczność będzie tęsknić za jego istnieniem. Nasze najgłębsze kondolencje dla rodziny Petty.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Macias z Howland robi swoją markę | Wiadomości, sport, praca