Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijscy urzędnicy przyznają się do fatalnego błędu, ponieważ wynik Todda Hodgetsa został odrzucony w jednym strzale

W rozmowie z OgłaszaćHodgett wyjawił, że powiedziano mu niewłaściwą godzinę, kiedy powinien być w call roomie.

„Czas, który dali mi w call roomie, był niewłaściwy” – powiedział Hodgett. – Spóźniłeś się dwie minuty. Takie jest życie. Nie mogę tego zmienić.

„Byłem gotowy do rywalizacji i reprezentowania swojego kraju i byłem tam, aby pokazać tym facetom. [At] Najmniej wyszedłem na pole i miałem zieleń i złoto. Wiedziałem, że się spóźniłem, ale to, co się stało, to protest Ukraińców [because they knew people were late]. To niesprawiedliwe. Oczywiście nie byłem z tego zadowolony. Na pewno bym nad tym nie płakał. Byłem tak zły ostatniej nocy.

Zapytany, kto się mylił, Hodges powiedział: „Nie mogłem powiedzieć w stu procentach, ale członkowie zespołu pomylili się w czasie”.

W wieku ośmiu lat u Hodgesa zdiagnozowano zespół Aspergera, zaburzenie ze spektrum autyzmu.

W oświadczeniu do OgłaszaćRzecznik zespołu lekkoatletycznego powiedział: „Kierownictwo australijskiego zespołu lekkoatletycznego potwierdziło, że Todd się nie mylił”.

Po tym wydarzeniu Hodgetts udzielił wywiadu Channel Seven i mówił o tym, jak dumny jest z reprezentowania Australii.

Następnie zdarł koszulę, po czym krzyknął do kamery: „To jest to” pod koniec przedstawienia wywiadu, który był szeroko udostępniany w mediach społecznościowych.

mam te wszystkie wiadomości [about the interview]– powiedział Hodges. Byłem po prostu wkurzony. Zacząłem się ekscytować. Chciałem jeszcze trzy rzuty. Mógłbym zrobić jeszcze trzy rundy, bym go złapał. Mogę dzisiaj rywalizować, jeśli chcę, tak jestem podekscytowany. „

Podczas wywiadu Hodges powiedział, że podziwia premiera Tony’ego Abbotta i na szczęście najważniejsza osoba na świecie nazwała go środą w wiosce.

„Już krzyczałem do premiera Tasmanii [Peter Gutwein]Dlaczego nie zostać premierem? – powiedział Hodges.

„Chciał tylko poznać moją historię, w której urodziłem się na Tasmanii. Powiedziałem, że jestem Australijczykiem w ósmym pokoleniu i myślę, że powiedział, że jest szóstym pokoleniem w Australii. Oboje pochodzimy ze skazanych, więc mamy coś wspólnego, Chyba.”

READ  „Oh Man”: przezabawny AFL Ladder Blunder, błąd Adelajdy, Seven Newsreader Ryan Daniels, wzniesiony w porannym radiu

„Reprezentowałem Paraolimpijczyków i powiedziałem mu, że każdy ma swoją historię do opowiedzenia. Jestem graczem zespołowym. Mówiłeś o naszej australijskiej historii i powinniśmy być dumni z dobrej strony historii i skąd pochodzimy.

pobieranie

„ScoMo powiedział, że zainspirowałem cały naród, ponieważ [there] Dzieje się wiele złych rzeczy”.

Rozczarowanie Hodgesa spóźnieniem się w pokoju przyjęć było gorzką pigułką do przełknięcia, biorąc pod uwagę to, przez co przeszedł całą drogę do trzeciej Paraolimpiady.

„Musiałem być odizolowany w Albury przez dwa tygodnie, aby dostać się do Queensland i faktycznie się zakwalifikować, ponieważ rozegrałem tylko jeden mecz” – powiedział Hodges. „Wygrywałem mecze Uni, ale to nie miało znaczenia. Musiałem też wyprowadzić się z domu w tym samym czasie.”

ze szpikulcami szkockimi

Wiadomości sportowe, wyniki i komentarze ekspertów. Zapisz się do newslettera sportowego.