Szczegóły transmisji na żywo, wynik wideo, blog

Wicemistrz i finalista play-offów może być w domu, odbierając typy w niedzielne popołudnie, gdy Sydney i Collingwood – dwie z najbardziej błyskotliwych drużyn NFL – spotkają się na SCG.

Pelikany (14-6, 127,5%) mają silną pozycję, aby zorganizować finał play-offów, zwłaszcza po tym, jak Brisbane nie zdołało pokonać Carltona po tym, jak zagrozili dramatycznym zwiększeniem swojego udziału. Wygrali sześć z ostatnich siedmiu meczów.

Ale Sroki (15-6, 106,3%) mogą zająć miejsce w pierwszej dwójce z dwunastym zwycięstwem z rzędu i wyprzedzić Brisbane w drabince AFL.

Oglądaj wszystkie popularne mecze NFL w ten weekend na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Sroki zostały mocno uderzone zaledwie kilka godzin przed pierwszym odbiciem, gdy gwiazda rozgrywający Jordan de Joy wycofał się późno z powodu problemu z biodrem. De Goey był w doskonałym kontakcie od czasu powrotu do Pies dwa tygodnie temu z odpowiednio 23 i 25 wyrzutami w zwycięstwach nad Port i Melbourne.

De Goey został zastąpiony przez Trenta Bianco, a Callum Brown został mianowany do branży medycznej. Nie było późnych zmian dla Swans, którzy nazwali Braedena Campbella spin-offem.

Ten mecz rozpocznie się o 15:20 czasu AEST od SCG.

Oglądaj na żywo w Fox Footy (Channel 503) od 15:00 AEST.

Śledź Sydney vs. Collingwood na naszym blogu na żywo poniżej!

Raport kwartalny

Collingwood pobiegł wcześniej przeciwko Swans, ale nie był w stanie umieścić go na tablicy wyników, zanim rzadki błąd Scotta Pendlebury’ego dał Sydney pierwsze miejsce w meczu.

Gdy rozpoczęło się podanie z podaniem, Pelikany rzuciły się, zanim Lance Franklin odebrał podanie z drużyny Isaaca Heaneya, który przybił pierwszego.

Dane Rampe strzelił później drugą bramkę Sydney – swoją pierwszą od 2016 roku – gdy fani naprawdę zaczęli się pojawiać.

READ  Brisbane planuje zastąpić Gabbę nowym stadionem o wartości 3,4 miliarda dolarów w Victoria Park, recenzja Grahama Quirka, Stadion Olimpijski, najnowsze wiadomości

Ale kiedy Jack Genevan rzucił się na środek pola i rzucił się do przodu, Beau McCreery pogonił piłkę i podał rękę Brody’emu Mihockowi, który naprawdę wyskoczył z areny.

„O mój Boże, to była ciężka praca dla ciast!” Komentator Brian Taylor powiedział.

„Nie jestem pewien, dlaczego (Genevann) poszedł do beczki… ale w końcu strzelili gola”.

Mihochic wyglądał na gliniarza od wykopu bramki w obliczu wczesnych oznak niepokoju o ciastka.

Tom Bubbly przedarł się i postawił tłum na nogi, zdobywając trzecią bramkę tego dnia dla Pelicans.

I w bardziej niepokojących znakach, Brayden Maynard wydawał się ssać jego prawe ramię po szampańskim golu. Udał się do ławki tylko po to, by wrócić do pracy.

Potem wykonał duży wślizg i był ospały, gdy James Robottom pchnął go na ziemię.

Pies uniknął kuli, gdy bramka Ryana Clarka została odrzucona, ponieważ przegląd gola pokazał, że piłka nożna leci na słupku.

Gdy jego brat Nick walczył o wejście do akcji, Josh Dykos zmniejszył przewagę Sydney do ośmiu punktów, strzelając bramkę z postoju.

„Musisz być odpowiedzialny, bo jeśli dasz mu tyle miejsca, strzeli” – powiedział komentator Sean Burgoyne.

Młodzieniec Ash Johnson pokonał dwa pelikany i wyszedł 25 metrów z zakrętu, ale nie mógł skręcić.

Na drugim końcu Franklin pokazał, dlaczego jest liderem w Swans, gdy taranuje i strzela pod ciasnym kątem.

„To facet, dla którego wszyscy przychodzą” – powiedział Taylor.

Gol sprawił, że Franklin stał się nieśmiały wobec wielkiego Tony’ego Locketta, strzelając 462 gole dla Pelikanów.

Sam Reed miał okazję kontynuować prowadzenie Sydney, ale popchnął całą swoją grupę, gdy syrena zabrzmiała w kwadransie.

Bubbly mógł spalić swojego kolegę z drużyny Franklina na początku drugiego semestru, ale Chad Warner spuścił oczy kilka minut później po dwukrotnym złamaniu go.

READ  David Witt ostrzega członków załogi, aby byli przygotowani na deszczową i zimną podróż zegarkiem Rolex Sydney Hobart

Franklin nie zdołał odbić bramki, ale Warner pobiegł genialnie i dostał piłkę do Willa Haywooda, który strzelił gola z boiska.

The Pies nie zdołali zdobyć piłki w przedniej połowie, ponieważ Taylor powiedział, że „biorą mały prysznic obrońców Sydney”.

Kiedy Jack Crisp wślizguje się na centralny plac, Pelikany gromadzą sprzedaż i znajdują Logana MacDonalda.

Ale młody człowiek odchylił się do tyłu i nie trafił w bliższą stronę.

Franklin nie mógł wyskoczyć z kieszeni, ponieważ Collingwood nie mógł wziąć udziału w konkursie w drugim.

Dopiero gol z rzutu wolnego z dużą ingerencją Jacka Ginnivana dał Wafflesowi powąchanie.

Buddy McCarten został ukarany za ingerencję, a kontrowersyjny napastnik Collingwood wygwizdał publiczność, aby zmniejszyć przewagę Sydney do 15 punktów.

„On jest od razu głośniejszy niż McCarten” – powiedział komentator Judd Bolton.

„Myślę, że pierwszy dotyczył gardła. Musi zejść”.

Ale Genevan opuścił boisko chwilę później i skierował się prosto do pokoi, pozostawiając naleśniki tylko dwóm na ławce, podczas gdy personel medyczny starał się powstrzymać krwotok z nosa Willa Hoskina Elliotta na początku kwartału.

Genevan został założony w pierwszej połowie, a później został zauważony z ławki ze śniegiem na lewym ścięgno podkolanowe.

Franklin miał najlepszy możliwy start w trzecim sezonie, kiedy strzelił swojego 462. gola dla Sydney – stawiając go na równi z Tonym Lockettem.

Johnson nie mógł zamknąć luki po blasku jakiegoś brata Daicos w środku ziemi.

„Już nie jest w swoim wyścigu”, powiedział Burgoyne o swoim żalu.

„Mam to pod tym.”

Isaac Heaney wyrównał, zanim Errol Golden zdobył 33 punkty Sydney w połowie trzeciej połowy po rzucie wolnym przeciwko Isaacowi Quinorowi.

Hoskin Elliott został sprowadzony na ławkę po drugim uderzeniu w nos na mecz.

Darcy Cameron przyspieszył, gdy jego drużyna potrzebowała go po rzucie wolnym z powodu przecięcia ramion.

READ  Późne wiadomości zespołu, Joey Manu V8; Ryan Babenhausen, Return, Melbourne Storm, Drużyny, Urazy, Ins & Outs, Make Potter COVID-19, Bulldogi

Ale Bubbly sprowadził Sydney o 33 punkty z wynikowego ćwierćfinału.

„Wyzwanie znów staje się coraz większe” – powiedział komentator Alistair Nicholson.

„Co tu mogą wyprodukować ciasta? Cztery gole do jednego dla Sydney”.

Ale strzał mózgu Paddy’ego McCartina dał naleśnikom deskę ratunku, której potrzebowali, a Ash Johnson w pełni wykorzystał.

Uważano, że McCarten zagrał i przekroczył linię bramkową.

To było kontrowersyjne. powiedział Nicholson.

Nie mógł uwierzyć, że zostali ukarani za jego celowe uderzenie piłki i zaprotestował, gdy Pancakes zamknął linię boczną.

Kiedy Franklin zakaszlał nogą na torze wodnym, gdy Scott Pendlebury przechwycił, Mason Cox wrócił i zdołał osiągnąć swój zespół w ciągu 22 punktów.

Ale ostatnia kwarta należała do Swans, ponieważ najpierw James Robottom, a potem Franklin, stłumiły wszelkie nadzieje na powrót naleśników.

Trzeci gol tego dnia Franklin przyszedł po wspaniałym strzeleniu w plecy Heaneya, a teraz ma jedną bramkę za Adamem Godsem dla bramek Swans.

Sydney była po prostu bardziej zdesperowana – czego dowodem była błyskotliwa kolizja Dane’a Rampe, która odmówiła Mihocekowi Collingwoodowi siódmego gola.

„Rampe to przybił! To może być wygrana w grze” – powiedział Taylor.