Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szczera ocena Wallabies Brada Thorne’a, wszyscy czarni luki

„To było 25 meczów, drużyny z Nowej Zelandii wygrały 23. Myślę, że to dobry sposób, aby to zmierzyć.

„The Wallabies mają kilka trudnych zawodów z Nową Zelandią. Są dobrymi sportowcami, bardzo dobrymi umiejętnościami i mają dobrą mentalność. To dobry system.”

Brad Thorne mówi, że Wallabies muszą poprawić się w każdym aspekcie gry, aby dopasować się do All Blacks.przypisane mu:GT

„Więc dobrze jest to mieć. To dobry znak. Grasz przeciwko najlepszemu graczowi na świecie. Myślę, że RPA jest mistrzami świata, ale nowozelandzkie rugby słynie ze swoich standardów i klasy, chęć zakwestionowania tego.”

„Ważne dla mnie jest to, aby nie być wielkim w rozmowie. Wszystko sprowadza się do biznesu. Czuję, że fani rugby w Australii prawdopodobnie woleliby więcej akcji i mniej o tym rozmawiać.”

Jeśli chodzi o natychmiastowe poprawki, Thorn chciałby zobaczyć więcej swojej zwycięskiej drużyny Super Rugby AU na początku Wallabies XV.

Tate McDermott był jedyną gwiazdą The Reds, która pojawiła się w niedzielnym meczu drużyny startowej, która miała miejsce w Perth 38-21.

„Jako Queenslander chciałbym zobaczyć jej więcej. Myślałem, że Tate był prawdopodobnie najlepszy na świecie w ciągu ostatnich kilku testów, po prostu ją zabił. Masz Taniellę. [Tupou] i Jordania [Petaia], ale były kontuzje i młodzi mężczyźni, którzy wrócili na narodziny swoich dzieci” – powiedział Thorne.

„Naszą pracą tutaj jest pomaganie tym facetom w rozwijaniu ich umiejętności i stawaniu się lepszymi ludźmi i lepszymi graczami rugby.

„Teraz nadszedł czas, aby wybrać najlepszy zespół, który według nich może wykonać zadanie.

pobieranie

„Moją pracą jako Queenslander i Australii jest po prostu wspieranie ich w tym. Oczywiście chciałbym zobaczyć więcej graczy Queensland, ale myślę, że każdy trener w innych stanach powiedziałby to samo. „

READ  Świątek zaczyna bronić French Open przed najlepszym przyjacielem Juvana

Thorne wyraził również swoją frustrację wobec Solici Venivalo, Po raz trzeci w tym roku doznał kontuzji ścięgna udowego pod koniec zeszłego tygodnia.

„Rozczarowujące dla Sully’ego. Naprawdę podobało mi się przebywanie w pobliżu. „On jest naprawdę dobrym facetem i świetnym graczem” – powiedział Thorne.

„Łatwo natknął się na to, co widziałem między dwiema ikonami. To bardzo frustrujące dla niego, dla nas i dla Wallabies. Wyobrażam sobie, że to coś, nad czym musimy się dokładniej przyjrzeć”.

„To jest coś, na co należy patrzeć, kiedy przechodzisz z ligi do ligi na tej pozycji. Jest dużo obrony, biegania i wsparcia. To inna gra.

„Może to część przejścia. Nie tego chcemy”.

Wiadomości sportowe, wyniki i komentarze ekspertów. Zapisz się do newslettera sportowego.

  • Stan Sport to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdy mecz na TTo turniej rugby Kontynuuje w sobotę z wszystko czarne Przeciw Argentynie i RPA przeciw wallaby Oba mecze są transmitowane na żywo, przedłużone i bez reklam w Stan Sport od 16:45 AEST.
    Rozpocznij darmową 7-dniową trylogięaNS Tutaj.