Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czas rozpoczęcia finału mistrzostw USA w piłce nożnej 2021, czas Melbourne, czas Adelaide

Finał Major League Soccer został zamknięty i będzie to oznaczać późne noce dla fanów piłki nożnej w Adelajdzie i na Wschodnim Wybrzeżu, ale co to oznacza, gdy wrócisz do domu?

NFL zamierza w przyszłym roku powrócić do tradycyjnego dziennego slotu na MCG, pomimo zaplanowania drugiego z rzędu nocnego Wielkiego Finału poza Victorią.

Liga ogłosiła finał Perth Stadium League w poniedziałek o 17:15, który rozpocznie się w Victorii o 19:15.

Mecz rozpocznie się o zmierzchu w Perth z przedmeczową rozrywką, która nie została jeszcze ogłoszona, z 26 minutami pierwszej połowy na żywo w ciemności dla kolejnego bloku samodzielnej rozrywki.

Według najlepszych szacunków AFL mecz zakończy się o godzinie 21.56, z wyjątkiem poważnego opóźnienia spowodowanego kontuzją, co pozwoli rodzinom na wspólne oglądanie meczu w Melbourne.

Obejrzyj każdy mecz z finałów Toyota AFL 2021 przed Wielkim Finałem. Na żywo i przerwy na reklamy na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Liga została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować oceny w całej Australii na koniec dotkniętego sezonu Covid, a także pamiętać o rodzinach.

Dwugodzinna różnica czasu oznaczała, że ​​trudniej było zagrać w jednodniowy wielki finał w Perth, ponieważ siódmy gospodarz desperacko stara się nie przerywać godziny rozpoczęcia wiadomości o 18:00.

Ale Herald Sun rozumie mocny pogląd AFL w tym roku, że popołudniowy Wielki Finał w Melbourne jest najlepszym czasem na mecz w Victorii.

Liga z pewnością powróci na to miejsce w przyszłym roku, a gra powróci do MCG, w którym NFL ma nadzieję, że będzie sezonem z mniejszą ekspozycją.

Najpóźniej NFL może rozważać zmierzch, ale po dwóch wielkich dwudniowych finałach, godzina 14.30 na harmonogram sezonu ma ogromny urok.

Prezydent NFL Travis Old powiedział, że liga próbowała zrównoważyć problemy rodziny, maksymalizując oceny w sezonie.

„Czas rozpoczęcia ma na celu zapewnienie fanom najlepszych wrażeń podczas Wielkiego Finału poprzez maksymalizację oferty stadionowej przy jednoczesnym pamiętaniu o widowni telewizyjnej w całym kraju” – powiedział Old.

READ  Max Verstappen przejmuje prowadzenie w Grand Prix Holandii z Lewisem Hamiltonem wraz z wiadomościami sportowymi

„NFL, wraz z Seven Network, są świadome terminowego zakończenia meczu dla młodszych fanów piłki nożnej i w rezultacie wylądowali wcześniej niż zwykle rozpoczynają nocne mecze w sezonie i ostatni wielki finał w roku”.

Liga ma mieć silną obecność graczy podczas niedzielnego wieczoru Brownlow Medal w Wielkim Finale tygodnia, niezależnie od tego, kto jest w klasie.

Geelong i Melbourne wyjdą w ten weekend z hotelowej kwarantanny, a psy wyjdą w przyszłym tygodniu, z portem Adelaide w Adelajdzie, ale z otwartą granicą ze stanem Waszyngton.

Oznacza to, że gracze z uczestniczących drużyn wezmą udział w wydarzeniu, a Gillon MacLachlan osobiście odczyta głosy.

Ale jeśli konkurent, taki jak Ollie Wines, nie dotrze do wielkiego finału, będzie mógł polecieć do Waszyngtonu na to wydarzenie ze względu na otwarte granice.

Zobaczymy, czy obaj pretendenci do medalu z Brownlow, Clayton Oliver i Marcus Bontempelli, pozostaną w Perth przez dodatkowy tydzień, aby wziąć udział w wydarzeniu, jeśli przegrają wstępne finały w tym tygodniu.