Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szokujące nowe nagranie kobiety zabierającej zmarłego wujka do banku po pożyczkę

Szokujące nowe nagranie kobiety zabierającej zmarłego wujka do banku po pożyczkę

Brazylijka została aresztowana po tym, jak bezczelnie przetransportowała świeże ciało wujka do oddziału banku, gdzie próbowała go przekonać, aby podpisał z nią pożyczkę, w scenie rodem z filmu. Weekend u Berniego.

Erika de Souza Vieira Nunes (42 lata) we wtorek wepchnęła ciało 68-letniego Roberto Bragi do oddziału banku w dzielnicy Panjo w Rio de Janeiro, gdzie miała miejsce dziwna scena.

Kobietę widziano w Szokujące nagranie wirusowewyemitowany po raz pierwszy przez brazylijską telewizję TV Globo, ukazuje ją stojącą przy kasie obok zmarłego mężczyzny na wózku inwalidzkim i proszącą go o podpisanie dokumentów finansowych umożliwiających jej uzyskanie pożyczki w wysokości 7 000 reali brazylijskich (2 080 dolarów).

„Wujku, słuchasz? Musisz podpisać”. [the loan contract]„” – mówi na nagraniu pani Nunes, umieszczając pióro między jego bezwładnymi palcami i każąc mu trzymać je „mocno”.

„Jeśli nie podpiszesz, nie ma mowy, bo nie mogę podpisać za ciebie. Podpisz, żebyś nie przyprawiał mnie już o ból głowy, nie mogę już tego znieść.

„Nie wygląda dobrze” – mówi zaniepokojony pracownik banku. „Jest bardzo blady”.

Pani Nunes odrzuca jego obawy.

„To jest tak” – mówi. „Nie mów nic, wujku, chcesz iść [hospital] jeszcze raz?”

Podejrzani pracownicy banku zaczęli filmować zdarzenie, zanim wezwali karetkę.

Sanitariusze szybko potwierdzili śmierć pana Bragi, zanim zabrano go do banku, a policja aresztowała panią Nunes.

„Próbowałem udawać, że przekonałem go do podpisania pożyczki” – powiedział Globo TV szef policji w Rio de Janeiro Fabio Luis Souza. „Wszedł do banku już martwy”.

Powiedział, że policja „będzie kontynuować dochodzenie, aby zidentyfikować innych członków rodziny i dowiedzieć się, czy żył, kiedy i kiedy przyznano pożyczkę”.

Pani Nunes może zostać oskarżona o kradzież w drodze oszustwa lub defraudację i wykorzystanie zwłok.

READ  Czy nowy wariant Covid-19 jest groźniejszy?

W środę komendant policji przekazał brazylijskiemu serwisowi G1 kolejną aktualizację: Codzienna poczta wspomnianyPowiedział, że plamy zwłok widoczne z tyłu głowy pana Bragi wskazują, że zmarł on około dwie godziny temu.

Gdyby umarł siedząc na wózku inwalidzkim, na jego nogach pozostałyby ślady zwłok.

„Nie jest możliwe określenie dokładnego momentu śmierci” – powiedział Souza.

„Znalazł się ok [paramedics] jest [livor mortis]. Dzieje się to dopiero od momentu śmierci, ale można to zauważyć dopiero około dwie godziny po śmierci.

Decyzja pojawiła się po pojawieniu się nowego materiału filmowego, na którym pani Nunes popycha ciało po centrum handlowym, a następnie zanosi je do banku.

Policja poinformowała, że ​​poszukuje także kierowcy aplikacji do wspólnych przejazdów, który podwiózł kobietę ze zmarłym wujkiem.

W środę rano policja przesłuchała panią Nunes.

Według doniesień twierdziła, że ​​pan Braga zmarł, siedząc na wózku inwalidzkim w banku, czemu policja zaprzecza.

„W mojej 22-letniej karierze nigdy nie widziałem takiej historii” – powiedział Souza.

– Z New York Post