Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tajemniczy zwycięzca zgarnia główną wygraną na loterii o wartości 50 milionów dolarów

Tajemniczy zwycięzca zgarnia główną wygraną na loterii o wartości 50 milionów dolarów

SZCZĘŚLIWY Australijczyk ze Sunshine State zarobił we wtorek wieczorem 50 milionów dolarów, ale istnieje ryzyko, że jeszcze o tym nie wiedzą.

Nowy milioner był jedynym zwycięzcą najwyższego poziomu w losowaniu Oz Lotto, co czyni go największym zwycięzcą wszystkich dotychczasowych gier loteryjnych w 2024 roku.

Kiedy jednak urzędnicy z The Lott próbowali skontaktować się z mieszkańcami Queensland, nie otrzymali odpowiedzi.

Zwycięski wpis został zakupiony na stronie The Lott i zarejestrowany na koncie internetowym.

Zwycięskie liczby to 18, 28, 2, 4, 1, 47 i 37, natomiast liczby uzupełniające to 11, 24 i 27.

Rzecznik Lotte Matt Hart powiedział, że wielokrotne próby skontaktowania się ze zwycięzcą we wtorek wieczorem zakończyły się niepowodzeniem.

„Byłem gotowy potwierdzić nowego zwycięzcę Oz Lotto w pierwszej lidze zaraz po zapoznaniu się z wynikami dzisiejszego losowania, ale niestety, gdy dzwoniłem pod podany numer, po prostu dzwonił i trafiał prosto do banku wiadomości” – powiedział.

„Jeśli widzisz na swoim telefonie kilka nieodebranych połączeń, być może jesteś zwycięzcą, z którym próbujemy się skontaktować.

„Być może myślisz, że to możliwe, aby zostać zwycięzcą pierwszej ligi, którego szukamy, ale jeśli kupiłeś online wpis na losowanie Oz Lotto w tym tygodniu i jeszcze go nie sprawdziłeś, masz szansę!

„Zachęcamy wszystkich graczy Oz Lotto do jak najszybszej weryfikacji swoich zgłoszeń. Jeśli odkryjesz, że posiadasz zwycięski kupon Division One, zadzwoń do Lott pod numer 131 868, aby rozpocząć proces odbioru nagrody.

READ  Budżet Wielkiej Brytanii, dane, zmiany zapasów i aktualności