Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tata kupuje córce dom w Chiswick za 4 miliony dolarów

Tata kupuje córce dom w Chiswick za 4 miliony dolarów

Dom z czerwonej cegły ma do remontu powierzchnię 436,3 mkw.

Dom jest gotowy do remontu.kredyt:Perkusista Ray White

Rzadko kiedy takie domy trafiają na rynek. Po raz pierwszy pokazano go od połowy lat 80. Nieruchomości na ulicy nie są często dostępne. Jednym z powodów jest widok i możesz uzyskać lepsze widoki, jeśli zburzysz i wejdziesz na inne piętro.

„Wszystko, co ma widok, nadal działa dobrze”.

W międzyczasie lokalna rodzina kupiła dla swoich dzieci cały czteropiętrowy apartamentowiec z dwiema sypialniami w Randwick za 5,05 miliona dolarów.

Zaciekle sporna aukcja budynku Art Deco z lat 30. XX wieku przy ul 1-4/182 Clovelly Rd Przyciągnął 100-osobowy tłum i był transmitowany na żywo przez Internet. Najbardziej zainteresowanymi kupcami były miejscowe rodziny, które licytowały swoje dorosłe dzieci.

Agent sprzedaży Theo Karangis z NG Farah odmówił przekazania rezerwy, ale powiedział, że przewodnik poruszał się między 3,75 a 4 milionami dolarów i był przytłoczony zainteresowaniem. W czterotygodniowej kampanii sprawdzono 100 stron i zamówiono 20 kontraktów.

Dziesięć osób zarejestrowało się do licytacji i złożyło cztery oferty zaczynające się od 3,5 miliona dolarów.

Licytacja rozpoczęła się od 100 000 $, a następnie skoczyła do 150 000 $. Z 4,3 miliona dolarów licytacja spadła do mniejszych kwot, od 5 000 do 40 000 dolarów. Po 4,6 miliona dolarów kupujący licytował agresywnie, zaokrąglając w górę do następnych 100 000 dolarów w stosunku do najniższej oferty 10 000 dolarów, aż do dostarczenia nokautu na poziomie 5,05 miliona dolarów.

„Były rodziny, które chciały licytować nieruchomość i mogły w końcu kupić mieszkania dla swoich dzieci, umieszczając je wszystkie pod osobnymi nazwiskami” – powiedział Karanjis.

pobierać

Główny ekonomista AMP Capital, dr Shane Oliver, powiedział, że w sobotę wskaźnik rozliczeń spadł o 73,5 procent w porównaniu z zeszłym tygodniem.

READ  Firma Summer Hill została zamknięta

„Widzieliśmy również sporo wybierania w rosterach. Składy są niższe niż rok temu, ale mają tendencję do stałego odbudowy. To może wyjaśniać niewielki spadek. Ogólnie rzecz biorąc, liczby są dość mocne.

Oliver uważa, że ​​wciąż istnieją łowcy okazji, ale jest sceptyczny co do tego, jak długo to potrwa, ze względu na potencjalne wyższe stopy procentowe.

Uzyskaliśmy również efekt kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu [cliff], co spowoduje zwrot 880 000 kredytów hipotecznych i znacznie wyższe stopy procentowe w całej Australii. Może to wywierać presję na menu. Ludzie mają trudności z dokonywaniem płatności, a następnie wystawianiem nieruchomości na sprzedaż”.

W męskim, luksusowym apartamencie nad wodą przy ul 3/6 Addison Rd Przeszedł ofertę sprzedawcy w wysokości 5,75 miliona dolarów wokół swojego przewodnika cenowego.

Mieszkanie z trzema sypialniami i dwiema łazienkami z widokiem na ocean przyciągnęło trzy rejestracje, z których dwie złożyły oferty.

Oferty zostały złożone na 5,4 miliona dolarów, 5,45 miliona dolarów, a następnie 5,5 miliona dolarów, zanim oferta sprzedającego w wysokości 5,75 miliona dolarów została przekazana.

Agent sprzedaży Chris Bell z Milson Real Estate powiedział, że mają wiele ofert w katalogu.

„Dużą częścią strategii w dzisiejszych czasach jest posiadanie podaży bliskiej rezerwy. To prawie jak rysowanie linii, a ktoś to pomija. Trochę inna strategia z odrobiną większego wahania na rynku” – powiedział .

Agent ma nadzieję sprzedać nieruchomość na początku przyszłego tygodnia.

Dane pokazują, że dom był ostatnio sprzedawany za 2 260 000 $ w 2015 roku.