Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Teoria Wild Tom Brady Masked Singer szturmem podbija Stany Zjednoczone, odlatując z Tampa Bay Buccaneers

Teoria Wild Tom Brady Masked Singer szturmem podbija Stany Zjednoczone, odlatując z Tampa Bay Buccaneers

Gdzie na świecie jest Tom Brady?

To pytanie, które zdumiewa wielu internautów po tym, jak Buccaneers odeszli z zespołu na początku tego miesiąca.

Chociaż trener Tampa Bay, Todd Bowles, powiedział wcześniej, że Brady interesował się „osobistymi sprawami”, nowa brutalna teoria spekulująca na temat miejsca pobytu 45-latka przyciągnęła uwagę fanów.

Oglądaj największe sporty z USA dzięki ESPN na Kayo. NBA, NHL, MLB, NFL. Relacja na żywo w każdym tygodniu sezonu. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Kendall Valenzuela, analityk futbolu fantasy, zasugerował w filmie na Twitterze, że Brady przestanie kręcić „The Masked Singer” z wielu powodów – jednym z nich jest to, że serial jest częścią Fox Network.

I byś tego nie wiedział, siedmiokrotny zwycięzca Super Bowl podpisał niedawno gigantyczną umowę z oddziałem firmy Fox Sports, w którym zostanie głównym analitykiem NFL, gdy zdecyduje się przejść na stałe na emeryturę.

W przypadku, gdy „Zamaskowany piosenkarz” nie jest częścią twojej zwykłej telewizyjnej pasji, serial reality przedstawia celebrytów, którzy ukrywają swoją tożsamość w dziwacznych kostiumach i maskach podczas udziału w konkursie śpiewu.

Valenzuela zasugerował, że tajemnica dotycząca nieobecności Brady’ego w zespole może służyć jako sposób na ukrycie, że filmuje serial. Zauważyła również, że dawni koledzy z klasy Brady’ego, Rob Gronkowski i Antonio Brown, występowali wcześniej w „The Masked Singer”.

Bulls powiedział na początku tego miesiąca, że ​​odejście Brady’ego było zaplanowane na długo przed obozem treningowym, co prowadzi do przekonania, że ​​rozgrywający prawdopodobnie wie, że nie będzie kręcił.

Chociaż niektórzy mogą wierzyć w tę wirusową teorię, nie ma rzeczywistych dowodów na to, że Brady zaangażował się w kręcenie serialu Fox. Co więcej, Valenzuela przyznał w filmie, że teoria była „tylko spekulacjami” i „to wszystko dla zabawy”.

READ  FIFA World Cup 2022, Philip Lahm krytykuje Katar za prawa człowieka, wiadomości i aktualizacje

Ale w czwartek Bulls pozostał niezaangażowany w powrót Brady’ego.

– Zobaczymy – powiedział Bowles, dodając, że był w stałym kontakcie z Bradym podczas jego usprawiedliwionej nieobecności. „Porozmawiamy o tym w przyszłym tygodniu. W tej chwili nie jestem tym zainteresowany. Próbujemy trenować z Tennessee i rozegrać mecz. Powiedziałem „kiedyś po Tennessee”. Nie ma dla mnie dokładnej daty. Sprawdzę, pozostanę w kontakcie i się dowiem.”

Kiedy Bulls ogłosili, że Brady opuści zespół, powiedział, że rozgrywający wróci po drugim przedsezonowym meczu Tampa Bay z Tennessee w sobotę.

Bulls powiedział, że jest przekonany, że Brady będzie rozgrywającym numer jeden, gdy Buccaneers otworzy sezon w Dallas przeciwko Cowboys w niedzielę wieczorem 11 września.

Od piątkowego popołudnia Brady nie odniósł się jeszcze do swojej usprawiedliwionej nieobecności.

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się w New York Post i została ponownie opublikowana za zgodą.