Wielki Czerwony otrzymuje Renault 402 |  Wiadomości, sport, praca

Wielki Czerwony otrzymuje Renault 402 | Wiadomości, sport, praca

Andrew Grimm Kolejny kamień milowy – piłka Big Red świętuje z głównym trenerem Renault Sacochea w pomocy po zwycięstwie Big Red nad Louisville, 21-0, na Harding Stadium. Było to 402. zwycięstwo Hall of Famer, które uczyniło go wszechczasowym liderem Ohio w zwycięstwach trenerów piłki nożnej.

Steubenville – „My nie ja.”

Oto co Hall of Famer Reno Saccoccia powiedział fanom, którzy zebrali się w pobliżu jego pomocy na Harding Stadium, po tym, jak etatowy trener Ohio State objął prowadzenie, wygrywając 21:0 z wizytą w Louisville.

A kiedy czwarty kwadrans osiągnął zera, wygrana 402 remisu z emerytowanym Jimem France, niezliczona ilość piłkarzy, asystentów trenerów i innych osób, dzięki którym ta podróż była możliwa w ciągu ostatnich czterech dekad, była w pamięci Saccoccii.

„Jest tak wielu ludzi, którym muszę podziękować” Powiedział. „Czterdzieści lat zawodników, 40 lat trenerów, 40 lat rodziców, 40 lat naprawdę wielkiego czerwonego narodu. Uwielbiam pracować dla nich wszystkich.

„Ale jeśli jesteśmy naprawdę dużym Red Nation, to my, a nie ja. Przez resztę roku powinniśmy skupić się na drużynie piłkarskiej Big Red 2022. Mają taką możliwość. „

Sacochea spodziewał się, że Louisville, który po raz pierwszy odwiedził Harding Stadium na pierwszym spotkaniu pomiędzy dwoma programami, będzie trudnym przeciwnikiem – i tak było, utrzymując Steubenville z dala od tablicy wyników do późnej pierwszej kwarty i utrzymując się na dwóch stopniach. zasięg do końca pierwszego kwartału. środek czwartego.

Jednak obrona Big Reda była w stanie spowolnić opcjonalny atak Leoparda, ograniczając gości do zaledwie 90 jardów nad ziemią i 110 ogólnie.

„Byli twardą drużyną piłkarską, dobrą drużyną piłkarską, ale i tak zatrzymaliśmy grę” powiedział Saccoccia.

Być może największym momentem gry, zwłaszcza dla obrony, było stanie na linii bramkowej w połowie trzeciej kwarty, co spowodowało zawieszenie Leopardów w czterech kolejnych meczach z wnętrza 5, skrócone przez Ky’jhauna Hopkinsa wchodzącego do przegranej . Czwarty i 1 gol, aby odrzucić piłkę.

READ  Monaco Grand Qualifier, Daniel Ricciardo 12, katastrofa Charlesa Leclerca, Lewis Hamilton VII

„Główną częścią meczu było dla mnie stanie na linii bramkowej” powiedział Saccoccia. „(Obrona) była bardzo zdyscyplinowana, musieli osłaniać nurkowanie, pomocnika i boisko i byli bardzo zdyscyplinowani w swoich zadaniach. To było ostre zadanie. „

Starszy rozgrywający Phaeton Hill zakończył z 233 jardami i trzema przyłożeniami, znalazł sześciu różnych odbiorców, podczas gdy siedmiu różnych graczy niosło piłkę do wielkiego czerwonego ataku naziemnego, który uderzył w 156 jardów.

„Staraliśmy się grać jak najwięcej dzieci, jak tylko mogliśmy, kiedy masz taki upał, musisz grać z wszystkimi innymi” powiedział Saccoccia. „Wszyscy muszą być przygotowani. Graliśmy wielu liniowych, wielu różnych odbiorników, wielu obrońców, wielu graczy w obronie.

„Powinni zaakceptować to jako zaszczyt, że możemy ufać, że mogą wejść w każdej chwili”.

Po oddaniu piłki do pierwszego posiadania, Big Red otworzył wynik 1:15, aby przejść w pierwszej kwarcie, kiedy Hill sprawdził Isaaca Hilla na 19 jardów, aby zrobić 7-0 i zakwalifikować się z przewagą siedmiu zagrań.

Na niecałe dwie minuty przed przerwą Gavin Buzica, który również rzucił się na 55 jardów z 14 workami, wybił podanie z ekranu i przedarł się przez obronę Leopardów, zdobywając 80 jardów, aby podwoić przewagę.

Po bezbramkowej trzeciej trójce, dzięki dużemu pasowi startowemu na linii bramkowej, Hakeem Edwards utrzymywał porządek, gdy uderzył krótkim podaniem i znalazł miejsce do biegu, aby zdobyć 55 jardów na 8:32 przed końcem.

Savier Faulks prowadził w meczu Big Red z 67 jardami na siedmiu wózkach, podczas gdy Spencer Ostowitz odrobił straty w drugiej kwarcie, by pokrzyżować kampanię Louisville, a następnie Evan Bags przejął podanie w ostatnim polu w dalszej części kwarty, aby również wykończyć obiecującego Leoparda. Marsz.

„Przyjechaliśmy tu z innymi oczekiwaniami niż mieliśmy” Trener Louisville, Troy Davis, powiedział. „Spodziewaliśmy się, że będziemy grać ciężko, ale musimy zadbać o piłkę nożną. Zabiliśmy się spinami, trzema flopami i blokadami w pierwszej połowie. Nie możesz oddać piłki i oczekiwać wygranej. „

READ  Europejskie organy władzy skrytykowały plany rozgrywania co dwa lata mistrzostw świata ze względu na dobro graczy

„Big Red to uparta drużyna piłkarska. Renault jest świetnym trenerem.”

Następna

Louisville: W przyszły piątek otwiera listę swoich meczów u siebie z Polską.

Steubenville: Wyruszamy w drogę, by walczyć z New Philadelphia w piątek wieczorem.

S: Edwards 55 mija B Hilla (kopnięcie z Powersa) 8:32

Pędzenie: Louisville 32-90 (Cruse 13-61; Essik 12-31; Mueller 1-8; Ramsey 1-6; Davide 1-6; Jackson 1 – (-4); Hershey 1 – (- 5); Ryż 1 – (-11); Gaybill 1 – (-2); Steubenville 39-156 (Ostovich 7-19; Bozica 14-55; P. Hill 4-2; Faulks 7-67; Sims 1-0; Smith 1-3 Minniefielda 5-10).

Przewijanie: Louisville 2-7-20-INT (wszystkie autorstwa Cruse); Steubenville 11-19-233-3TD-INT (wszystkie autorstwa P. Hilla).

Recepcja: Louisville 2-20 (Hershey 1-17; ESIC 1-3); Steubenville 11-233-3TD (Sims 1-7; Kernahan 2-30; I. Hill 4-57-TD; Pierce 1-5; Bozica 2-79-TD; Edwards 1-55-TD).

Pierwsza niemoralność: Louisville 6; Steubenville 14.

PRZEGRANE: Louisville 4-2; Steubenville 2-1.

Kary – jardy: Louisville 2-10; Steubenville 2-30.

PUNTS-ŚREDNIA: Louisville 6-35,5; Steubenville 1-34.