Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tetimus broni się przed noszeniem lakieru do paznokci | rozrywka

Popularny producent i artysta nagrywający Titmus bronił zdjęcia, które niedawno pojawiło się w mediach społecznościowych i na którym widać, że nosi lakier do paznokci. Zdaniem artysty praktyka ta nie ma nic wspólnego z jego seksualnością, a raczej z jego artystyczną intuicją.

Wspomniał także o legendarnym producencie Lee Scratchu Perrym, który również znany jest z noszenia dziwnych ubrań i biżuterii. powiedział Tetimus GwiazdaŻe zwykły człowiek nigdy do końca nie zrozumie, jak mistrzowie w dziedzinie sztuki interpretują modę i świat.

Twierdzi też, że prawdziwi fani jego twórczości zdają sobie sprawę, że nosił obcisłe ubrania i spódnice przed amerykańskimi raperami Young Thug, Kanye Westem i Rich Homie Quan. Jednak wielu nadal zakłada, że ​​naśladował ich styl z niewiedzy.

„Mówię ludziom, że się śmieją. Nawet w Ameryce są młodzi ludzie, którzy mnie śledzą. Robię to od 10 lat i ludzie naśmiewali się ze mnie, a teraz zaczynają mnie bardziej doceniać. Wszyscy ludzie zbliżają się do mnie i Si.” „Młody bandyta inna mi sty” – kontynuował.

„To dziwna rzecz, to sprawa muzyczna. Po prostu mamy ochotę wyrazić siebie i właśnie w ten sposób chcę się wyrazić. Któregoś razu ktoś liże banh mi i mi mek i wie, że to tylko sztuka, ” powiedział. Żyję sztuką, to coś, co polega na tym, że gdy jest się utalentowanym, można robić dziwne rzeczy… to samo z młodym Wayne’em i Kanye Westem. Lee Scratch Perry i Bob Marley również mieli swój własny, niepowtarzalny styl.

Tetimus powiedział również, że wizerunek jest nową siłą napędową muzyki, odkąd sprzedaż płyt spadła.

„Czasami wstaję, a ludzie podchodzą do mnie i zaczynają rozmowę ze względu na to, jak jestem ubrana. Nie jest to dla mnie kwestia pewności siebie, ponieważ noszę tylko ubrania. Maluję paznokcie i niektórzy faceci zaczynają dzwonić mnie o różne rzeczy.” Powiedział: „Nazwy, ale to tylko mój wizerunek i mój styl. Teraz się to zmieniło, chodzi o wizerunek… Czy zauważyłeś, jakie są teraz trendy w ubraniach Kanye Westa? Ale jednocześnie ludzie nigdy go nie rozumieją i nie myślą, że jest szalony .”

READ  Flying Wild Hog uchyla rąbka tajemnicy, czego można się spodziewać po otwartej becie Space Punks — wiadomości z europejskiego przemysłu gier

Teetimus chce teraz stworzyć własną markę odzieżową o nazwie Victon Paul. Ma nadzieję nawiązać współpracę z firmą we Włoszech, aby stworzyć markę.

Teetimus wyprodukował takie piosenki jak Sprawy serca Damiana Marleya, Złamał to Przez pana Vegas, puzzle autorstwa Bounty Killer wśród wielu innych klasyków. Promuje także nową współpracę z Vybz Kartel pt moja dziewczyna.