Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Calgary Surge ogłasza skład obozu treningowego 2023

The Calgary Surge ogłasza skład obozu treningowego 2023

Calgary op Calgary Surge ujawniło swój oficjalny skład obozów treningowych na inauguracyjny sezon 2023, zespół ogłosił w poniedziałek.


Prowadzony przez dyrektora generalnego Surge, Shane’a Jamesa i głównego trenera Surge, Nelsona Truebę, obecny skład obozu treningowego Calgary składa się z 14 graczy, w tym czterech nowych dodatków: sześciostopowych strażników Admona Gildera, Claytona Henry’ego i Kevina Kangu oraz sześciometrowego napastnika Jordan Lyons. . Dodatkowy zawodnik dołączy do składu po zakończeniu obecnego sezonu międzynarodowego.


„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą grupą. Mamy świetną mieszankę doświadczenia, umiejętności, inteligencji i graczy, którzy wpływają na zwycięstwo na różne sposoby. To będzie obóz rywalizacji i nie mogę się doczekać pracy z naszym fantastycznym składem i frontem biura, aby zapewnić tym graczom jak najlepsze wrażenia tego lata” – powiedział trener Surge, Nelson Tiruba.


Clayton Henry spędził sezon 2022 z Guelph Nighthawks średnio 5,2 punktu, 1,5 zbiórki, 0,4 asysty i 11,8 minuty w 10 meczach.


Admon Gilder ostatnio grał zawodowo za granicą w Izraelu, Polsce i Finlandii, gdzie notował średnio 18,1 punktu, 5,0 zbiórek, 2,5 asysty, 1,8 przechwytu i 31,4 minuty w 30 meczach.


Jordan Lyons dołącza do Surge z szerokim doświadczeniem National Collegiate Athletic Association (NCAA) i National Collegiate Athletic Association (NJCAA). Ostatni sezon spędził w NCAA z Simonem Fraser University Leafs, gdzie zdobył średnio 10,3 punktu, 4,5 zbiórki, 1,5 asysty i 22,3 minuty w 24 meczach. Grał również zawodowo za granicą w Danii.


Kevin Kango grał ostatnio w NBA G-League z Oklahoma City Blue. Ostatni sezon spędził w NCAA z Lenoir-Rhyne University Bears, gdzie zdobył średnio 11,1 punktu, 2,4 zbiórki, 2,0 asysty, 1,4 przechwytu i 30,5 minuty w 28 meczach.


Lista na obóz treningowy Calgary Surge 2023 obejmuje dwóch graczy z doświadczeniem National Basketball Association (NBA), siedmiu graczy z doświadczeniem NBA, sześciu graczy z wcześniejszym doświadczeniem CEBL, trzech graczy All-American i dwóch graczy z USA. Absolwenci I ligi.

READ  Holandia vs Polska prognoza, kursy, linie – UEFA Euro 2024

O Calgary Surge


Franczyza Calgary powstała jako Guelph Nighthawks w 2018 roku i jest jednym z sześciu członków założycieli CEBL. Organizacja przeniosła się z najmniejszego rynku ligi do Calgary w sierpniu 2022 r. W ramach rozwijającej się strategii biznesowej ligi polegającej na posiadaniu drużyn w największych obszarach metropolitalnych Kanady. Przewodniczący Usman Tahir Gout oraz wiceprezes i prezes Jason Ribeiro dostrzegli możliwość połączenia różnorodnych społeczności Calgary poprzez sport i rozrywkę oraz stworzenia poczucia przynależności. po więcej informacji odwiedź

www.calgarysurge.ca.


Informacje o kanadyjskiej elitarnej lidze koszykówki (CEBL)


Liga stworzona przez Kanadyjczyków dla Kanadyjczyków w celu rozwoju kanadyjskich graczy, trenerów, dyrektorów sportowych i sędziów, CEBL ma najwyższy odsetek kanadyjskich graczy ze wszystkich lig zawodowych w kraju, a 71 procent ich składów to Kanadyjczycy. Gracze wnoszą doświadczenie z NBA, NBA G League, głównych międzynarodowych lig zawodowych, kanadyjskiego programu reprezentacji narodowej, najlepszych programów NCAA i USPORTS. Dziewięciu graczy CEBL przeniosło się do NBA po sezonie CEBL, a 28 graczy CEBL uczestniczyło w obozach treningowych NBA G League w październiku. Sezon CEBL trwa od maja do sierpnia. Więcej informacji o

CEBL jest dostępny na CEBL.ca i Ceblegue NA
InstagramI
ŚwiergotI
LinkedinI
Facebook &
youtube.