Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

TK Maxx Perth: Gigant handlu detalicznego ogłosił swój pierwszy sklep WA w centrum handlowym Ocean Keys

TK Maxx Perth: Gigant handlu detalicznego ogłosił swój pierwszy sklep WA w centrum handlowym Ocean Keys

Gigant handlu detalicznego TK Maxx ogłosił, że tej wiosny rozpocznie działalność w Perth, co jest dobrą wiadomością dla lokalnych łowców okazji.

Globalny detalista otworzy swój pierwszy sklep w WA w Ocean Keys Shopping Center w Clarkson po dużym popycie, z planami dalszej ekspansji w całym stanie w nadchodzących latach.

Szacuje się, że nowy sklep pomieści 50 pracowników z okolicy i będzie oferował szeroką gamę produktów, w tym odzież damską, męską, modę dziecięcą, buty, akcesoria, kosmetyki, zabawki i artykuły gospodarstwa domowego.

„Ekspansja na Zachodnią Australię to ogromny kamień milowy dla TK Maxx” — powiedział rzecznik TK Maxx Australia, Tony Donseth.

„Cieszymy się, że kupujący będą mogli cieszyć się naszymi wyjątkowymi doświadczeniami zakupowymi podczas otwierania sklepów w Perth w nadchodzących latach.

„Nasze sklepy oferują duże marki po okazyjnych cenach, a nowe modele pojawiają się kilka razy w tygodniu, więc przy każdej wizycie zawsze można odkryć niesamowitą wartość”.

ikona aparatuGlobalny detalista otworzy swój pierwszy sklep w WA w Ocean Keys Shopping Center w Clarkson po dużym popycie, z planami dalszej ekspansji w całym stanie w nadchodzących latach. kredyt: dostarczone/Emma Reeves

Będzie to 77. sklep TK Maxx, który zostanie otwarty w tym kraju, odkąd detalista dotarł do australijskich wybrzeży w 2017 roku.

Detalista został założony w 1976 roku przez Bernarda Cammarata i jest spółką zależną amerykańskiej firmy odzieżowej i artykułów gospodarstwa domowego TJX Companies.

W ciągu ostatnich pięciu lat podwoiła swoją obecność w Australii i jest wyceniana na 86 miliardów USD (128 miliardów USD).

TK Maxx prowadzi 600 sklepów w siedmiu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

READ  Wyższa inflacja oznacza, że ​​wyższe stopy procentowe mogą nadejść w przyszłym tygodniu, ponieważ koszty życia wzrosły najbardziej od czasu wprowadzenia podatku od towarów i usług